+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 6 Sayfadan BirinciBirinci 123456 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 30 ile 59 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Miks 101: Online Video derslerim Yayında

Bu konu 10216 kez görüntülendi 58 yorum aldı ...

Miks 101: Online Video derslerim Yayında 10216 Reviews

Konuyu değerlendir: Miks 101: Online Video derslerim Yayında

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 10216 kez incelendi.

Alıntı BoraUslusoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok tesekkurler Tezcan.

Eger sormak istediklerin video derslerde anlatilan konularla ilgili ise her videonun altinda tartisma bolumu var. Oraya yazarsan diger kullanicilar da yararlanmis olur.
    Onine derslerimle ilgili olarak, anlasilmasini istedigim bir baska konu da aslinda bu egitimin sadece videolari seyretmekten ibaret olmadigi. Her dersin altindaki tartisma alanlarina yorum veya soru yazarak katilimcilarin hem egitmenle hem de diger katilimcilarla diyalog kurabilmesi mumkun. Ayrica katilimcilar derslerde miksi yapilan projenin flat halini indirip kendi mikslerini yapabiliyorlar. Yaptiklari calisma icin kendilerine geri bildirim yapabiliyorum. Bu tur etkilesim kuruldugu zaman egitim daha verimli hale geliyor.
    Ekteki ekran goruntusunde gosterdim.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Eger video derslerde anlatilan konulardan biri degilse muzkteknolojileri.net'te yeni bir baslik ac orada konusalim. Tum forumla paylasalim.

Eger video derslerimde karsilastigin bir hata, eksiklik veya elestiri ise bunu lutfen bana emaille ya da ozel mesajla yolla hemen geregini yapayim. Hani derler ya memnuniyetsizliginizi bize, memnuniyetinizi baskalarina soyleyiniz

Kal saglicakla...
    Çok teşekkürler hocam. Bayram tatili nedeniyle sorularımı yazamamıştım. Bugün sizin dediğiniz gibi, eğitim portalındaki tartışma alanına aklıma takılan soruları bildirdim.
    Ders hakkındaki memnuniyetimi zaten forumdaki bu başlıkta dile getirmiştim. Dediğiniz gibi, eksik/hata ya da eleştirim olursa sizinle mail yoluyla iletişime geçerim.

Tekrardan teşekkürler,
    Tezcan

BoraUslusoy Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Miks 102: Dinamik Islemciler (Beta) surumu yayinda. Miks 101'e kayitli olan herkese indirim kodu yollandi. Teklifim hala gecerlidir, emaille bana mesaj atarsaniz forum uyelerine (daha once kayitli olmasalar da) indirimli kayit imkani sunabilirim.

Cho®dSolo, EsbaB, europa, gitarist1975, okidoz, Sativus, yavuzy Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bundan öncekiler çok iyiydi...Bu dersleri herkesin seyretmesi gerek diye düşünüyorum.Elinize sağlık Hocam...

BoraUslusoy, gitarist1975 Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bundan öncekiler çok iyiydi...Bu dersleri herkesin seyretmesi gerek diye düşünüyorum.Elinize sağlık Hocam...
    Ben bora hoca dan ders aldim. Video larda nelerin anlatildigini biliyorum. Mutlaka izleyin arkadaslar. Bildiginizi sandiginiz seyleri aslinda eksik yada hic bilmediginizi goreceksiniz. Ben kendisinden yuzyuze ders almama ragmen yinede bu videolari satin alicam.

BoraUslusoy, Cho®dSolo Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben bora hoca dan ders aldim. Video larda nelerin anlatildigini biliyorum. Mutlaka izleyin arkadaslar. Bildiginizi sandiginiz seyleri aslinda eksik yada hic bilmediginizi goreceksiniz. Ben kendisinden yuzyuze ders almama ragmen yinede bu videolari satin alicam.
    cok sagolun arkadaslar

seyit mailini yanitladim

Alıntı BoraUslusoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok sagolun arkadaslar

seyit mailini yanitladim
    Öncelikle teşekkür ederim. Sebebini siz biliyorsunuz.

Pro Tools giriş ve Miks 101 dersleri temel bilgiler açısından oldukça faydalıydı. Özellikle temel bilgilere ihtiyacı olanlar için harika bir kaynaktı.

Miks 102 de detaylara değinmeye başlamışsınız. Benim için filmin girişi miks 102 dir kesinlikle.

Miks 103 ün formatından da bahsetmişsiniz. Muhtemelen miks 103 te Eq ve tonlamaya ağırlık vereceksiniz?

Derslerin devamı geldikçe müthiş detaylara değineceğinizi düşünüyorum. Merakla diğer serilerin gelmesini bekliyorum.

Bence siz bu işlere heves edip gönül vermiş ancak bilgi ve kaynak eksikliği yüzünden umutları kırılmış insanlara ve özellikle Türkiye de yaşayan İngilizce bilmeyen insanlara yeni bir sayfa açıyorsunuz.

Miks 103 ü merakla bekliyorum.

Eq, tonlama, mastering, Rms değerleri vs gibi konularda detayları bekliyorum.

İyi çalışmalar diliyorum.

BoraUslusoy, EsbaB, gitarist1975, ulasyaramis Şu üyeler, Seyit ÖZTÜRK adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Seyit ÖZTÜRK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle teşekkür ederim. Sebebini siz biliyorsunuz.

Pro Tools giriş ve Miks 101 dersleri temel bilgiler açısından oldukça faydalıydı. Özellikle temel bilgilere ihtiyacı olanlar için harika bir kaynaktı.

Miks 102 de detaylara değinmeye başlamışsınız. Benim için filmin girişi miks 102 dir kesinlikle.

Miks 103 ün formatından da bahsetmişsiniz. Muhtemelen miks 103 te Eq ve tonlamaya ağırlık vereceksiniz?

Derslerin devamı geldikçe müthiş detaylara değineceğinizi düşünüyorum. Merakla diğer serilerin gelmesini bekliyorum.

Bence siz bu işlere heves edip gönül vermiş ancak bilgi ve kaynak eksikliği yüzünden umutları kırılmış insanlara ve özellikle Türkiye de yaşayan İngilizce bilmeyen insanlara yeni bir sayfa açıyorsunuz.

Miks 103 ü merakla bekliyorum.

Eq, tonlama, mastering, Rms değerleri vs gibi konularda detayları bekliyorum.

İyi çalışmalar diliyorum.
    Sagol Seyit. Evet Miks 103 EQ.
    Devamini tabiki getirecegim. Bir saatlik bir video egitim icin yaklasik 100 saatlik bir produksiyon suresi gerekiyor. Kurgusunu ve tum diger teknik detaylari da tek basima yapiyorum. O yuzden gecikmeler olabiliyor. Beklettigim arkadaslar ltf mazur gorsunler.
    Yorumlarin icin tesekkur ederim.

Güzel olan her şey zaman alır.

Sonra bir kaç sorum olacak. Konuyu dağıtmamak adına sormadım. Zaten siz de anlatımlarınızda bu konuların detayına girmeyi daha sonraya bırakmayı uygun görmüşsünüz.

Muhtemelen başka bir derste anlatacaksınız. Bir şey dikkatimi çekti; anlattıklarınızdan çok daha fazla detay ve teknik bilmenize rağmen bu konu ve detaylara girmiyorsunuz.

Muhtemelen program ve kurgunuzda hepsinin yeri ve sırası vardır.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sayın hocam çalışmanız için teşekkürler, ayrıca sağlamış olduğunuz imkan-kolaylıklar için teşekkür ederiz, elinize yoğun emeğinize sağlık...

Müzik