NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 966 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Thomann Üyelik

Bu konu 3002 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

Thomann Üyelik 3002 Reviews

Konuyu değerlendir: Thomann Üyelik

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3002 kez incelendi.

Thomann Üyelik

Thomann a dün üyelik başvurusunda bulundum.Başvurum incelenip dönüş yapılacakmış.Bu süre üye olan arkadaşlarda nasıl gerçekleşti?Bu şekilde uzun birr bekleme süresimi oluyor?Bana mı denk geldi?

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    MacbookPro i5 / Dynaudio DB50M / Se z3300a / RME Babyface / Art Pro Mpa II (Thungsol&Mullard)/
    İrig K.e.y
    Enstrumanlar : Epiphone Les Paul Standart, Cort AD810 Nat , Aria AK30,
    Yamaha Viyolonsel,Keman

Bir iki gün sürüyor dostum merak etme kısa sürede onayın gelir. e-mail ve adres bilgilerinin güncel/doğru olmasını teyit ediyorlar sanırım. neticede uzak mesafeye ürün gönderiyorlar, riskleri azaltmak istemeleri çok doğal. benim 3 defa alışverişim oldu, çok şükür en ufak sıkıntı yaşamadım, iki tanesi 10-12 günde geldi, bi tanesi yılbaşı yoğunluğundan dolayı 20 günü geçti. garanti-iade konularında da oldukça iyilermiş, turkrock'ta biri anlatmıştı, mesela iade ya da garanti için başvuruda bulunduğun zaman, kapına kargo barkotunu gönderiyorlarmış, kutuya yapıştırıp gönderiyormuşsun. ama not düşelim bi ürünü iade ederseniz sadece thomann'a ödediğinizi geri alabilirsiniz, ptt'ye ödediğiniz verginin üstüne soğuk su içersiniz.

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Teşekkürler uğur.Biran önce onaylasinda mikrofon preamp,kulaklık ve lamba siparişini vereyim. Bu arada aklıma gelmişken se 3300 a nin Performansından memnunum ama şöyle daha kullanışlı ufak hem vocal bende akustik gitar kaydında başarılı bir mikrofon önerebilir misin?listeme belki ekleyebilirim.'mesela Neumann tl 102 modeli denk geldi nette gezerken tam benlik ufak bir mikrofonama performansindan emin Değilim.

MacbookPro i5 / Dynaudio DB50M / Se z3300a / RME Babyface / Art Pro Mpa II (Thungsol&Mullard)/
    İrig K.e.y
    Yamaha Viyolonsel,Keman

Alıntı ByCellist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler uğur.Biran önce onaylasinda mikrofon preamp,kulaklık ve lamba siparişini vereyim. Bu arada aklıma gelmişken se 3300 a nin Performansından memnunum ama şöyle daha kullanışlı ufak hem vocal bende akustik gitar kaydında başarılı bir mikrofon önerebilir misin?listeme belki ekleyebilirim.'mesela Neumann tl 102 modeli denk geldi nette gezerken tam benlik ufak bir mikrofonama performansindan emin Değilim.
    Hocam aman dikkat et aldıkların 1500 euro yu geçmesin..Sonra kapıda ciddi bir vergi ile karşılaşabilirsin..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Uyarı için teşekkürler.

İrig K.e.y
    Yamaha Viyolonsel,Keman

Alıntı ByCellist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum sE'nin performansını ancak vokal kayıtlarında ve parlak kaydedilmesi gereken enstrumanlarda alabiliyoruz. üstleri biraz vitaminli olduğundan enstruman kayıtlarında natural sonuçlar almak biraz zor oluyor haliyle. Ama vokal için elimde tutuyorum her daim. Enstruman için JZ'leri denemende yarar var, ben v11'e kadar envai çeşit mikrofon denedim, bağlamada hep metalik-sert tınılarla karşılaşıyordum, ama JZ çok yumuşak ve sıcak karakterli. forumda benden başka Erkan hoca ve İskender kullanıyor, hatta İskender'de v12 ile alınmış akustik gitar-vokal kayıt örnekleri var, rode nt2a ile kıyaslamıştı, özelden iletişime geçerek dinlemek için isteyebilirsin. Hatta İstanbul'daysan görüşün, nt5 stereo da var onda, bakarsın kayıt alırsın, ona göre karar verirsin. mikrofon seçimi çok önemli bütün karakteri değiştiriyor. aynı enstrumanla farklı mikrofonlar , aynı noktalardan alakasız sonuçlar veriyor, hal böyle olunca da deneyip almak şart oluyor.

Şahsen akustik gitar kayıtlarında Rode Nt2 A yı hiç beğenmedim, sonuç tek kelime ile berbattı...
    Senheiser MK4 ile yaptığım akustik gitar kayıtları ise iyiydi...
    Ama en iyi sonucu sE3300 ile aldık akustik gitar için...

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı ChordSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şahsen akustik gitar kayıtlarında Rode Nt2 A yı hiç beğenmedim, sonuç tek kelime ile berbattı...
    Senheiser MK4 ile yaptığım akustik gitar kayıtları ise iyiydi...
    Ama en iyi sonucu sE3300 ile aldık akustik gitar için...

Ch.
    Biraz parlak kaydettiği için bazı gitarlarda sert sonuçlar verebilir hocam, yoksa vokaline falan diyecek yok, mikrofon envanterinde hep ayrı yeri olacak bir mikrofon z3300a, dikkat edersen upgrade'lerden söz etsem de onu satmaya yeltenmiyorum

Cho®dSolo - ait avatar

Cho®dSolo

H:i, jS M Y #953 

aynen...

Konusu açılmışken yurt dışından alışveriş ilkelerini özetleyen bir yazı paylaşalım:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Thank you very much for your order!
    dedi ve bekleyiş başladı.art pro mpa II ve mullard ile jj tesla yıda yanına ekledim.jv z11 thomann dakine yakın fiyat aldığım için onuda bl müzikten alacağım

İrig K.e.y
    Yamaha Viyolonsel,Keman