NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1185 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 19 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Harrison Mixbus 3

Bu konu 3796 kez görüntülendi 18 yorum aldı ...

Harrison Mixbus 3 3796 Reviews

Konuyu değerlendir: Harrison Mixbus 3

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3796 kez incelendi.

Harrison Mixbus 3

HARRISON MIXBUS 3

Evet arkadaşlar uzun zamandır beklediğim Harrison Mixbus 3 sonunda çıkmış..( Yani ben öyle anladım yanlış anlamadıysam )..Biliyorum bizim forum pek haz almıyor bu daw dan ama bu versiyonla birlikte daha ciddiye alınacağına eminim..Sitesine baktım satışta görünüyor...
    Fiyat : 79 usd

Bu versiyonla birlikte görsel olarak programı güncellemeyi akıl etmişler..2 versiyonu görsel açıdan facia idi..
    Bunun dışında diğer versiyonunda olmayan midi olayını bu versiyonuna koymuşlar..Yani artık kopmple bir daw olmuş..
    Henüz demosuna rastlamadım sitede..Ama iyice okuyup anlayacağım..Eğer 3 versiyonu hazırsa 79 dolar verip alacağım..Çünkü v3 free update falan yazıyor..Acaba şu anda v2 yi satıp v3 çıkar çıkmaz ücretsiz güncellememi var yoksa doğrudan v3 mü geliyor download olarak onu tam kestiremedim..

Buda tanıtım videosu...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

v2 görmüştüm dediğin gibi faciaydı.
    v3'ü de gece gördüm.
    Cubase 8 kullansam da ilgimi %90 oranında çekti

v2 grafiksel açıdan gerçekten berbat ötesi ama sound açısından mükemmeldi..V3 ile grafikleride toparlamışlar üstüne birde midi eklemişler..Bu çok iyi oldu..Kanallardaki 3 band EQ için bile alınır..Çok iyi..Ayrıca bus lardaki tape saturation lar da çok güzel..Mail attım bakalım..Doğrudan v3 ü gönderiyorlarsa satın alacağım..Fiyat olarak bence bir daw için süper ötesi..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Size dönüş yapıldığında buradan yada özelden bana haber verirseniz sevinirim hocam.
    Kafaya taktım alıcam, alınır..

Tamamdır hocam dönüş yapıldığında buradan bilgi veririm..Gerçi biraz önce forumlarına girdim..Online olarak indirmeye hazır deniyor..Sanırım çıkmış..Yinede mail i bekleyelim..

Alıntı ermanturkoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzele benziyor..Önce deneme şansımız yok mu?
    Trial versiyonu yok ama denemene gerek yok Erman hocam. Bu konuda bana guvenebılırsın. Kesinlikle pişman olmazsın. Heleki bu fiyata. Harrison mıxbus çok etkileyici bir daw

Q10 cihazımdan gönderildi

Bu arada air eq da 99 dolar a düşmüş..İzmir e yarın sabah yolculuk var..Döndüğümde ikisi de bu fiyatlarda kalırsa kesin alacağım...

Air EQ 99 dolara düşmüşse mutlaka alınmalı..Ayrıca Harrison Mixbus v3 de 79 dolara bedava..Bence ikisini birden almak lazım..Ben yarın sabaha Mixbus y alacağım..Ama Air EQ bana yanlış yaptı ..Ben 149 dolar verdim..Geri versinler benim 50 Dolarımı..Haksızlık bu