NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1356 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 30 ile 41 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Compel Jingle Yarışması

Bu konu 11527 kez görüntülendi 40 yorum aldı ...

Compel Jingle Yarışması 11527 Reviews

Konuyu değerlendir: Compel Jingle Yarışması

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 11527 kez incelendi.

Bu sıcakta 3 gündür aralıksız çalış son katılım süresinin dolmasına 35 dakika kala mail at, tam yetiştim oh derken hata mesajı gelsin "gönderilemedi" diye . şu an bomba yada meteor yemiş gibiyim, bunca şeyden sonra patates olmak, paha biçilemez .

Müzik

Alıntı okidoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sıcakta 3 gündür aralıksız çalış son katılım süresinin dolmasına 35 dakika kala mail at, tam yetiştim oh derken hata mesajı gelsin "gönderilemedi" diye . şu an bomba yada meteor yemiş gibiyim, bunca şeyden sonra patates olmak, paha biçilemez .
    yetişemedin mi Hocam?

okidoz - ait avatar

okidoz

H:i, jS M Y #980 

Gİtmiyor mail, geçti süre en son katılım 30 temmuz.

Abi benimki daha kötü. Maili gönderdim, gitti. Herhangi bir sorun yok. Bir süre sonra "mailin iletilemediğine dair" e-posta almışım. Haliye iş işten geçmiş. Yeni farkettim.

Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi benimki daha kötü. Maili gönderdim, gitti. Herhangi bir sorun yok. Bir süre sonra "mailin iletilemediğine dair" e-posta almışım. Haliye iş işten geçmiş. Yeni farkettim.
    Aynen bende de öyle ama ben hemen anladım gitmediğini, gönderilenlere baktım, sonrada uyarı mesajı geldi. Peki sen ne zaman atmıştın maili?

Müzik

Ben dün gönderdim yani 29 akşamı. Gereksiz klasörüne gelmiş bilgi postası. Farketmemişim. Bu gece farkettim, bir daha gönderdim ama yok... Bilgi postasında da gerekçe olarak, yanlış adres veya e-posta kotası dolu diyor.
    Burdan yetkililere sesleniyoruz.. E posta kurbanı olduk bizi de alın..

Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

geçmiş olsun arkadaşlar.

Bu konuda Compel de gevşek davranıyor. "Başvurunuz alındı" gibisinden basit bir mail dönseler aslında herşey çok güzel olacak.

Ben de gönderdikten sonra herhangi bir bildirim alamayınca 1 hafta kadar bekledikten sonra telefon açıp teyit aldım. Bildirim yapacağız 30 Temmuz'dan sonra diyor. 30 Temmuz'dan sonra bildirim yapsan ne olur, yapmasan ne olur. Başvuru süresi dolmuş oluyor.

Saygılar,
    Tezcan

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Az önce aradım kontrol ettiler ve tamam gelmiş dediler, benim dışımda da bu sorunu yaşıyanlar var diye bilgi verdim. Gitmedi diye uyarı gelen maili şimdi nasıl görebildiler anlamış değilim ama gönderdiğim saati söyledi kadın, "ek" te gelmişmi dedim gelmiş dedi.

Müzik

Alıntı okidoz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Az önce aradım kontrol ettiler ve tamam gelmiş dediler, benim dışımda da bu sorunu yaşıyanlar var diye bilgi verdim. Gitmedi diye uyarı gelen maili şimdi nasıl görebildiler anlamış değilim ama gönderdiğim saati söyledi kadın, "ek" te gelmişmi dedim gelmiş dedi.
    Ben de tam arayıp bilgi alacaktım abi

Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Compel, forumumuza üye arkadaşlar...
    Tekrar telefon eden olursa, katılımcıların sorunları için bu konuyu adres gösterin kendilerine...

Ch.