+ Yeni Konu aç
Sayfa 4 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuçtan sayfa başı 40 ile 59 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Miks 101: Online Video derslerim Yayında

Bu konu 11305 kez görüntülendi 58 yorum aldı ...

Miks 101: Online Video derslerim Yayında 11305 Reviews

Konuyu değerlendir: Miks 101: Online Video derslerim Yayında

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 11305 kez incelendi.

Alıntı okidoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sayın hocam çalışmanız için teşekkürler, ayrıca sağlamış olduğunuz imkan-kolaylıklar için teşekkür ederiz, elinize yoğun emeğinize sağlık...
    Ben tesekkur ederim Orkan.

okidoz Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Asagidaki indirim koduyla tum derslerime %35 indirimli olarak kayit olabilirsiniz: G8A9EN6D3R
    Dikkat gecerlilik suresi 4 Nisan 2016 Pazartesi !!! Indirim kodlari sadece gecerli olduklari sure icerisinde calisir. Belirtilen tarihten sonra malesef indirimden yararlanamiyorsunuz.

Satin alma sirasinda kupon kodunu kullanmak yerine asagidaki linklere tiklayarak direkt indirimli satin alma sayfalarina ulasabilirsiniz.

Pro Tools’a Giriş: 95 yerine 62 TL

Armoni 101: 65 yerine 42 TL

Miks 101: 145 yerine 94 TL

Miks 102: 145 yerine 94 TL

Eger isterseniz yine bana ait olan online magazadan satin alarak 9 taksit veya nakit odemede %5 ekstra indirim firsatindan yararlanabilirsiniz. Ayni indirim kodunun burada da gecerli olabilmesi icin sitede mutlaka uyelik olusturmaniz gerektigini belirtmeden gecmeyelim.
    Link: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Herhangi problem halinde bana ulasmak icin Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ya da 0539 744 85 00

Sevgiler...

Magico, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı ermanturkoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam mix 102 yeni videolar eklenecek mi?
    Evet Erman halen, toplam yaklasik 1 saat 20 dakikalik, toplam 17 video var. Daha da eklenecek.

ermanturkoz Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Çok teşekkür ederim bilgilendirme için.. Mix 103 ü de dört gözle bekliyoruz..Tabi benim en çok eksik olduğuma inandığım konu olan send fx konusunun olacağı eğitimi de merakla bekliyorum.. Hatta olur da Studio one üzerinden de bir anlatım yapacak olursanız kendi adıma gerçekten çok mutlu olacağımı da belirtmek isterim.. Saygılarımla...

Alıntı ermanturkoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok teşekkür ederim bilgilendirme için.. Mix 103 ü de dört gözle bekliyoruz..Tabi benim en çok eksik olduğuma inandığım konu olan send fx konusunun olacağı eğitimi de merakla bekliyorum.. Hatta olur da Studio one üzerinden de bir anlatım yapacak olursanız kendi adıma gerçekten çok mutlu olacağımı da belirtmek isterim.. Saygılarımla...
    Evet 102 bitince 103'e (EQ) baslayacagim.

Send fx ile ilgili olarak simdilik asagidaki yazilarimla idare et:

Bir mujde vereyim o zaman sana... PreSonus'la bir isbirligine giristik. Hem Studio One hem de PreSonus donanimlariyla ilgili tanitim/egitim videolari hazirlamaya basliyorum. Ucretsiz olacak.

ermanturkoz, EsbaB, gitarist1975, Orkunn, tezcankoray Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam Miks 101'i çok beğenmiştim ki zaten burada da ifade etmiştim. Miks 102'ye de kayıt oldum az önce. Ellerinize sağlık. Bu arada kredi kartı problemi çözülmüş, çok hoş olmuş

Saygılar,
    Tezcan

BoraUslusoy Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam Miks 101'i çok beğenmiştim ki zaten burada da ifade etmiştim. Miks 102'ye de kayıt oldum az önce. Ellerinize sağlık. Bu arada kredi kartı problemi çözülmüş, çok hoş olmuş

Saygılar,
    Tezcan
    Sagol Tezcan, iyi calismalar.

Alıntı BoraUslusoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet 102 bitince 103'e (EQ) baslayacagim.

Send fx ile ilgili olarak simdilik asagidaki yazilarimla idare et:

Bir mujde vereyim o zaman sana... PreSonus'la bir isbirligine giristik. Hem Studio One hem de PreSonus donanimlariyla ilgili tanitim/egitim videolari hazirlamaya basliyorum. Ucretsiz olacak.
    Bu mükemmel bir haber

EsbaB, gitarist1975 Şu üyeler, ermanturkoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı BoraUslusoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Asagidaki indirim koduyla tum derslerime %35 indirimli olarak kayit olabilirsiniz: G8A9EN6D3R
    Dikkat gecerlilik suresi 4 Nisan 2016 Pazartesi !!! Indirim kodlari sadece gecerli olduklari sure icerisinde calisir. Belirtilen tarihten sonra malesef indirimden yararlanamiyorsunuz.

Satin alma sirasinda kupon kodunu kullanmak yerine asagidaki linklere tiklayarak direkt indirimli satin alma sayfalarina ulasabilirsiniz.

Pro Tools’a Giriş: 95 yerine 62 TL

Armoni 101: 65 yerine 42 TL

Miks 101: 145 yerine 94 TL

Miks 102: 145 yerine 94 TL

Eger isterseniz yine bana ait olan online magazadan satin alarak 9 taksit veya nakit odemede %5 ekstra indirim firsatindan yararlanabilirsiniz. Ayni indirim kodunun burada da gecerli olabilmesi icin sitede mutlaka uyelik olusturmaniz gerektigini belirtmeden gecmeyelim.
    Link: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Herhangi problem halinde bana ulasmak icin Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ya da 0539 744 85 00

Sevgiler...
    Bora hocam.Ben derslere 145 tl olarak kayıt yaptırdım bankadan telafonuma gelen mesajda 145 USD olarak ödeme yapıldı diyor neden böyle oldu.