NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1220 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 10 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Soru Sormak İçin Konu Açan Arkadaşlarımızın Dikkatine...!

Bu konu 5503 kez görüntülendi 9 yorum aldı ...

Soru Sormak İçin Konu Açan Arkadaşlarımızın Dikkatine...! 5.00 5503 Reviews

Konuyu değerlendir: Soru Sormak İçin Konu Açan Arkadaşlarımızın Dikkatine...!

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 5503 kez incelendi.

Exclamation Soru Sormak İçin Konu Açan Arkadaşlarımızın Dikkatine...!

Arkadaşlar soru sormak için konu açmış iseniz vw sorunuza cevap almış, sorununuzu çözmüş iseniz lütfen konuya mesajı yazıp sorununuzun çözüldüğünü belirtin ki biz de "çözüldü" şeklinde değiştirelim.
    Bu konuda hassas olursanız seviniriz...

Ch.

Konu Cho®dSolo tarafından (12 Eylül 2014 Saat 13:48 ) değiştirilmiştir.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bu ricaya bir ekleme de ben yapayım..
    Eğer sorun bildirdiyseniz ve sorunu kendi imkanlarınızla çözdüyseniz de nasıl çözüldüğünü mutlaka paylaşın.
    Burası bir bilgi paylaşım sitesi, eğer bizim bilgilerimizi paylaşmak istiyorsanız sizin de bilgilerinizi paylaşmanız gerekli..

Alıntı ChordSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar soru sormak için konu açmış iseniz vw sorunuza cevap almış, sorununuzu çözmüş iseniz lütfen ilk mesajınızı editleyip konu ikonunu "çözüldü" şeklinde değiştirin.Bunu yapamıyorsanız lütfen konuya sorunuzun çözüldüğüne dair bir masaj yazın ki sorununuzun çözümlendiğini hepimiz anlayalım...
    Bu konuda hassas olursanız seviniriz...

Ch.
    Merhaba Hocam,

Konu ikonunu değiştirme yöntemini bulamadım. "MOX6- Cubase" başlıklı konumda önek olarak "YARDIM" seçmiştim. Onu "Cevaplandı" ya da "Çözüldü" olarak değiştirmek için konuya gidip " düzenle" tıkladığımda sadece ilk yazdığım mesajı düzenleyebiliyorum. Yöntem hakkında bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler,
    Tezcan

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba Hocam,

Konu ikonunu değiştirme yöntemini bulamadım. "MOX6- Cubase" başlıklı konumda önek olarak "YARDIM" seçmiştim. Onu "Cevaplandı" ya da "Çözüldü" olarak değiştirmek için konuya gidip " düzenle" tıkladığımda sadece ilk yazdığım mesajı düzenleyebiliyorum. Yöntem hakkında bilgi verebilir misiniz?

Teşekkürler,
    Tezcan
    Dsotum en üst bantta yer alan konu yönetimi bölümünden yapman gerekiyor, resim ekledim :

Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    • Dosya tipi: jpg konu.jpg (23.3 KB (Kilobyte), 10 Kez İndirilmiş)
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dsotum en üst bantta yer alan konu yönetimi bölümünden yapman gerekiyor, resim ekledim :
    Dostum bunu yapmaya kullanıcılar yetkili değil, moderatör ve adminler de bu pencere var...
    Aslında ben duyuruyu yanlış yapmışım, bu vesile ile farketmiş olduk.
    Arkadaşlarımız sorunları çözüldü isi konuya mesaj yazacaklar, yöneticiler ve modlar değiştirecekler önekleri...

Ch.

Alıntı ChordSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    duyuru mesajını da değiştirdim...

Ch.
    Süpersiniz hocam. "Ben de niye değiştiremiyorum?" diye uğraşıyorum bayadır Konunun doğru yere açılmış olması ve en son durumunun doğru bilgileri yansıtması çok önemli. Teknik destek bölümünde çalıştığım için bizim sistemlerde yaptığın işi başkasının anlaması için her bilgi çok önemli. O yüzden bu tür şeylere çok önem veriyorum

Saygılar,
    Tezcan

Forumumuza yeni katilan arkadaslarimizdan onemle rica olunur.

Forumumuzun duzenini korumak adina, yeni konu acimlarinda "Baslik" kurallarina uymalarini rica ediyorum. En azindan basligi yazmaya buyuk harfle baslarlarsa cok memnun olacagiz. Bu sadece forumumuzun bir kurali degil, Turkce'mizinde bir kuralidir.

Ek olarak konuya uygun bir "Onek" secimi yapmalarini rica ediyorum. Onekler onemsiz gibi gorunebilir ancak konuyu acmadan once, genel bir bilgi edinmek icin faydali bir islemdir. Onekler, yeni konu actiginiz ekranda, konu basligini yazdiginiz alanin hemen ustunde, acilir menu seklinde yer almaktadir.

Lutfen bu iki kurala dikkat edelim. Ilginize tesekkur ederim..

İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe

Arkadaslar..

Moderatorler olarak elimizden geldigince forumun duzenini korumaya, hatalari duzeltmeye calisiyoruz. Ama bu konuda sizlerinde yardimina ihtiyac duyuyoruz.

En azindan yeni actiginiz konularin basliklarini Turkce kurallarina uygun bir sekilde girip, ek olarak uygun bir "ONEK" seciminde bulunmanizi rica ediyoruz.

NOT: "Onek"ler, konu basligi yazdigimiz bolumunun hemen uzerinde acilir menu seklinde mevcuttur.

Lutfen bu kuralara uyalim!...

İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe

Alıntı MoNoTeist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar..

Moderatorler olarak elimizden geldigince forumun duzenini korumaya, hatalari duzeltmeye calisiyoruz. Ama bu konuda sizlerinde yardimina ihtiyac duyuyoruz.

En azindan yeni actiginiz konularin basliklarini Turkce kurallarina uygun bir sekilde girip, ek olarak uygun bir "ONEK" seciminde bulunmanizi rica ediyoruz.

NOT: "Onek"ler, konu basligi yazdigimiz bolumunun hemen uzerinde acilir menu seklinde mevcuttur.

Lutfen bu kuralara uyalim!...
    Forum düzeni açısından bu konu gerçekten önemli. Biz elimizden geldiğince, açılan konuları düzeltmeye çalışıyoruz.

Özen gösteren arkadaşlarımıza şimdiden çok teşekkür ederiz.

Saygılar,
    Tezcan

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...