NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1065 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 19 ile 19 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Harrison Mixbus 3

Bu konu 3529 kez görüntülendi 18 yorum aldı ...

Harrison Mixbus 3 3529 Reviews

Konuyu değerlendir: Harrison Mixbus 3

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3529 kez incelendi.

Daha önce 2.5 versiyonunu satın almıştım.Siteye yazı yazdım ve cevap geldi;

Hi SEYİT,

Thanks for your continued interest in Mixbus.

We will be sending out emails to all our customers with the upgrade
    information today, but it will take a while for all the emails to go
    out. The upgrade price will be $40.

Thanks,
    Todd Naugle
    Harrison Consoles

Alıntı Xtansion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Air EQ 99 dolara düşmüşse mutlaka alınmalı..Ayrıca Harrison Mixbus v3 de 79 dolara bedava..Bence ikisini birden almak lazım..Ben yarın sabaha Mixbus y alacağım..Ama Air EQ bana yanlış yaptı ..Ben 149 dolar verdim..Geri versinler benim 50 Dolarımı..Haksızlık bu
    Air eq güzel.Fiyatta güzel.

Harrison Mixbus 3 gerçek bir daw gibi olmuş.

Ancak pluginleri kendisinden pahalı.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Omf ve aaf import export için de satın alma yapmak gerekiyor.
    Programı,pluginleri ve özellikleri satın aldığınızda 800 euro gibi bir maliyet ortaya çıkıyor.

Programın üzerindeki eq ve emulasyon bile yeter.3. parti pluginler kullanılabiliyor.

Harrison programını yazanlar zaten harrison analog masanın içindeki çiplere mikro yazılım programlayanlar.

Emulasyon bir yazılım ve gerçekten diğerlerinden farklı.

Harrison Mixbus'ın içinde 3.parti pluginler çalışıyor mu ? AAX veya AU gibi bir formatı var mı? Yoksa sadece kendi pluginlerini mi kullanabiliyoruz? (ki programdan pahalıya satılıyor gördüğüm kadarı ile)

Alıntı yavuzy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Harrison Mixbus'ın içinde 3.parti pluginler çalışıyor mu ? AAX veya AU gibi bir formatı var mı? Yoksa sadece kendi pluginlerini mi kullanabiliyoruz? (ki programdan pahalıya satılıyor gördüğüm kadarı ile)
    Yavuz hocam VST ler windows üzerinde çalışıyor ama mac e de en kısa zamanda gelecek..AU lar Mac üzerinde çalışıyor windows üzerinde çalışmıyor..Buyurun burada resim şeklinde attım..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Bilgi için çok teşekkürler..
    AU uyumlu olması güzel zira elimizdeki pluginleri kullanmayı tercih ederim. Demosunu indirip deneyeyim bari.

Bilgi için çok teşekkürler..
    AU uyumlu olması güzel zira elimizdeki pluginleri kullanmayı tercih ederim. Demosunu indirip deneyeyim bari.
    Demosunun olduğunu sanmıyorum..2.5 versiyonunun ortalıklarda kırık versiyonları dolaşıyor ama 2.5 u denerseniz mixbus tan nefret edebilirsiniz ..Grafiksel açıdan tam bir rezalet..Ama sound mükemmel..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Nete yeni girdim.Mail attım size.

Yaklaşık 15 gündür denedim. Mixbus 3 ü.

70 kanal audio atınca v2.5 te dsp %80 lerde geziyordu.v3 te 70 kanal audio atınca dsp %5 te.

Windows 10 dan önce sunulduğu için win 10 ile bazı problemleri var.Yakında düzelir.

Sevdim.