NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1256 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 3 ile 3 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: 64 bit harmonizer ve reverb

Bu konu 1353 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...

64 bit harmonizer ve reverb 1353 Reviews

Konuyu değerlendir: 64 bit harmonizer ve reverb

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1353 kez incelendi.

64 bit harmonizer ve reverb

Merhaba

2000 li yıllardan kalma çok sevdiğim 2 plugini win8 e ve 64 bit e geçmemden dolayı kullanamıyorum. jbridge de derdime çare değil win 7 de jbridge gayet güzel çalısırken win 8 de pek tatmin edici değil.

Biri vokal için kullandığım harmonizer diğeri ise tc works un reverb u. Reverb e eminim bir çok alternatif önereceksiniz ama harmonizer a da yardımcı olursanız çok makbule geçer.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:

Ben KORG'un reverb pluginini çok yumuşak ve tatlı gördüğüm için onu kullanıyorum ama Harmonizer için ne tavsiye edilecek merakla bekliyorum.

Komşuda pişer banada düşer

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben KORG'un reverb pluginini çok yumuşak ve tatlı gördüğüm için onu kullanıyorum ama Harmonizer için ne tavsiye edilecek merakla bekliyorum.

Komşuda pişer banada düşer
    Hamonizer dan kastim vokal icin olmasi. Back vokalleri yaptiriyorum. Genislik sagliyor. Ayriyeten kendim back vocal yapsam bile bunu kullaniyorum