NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 866 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 18 Toplam 19 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213141516171819 SonuncuSonuncu
Toplam 171 adet sonuçtan sayfa başı 180 ile 182 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Cubase Elements 8

Bu konu 40265 kez görüntülendi 181 yorum aldı ...

Cubase Elements 8 40265 Reviews

Konuyu değerlendir: Cubase Elements 8

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 40265 kez incelendi.

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce 30 günlük deneme sürecini bitirdinizmi acaba

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Hayır ilk kez kullanacaktım Elements 8'i

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yükleme kalıbını harici diskten kullanmayın, masaüstüne dmg kalıbını kopyalayıp buradan kurulum yapın. El capitan kullanıyorsanız uyum sorunu olabilir, şu an için vst daw gibi yazılımlar için en son yosemite öneriliyor
    İndirdiğim yer olan İndirilenler klasöründeki kalıbı kullanıyorum yüklemek için. Harici diskten kullanmıyorum

İlgilenen herkese teşekkür ediyorum, sorun info at steinberg dot de adresine gönderdiğim destek talebi sonrasında tarafıma aktivasyon kodu gönderilmesiyle çözüldü, bilginiz olsun.

EsbaB Şu üyeler, Count Choculitis adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Gözün aydın, ses kartı vs.ürün üzerinde gelen orjinal eleements miydi

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Gözün aydın, ses kartı vs.ürün üzerinde gelen orjinal eleements miydi

Hayır steinberg.net'in trial bölümünden indirdim. Teşekkür ederim.

Ben Uzun zaman sonra Stüdyoya geçeyim dedim; W10 Güncellemelerinin bitip bilgisayarın açılmasını sabırsızlıkla bekledim ama Kötü Son: Cubase Lisans problemiyle karşılaştım ve Cubase i kullanmıyorum(((

Yükleme klasörüm evdeki hardisk te olduğu için de birşey yapamıyorum. offf of.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ben Uzun zaman sonra Stüdyoya geçeyim dedim; W10 Güncellemelerinin bitip bilgisayarın açılmasını sabırsızlıkla bekledim ama Kötü Son: Cubase Lisans problemiyle karşılaştım ve Cubase i kullanmıyorum(((

Yükleme klasörüm evdeki hardisk te olduğu için de birşey yapamıyorum. offf of.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam bunun çözümünü yazmıştı yukarılarda. Üst sayfalarda bir yere gizledik, bakalım bulabilecek misiniz?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam bunun çözümünü yazmıştı yukarılarda. Üst sayfalarda bir yere gizledik, bakalım bulabilecek misiniz?

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Mesajımın Son satırı bu bilmecenin cevabı olarak yetermi hocam

Setup klasörü evdeki hdd de olduğu için birşey yapamadım. Yani silinmesi gerekenleri sildikten sonra tekrar kurulum yapılması ve tarih vs. Herşeyin sıfırdan ayarlanması gerekiyor. (Başka bir püf noktası varsa kaçırmışım demektir )

acil arkadaşlar cubase 8 i indirebileceğim bir link varmı?MAC te kullanacağım..steinberg sitesinden kaldırmış başka bir yerde varmı bildiğiniz

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

9'un trial'i kullanıma açılmış durumda, deneyebilirsin, ben de şimdi yeni indiriyorum, tarih olayı bunda geçerli mi yazarım yine buradan.

averen Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

+ Yeni Konu aç