NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1515 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 13 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Thomann Üyelik

Bu konu 3967 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

Thomann Üyelik 3967 Reviews

Konuyu değerlendir: Thomann Üyelik

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3967 kez incelendi.

Alıntı ByCellist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thank you very much for your order!
    dedi ve bekleyiş başladı.art pro mpa II ve mullard ile jj tesla yıda yanına ekledim.jv z11 thomann dakine yakın fiyat aldığım için onuda bl müzikten alacağım
    Dostum hayırlı olsun, lamba değişimi kolay, zorlanırsan ya da yardıma ihtiyacın olursa bana ulaşabilirsin, JZ'ler çok iyi mikrofonlar, sahibi Juris Zarins neumann'da uzun yıllar çalışmış, tlm serilerinin bir çoğunun tasarım mühendisliğini yapmış birisi, bu sebeple kaliteli işçiliğe sahip. v11'i ben de thomann fiyatına aldım, BL JZ'ler için iyi fiyat veriyor gerçekten. Eğer tiz bölge abartısı sevmiyorsan, modern-popüler-parlak bir sound değil de daha analog tınlayan daha mat-flat karakter istiyorsan v11 seni memnun edecektir.

Edit:
    Dostum Thomann'dan sadece Art Pro Mpa aldıysan keşke bi Akalın'dan fiyat alsaydın yahu, thomann'dan da 1100 liraya yakın bi fiyata geliyor, burda 1460 tl görünüyor cihaz, ona bi %10 vurur 1350'ye falan alırdık. böyle küçük farklar için thomann'ı tercih etmeye değmez, hem süre olarak daha kısa sürede ulaşır hem de garanti vs. hizmetlerinde daha kısa sürede sonuç alırsın. kendi firmalarımız da cüzi kar ettikleri sürece yaşatılmalı bence.

Konu ugur86 tarafından (26 Mayıs 2015 Saat 20:34 ) değiştirilmiştir.
    UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Sagol Uğurcum ürün geldikten sonra tekrar danışırım size bu arada Aradaki cüzi fark alacağım kulaklığın yarı parası

MacbookPro i5 / Dynaudio DB50M / Se z3300a / RME Babyface / Art Pro Mpa II (Thungsol&Mullard)/
    İrig K.e.y
    Enstrumanlar : Epiphone Les Paul Standart, Cort AD810 Nat , Aria AK30,
    Yamaha Viyolonsel,Keman