+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 28 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Plug-in Firsatlari

Bu konu 5066 kez görüntülendi 27 yorum aldı ...

Plug-in Firsatlari 5066 Reviews

Konuyu değerlendir: Plug-in Firsatlari

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 5066 kez incelendi.

Plug-in Firsatlari

Arkadaslar Metric Halo production bundle kullanmaya basladim. Cok basarili plug-inler. Harika bir channel stripleri ve multiband dynamics'leri var. Reverb ve delay de tamamdir. Bi bakmanizi tavsiye ederim. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Hem AAX, VST, AU versiyonlari da var. Yani tum yazilimlarda kullanabilirsiniz.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    Konu BoraUslusoy tarafından (16 Temmuz 2015 Saat 21:27 ) değiştirilmiştir.

Alıntı BoraUslusoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar Metric Halo production bundle kullanmaya basladim. Cok basarili plug-inler. Harika bir channel stripleri ve multiband dynamics'leri var. Reverb ve delay de tamamdir. Bi bakmanizi tavsiye ederim. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Hem AAX, VST, AU versiyonlari da var. Yani tum yazilimlarda kullanabilirsiniz.

Diğerleri hakkında bir fikrim yok ama Channel Strip plugin i fantastik..Uzun zamandır kullanıyorum..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Arkadaslar konu basligini plug-in firsatlari olarak degistirdim. Izin verirseniz burada diger begendigim kullandigim pluginleri ve indirim firsatlarini paylasacagim.

Vbaran Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Masteringin olmazsa olmazlarindan Linear Phase Multiband compressor, Waves'inki de en populer olanlarindan biri. Sadece bugun %2000 indirimli, 30 dolara dusmus. Kacirmayin derim. Sadece bugun gecerli, ABD ile saat farkindan dolayi cuma sabah 7-8e kadar gecerlidir. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Audiodeluxe.com ya da plugin discounts.com sitelerinden alirsaniz 25 dolara dusuyor. Hic bu kadar uciz olmamisti bu. AU, VST ve AAX verisyonlar mevcut

McDSP'de bir haftalik %50 indirim var. audiodeluxe veya plugindiscounts'tan alirsaniz bi %20 daha duser.
    Esasen Pro Tools'cu olan bu firmanin AU versiyonlari (Logic icin) birkac sene once, VST versiyonlari ise (Cubase) yeni cikti.

Su an mastering islerimde ML4000'i kullaniyorum. Ayrica DE555 (Desser) ve Futzbox olmazsa olmazlarimdan..

eser karaca, yiğitcan Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Antares Auto-Tune EFX3 sadece bir gunlugune (birkac saat icinde bitiyor) 49$. AudioDeluxe'tan alirsaniz 41$

Tum Antares'ler icin egitmen lisansim olmasina ragmen her ihtimale karsi aldim.

Auto-Tune 8 ile Auto-Tune EFX3 ayri audio engine'i kullaniyor. Temel parametreler her ikisinde de mevcut. Auto-Tune 8: 399$ !!!

Özellikle hip hop, rap, r&b gibi tarzlarla ilgili arkadaşlar kaçırmasın. Bir dolu beat, loop, one hit samples, FX, vocals vs 1 dolares! Evet yanlış duymadınız, 3 gün boyunca 2.9 TL. Ben aldım. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

ermanturkoz, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus, totto, Vbaran Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Satın aldım..Teşekkürler bilgilendirme için Bora hocam...

BoraUslusoy Şu üyeler, ermanturkoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Ultimate Production Tools ve Twisted Loops harika. Bunlar için aldım. 1 dolar hocam, sırf adamlara destek için alınır. Teşekkürler bilgilendirme için.

BoraUslusoy Şu üyeler, acaluka adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Fiyatı çok uygun olduğu için ben de aldım. Bizlerle bu fırsatı paylaştığınız için teşekkürler Bora bey.

BoraUslusoy Şu üyeler, totto adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... - Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...