+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 28 ile 28 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Plug-in Firsatlari

Bu konu 4648 kez görüntülendi 27 yorum aldı ...

Plug-in Firsatlari 4648 Reviews

Konuyu değerlendir: Plug-in Firsatlari

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4648 kez incelendi.

rica ederim, güzel paylaşımlarınız için ben teşekkür ederim.

EsbaB Şu üyeler, eser karaca adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Focusrite daha önceden bir ürünü web sitelerinden kaydettirmiş müşterilerine Ücretsiz Eventide reverb veriyor. Hiç bir ürününüz olmasa bile yeni bir üyelik oluşturup lisansı alabilirsiniz Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

averen, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Plugin Alliance yilbasina kadar her gun bir urunde anormal indirim yapiyor. Bugun Boom 9$: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ben bu sekilde nerdeyse tum gitar pedallarini aldim. Boss pedallarinin oldukca basarili emulasyonlarini yapiyorlar.

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hocam, ben de takip ediyorum ama sitede bir 3D audio plug-in i var. İnanılmaz bir şey.. İndirime girerse bir CE dermisin lütfen ?

Cho®dSolo Şu üyeler, enym adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Ertan abi hangisi o adini verir misiniz?

Bir de sizin sevdiginiz bir grup olan Coldplay'in produktoru Micheal Brauer'in tasarladigi soyle bir Waves plug-ini var 3 boyutlu ses icin: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bu Hocam.. 199 USD şu anda.. Bunun bir de üst versiyonu daha var, ama bu da harika işler yapıyor..

Free IK Multimedia Black 76

Merhalar.
    Bana gelen mailde ingilizcem yeterli olmadığı için fazla birşey anlamadım ama Black76 nın geçici bir süreliğine ücretsiz verildiği yazılıyor.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhalar.
    Bana gelen mailde ingilizcem yeterli olmadığı için fazla birşey anlamadım ama Black76 nın geçici bir süreliğine ücretsiz verildiği yazılıyor.

Merhaba Abdulcelil. Malesef bu sadece Computer Music dergisinin 254. sayisini satin alanlara bedava.

Ama buraya gelmisken demis facebookta paylastigim su iletiyi kopyalayayim:
    Faz bozulmalarına engel olan Linear Phase EQ, mastering’de kullanılan, ve aynı zamanda işlemci gücü açısından biraz talepkar olan bir işlemci. Bugün 29$'a düşmüş. Mastering set-up'ını kurmakta olanlar kaçırmasın. Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: