+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 13 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sativus'un Çalışmaları

Bu konu 3168 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

Sativus'un Çalışmaları 3168 Reviews

Konuyu değerlendir: Sativus'un Çalışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3168 kez incelendi.

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Paylaşsam mı paylaşmasam mı bir türlü çıkamadım işin içinden. Dedim iyi kötü sesimiz çıksın bari :=) İyi günler...
    Faruk'cuğum paylaşman iyi olmuş. Başlangıçtan 0,50'ye kadar olan bölümü beğendim. Ancak en sonda 1,45'den sonra koyduğun bölüm daha enteresan. Eğer o bölümdeki anlayışını geliştirebilirsen , bence daha değişik neticelere ulaşabilirsin diye düşünüyorum.

Sativus Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Mehmet abi'ye katılıyorum, güzel çalışmalar bence.

Ancak sana bir kardeşimiz olarak tavsiyem; bunları böyle deneme olarak çalışmaya alışma. Yoksa sadece deneme olarak kalırlar, üstüne yeni denemeler gelir. Ama sonuçta ortaya birşey çıkmaz. Çalışmalarını bir yapıya oturtarak devam et, kendini zorlamazsan dediğim gibi hep böyle kısa denemeler yaparsın.

Bir melodi ya da akor geçişi buldun mesela, bunun üzerine yoğunlaşıp, giriş-gelişme-sonuç şeklinde bir bütüne ulaşmaya çalış

Saygılar,
    Tezcan

Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Faruk'cuğum paylaşman iyi olmuş. Başlangıçtan 0,50'ye kadar olan bölümü beğendim. Ancak en sonda 1,45'den sonra koyduğun bölüm daha enteresan. Eğer o bölümdeki anlayışını geliştirebilirsen , bence daha değişik neticelere ulaşabilirsin diye düşünüyorum.
    Yorumun için teşekkür ederim Mehmet Abicim Görüşmek üzere...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi'ye katılıyorum, güzel çalışmalar bence.

Ancak sana bir kardeşimiz olarak tavsiyem; bunları böyle deneme olarak çalışmaya alışma. Yoksa sadece deneme olarak kalırlar, üstüne yeni denemeler gelir. Ama sonuçta ortaya birşey çıkmaz. Çalışmalarını bir yapıya oturtarak devam et, kendini zorlamazsan dediğim gibi hep böyle kısa denemeler yaparsın.

Bir melodi ya da akor geçişi buldun mesela, bunun üzerine yoğunlaşıp, giriş-gelişme-sonuç şeklinde bir bütüne ulaşmaya çalış

Saygılar,
    Tezcan
    Tezcan Abi teşekkür ederim vakit ayırıp dinlemiş yorum yapmışsın. Ben de bahsettiğin o kısır döngüde bulunuyorum. Bir şeye başlıyorum, yarım kalıyor. Başka bir şeye başlıyorum, derken diğerine geçiyorum, derken hepsi deneme oluyor Önerini dikkate alacağım.

Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc