NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1100 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 6 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 SonuncuSonuncu
Toplam 51 adet sonuçtan sayfa başı 60 ile 86 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Home Studio da yaptığım yenilikler...

Bu konu 11667 kez görüntülendi 85 yorum aldı ...

Home Studio da yaptığım yenilikler... 11667 Reviews

Konuyu değerlendir: Home Studio da yaptığım yenilikler...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 11667 kez incelendi.

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bahadır hocam ben rme babyface pro alıcam bi aksilik olmazsa.az önce uğur la konustuk dediğine göre babyface in converterlarında +3 db iyileştirme yapmışlar. bu da adi ye çok yakın demek. bu da adi yi sen alırsan sana çok daha faydası olur demek hocam Ayrıca nazik davranışın için teşekkür ederim ama sakın kaçırayım deme bu fiyata ufx kalitesinde converter a sahip olacaksın daha ne olsun
    Bende BL Müzikten alacağım Temmuz ayında geleceğini söyledi Emre. İlk çıktığı Nisan ayından beri takip ediyorum aleti Yanlız Babyface pro nun bence +3 db den daha fazla bir geliştirmesi var gibi. Ben söylemiyorum gearslutz da Daniel Fuchs söylemiş cümle aynen şöyle
    "The original BF's input specs are 108 dB RMS unweighted, 111 dBA.
    The BF Pro gives you 113 unweighted, 116dBA.
    outputs 115/118. "

Regards
    Daniel Fuchs
    RME

UA Apollo 8 Duo-UAD-2 Satellite-X2 / Rme Babyface / Manley Tnt / Summit Dcl-200 / Dangerous Music D-Box / Elysia xfilter / Spl Vitalizer Mk2 / Dynaudio Bm5 mk3 / Sp Vtb1 / Jz v11 / Oktava Mk 012 / Mxl 990-991 / Akg K702-K55 / Direct Sound Ex-29 / M-Audio 61 Es / Cubase Pro 8.5 / Logic Pro X / Apple imac 27 inch / Zoom H6 /

Alıntı Xtansion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sözüm var..Bu kartı bu forumdan herhangi bir kimse alırsa ( foruma sadece kartı almak için üye olmayan biri ) bu fiyattan vereceğim..Ama bu forumun dışında bu kartın fiyatı 1000 TL ..Aşağı imkanı yok vermem..Cuma günü % 99 veriyorum kartı ona göre kim almak isterse haberleşelim..

Şimdide obejektif olarak fikrimi söyleyeyim ;
    Bu kartı 600 TL ye işinize yarasın veya yaramasın alın..Hiçbirşey olmazsa 1000 TL den satar para kazanırsınız..Satmazsanız, yine alın mutlaka bir gün işinize yarar..Veya almayın ben satayım bu benimde işime yarar ..
    Şaka bir yana cuma ya kadar kim almak isterse kararını versin arkadaşlar..

Bu arada kartın linki burada, tekrar fiyatına bir bakın derim..Tam 4 de 1 fiyatına veriyorum

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Hocam ben alacağım dedim bir kere...
    Ama biliyorsun benim açımdan daha ihmal edilebilir bir durum sözkonusu.
    Bu nedenle özellikle bu forumdan öncelikli olarak ihtiyacı olan arkadaşlara gitmesini istiyorum açıkcası.
    Çünkü senin de dediğin gibi bu fiyata bu aleti bulmak mümkün değil...
    Bu nedenle talip çıkmazsa sen bana direk gönder zaten...
    Ben de denemiş olurum, düşündüğüm gibi olmazsa satışa koyarız,senin istediğin fiyatla ben buradan alıcıya aleti,parayı sana gönderirim,olur mu?

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bahadır hocam para meselesi bir şekilde hallolur..O sorun değil..Ama eğer önceliğin yoksa zaten vengi arkadaşımız istemiş direk o alsın..Eğer oda almazsa senin alıp satman falan hiç uğraşmayalım..Kullanmayacağın ekipmanı neden alıyorsun, ben hemen satarım o aleti zaten..Yani bir sürü kargo vs uğraşmayalım..
    Hani şuna takılma..Ben söz verdim almalıyım gibi falan bir durum..Sadece bu yüzden almak istiyorsan gerek yok..1 gün sürmez benim bu fiyattan bu aleti satmam..Ama dediğim gibi sahibinden.com a koyduğum anda zaten 1000 TL den aşağı koymam..

Bence sen tam olarak net kararını ver ki Vengi yede net birşey söyleyelim..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Berk
    Fiyat çok iyi.
    Elim de yeteri kadar converter olmasa @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... nickli arkadaşlar almazsa benim alasım geliyor.

Arkadaşlar o zaman ben satışı açayım..Gerekli açıklamayı orada yapayım..Bu haftasonuna kadar beklerim forumdan kimse almazsa sahibinden.com da satışı açarım..Zaten orada satışı açtığımda bir daha 600 TL ye veremem..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Alıntı Erkan Çanakçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende BL Müzikten alacağım Temmuz ayında geleceğini söyledi Emre. İlk çıktığı Nisan ayından beri takip ediyorum aleti Yanlız Babyface pro nun bence +3 db den daha fazla bir geliştirmesi var gibi. Ben söylemiyorum gearslutz da Daniel Fuchs söylemiş cümle aynen şöyle
    "The original BF's input specs are 108 dB RMS unweighted, 111 dBA.
    The BF Pro gives you 113 unweighted, 116dBA.
    outputs 115/118. "

Regards
    Daniel Fuchs
    RME
    Yanlış anlamadıysam AD 113 ten 116 ya DA 115ten 118 e çıkmış öyle midir ???

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlamadıysam AD 113 ten 116 ya DA 115ten 118 e çıkmış öyle midir ???
    hocam normal Babayface'in inputları 108 dB RMS unweighted, 111 dBA.
    Babyface Pro inputları ise 113 unweighted, 116dBA. outputları 115/118.

UA Apollo 8 Duo-UAD-2 Satellite-X2 / Rme Babyface / Manley Tnt / Summit Dcl-200 / Dangerous Music D-Box / Elysia xfilter / Spl Vitalizer Mk2 / Dynaudio Bm5 mk3 / Sp Vtb1 / Jz v11 / Oktava Mk 012 / Mxl 990-991 / Akg K702-K55 / Direct Sound Ex-29 / M-Audio 61 Es / Cubase Pro 8.5 / Logic Pro X / Apple imac 27 inch / Zoom H6 /

Alıntı Erkan Çanakçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam normal Babayface'in inputları 108 dB RMS unweighted, 111 dBA.
    Babyface Pro inputları ise 113 unweighted, 116dBA. outputları 115/118.
    Hocam simdi baktim birebir ufx in degerleri ile ayni bu benim icin cok onemliydi.Tadindan yenmez bir durum bu

Arkadaşlar bir yerlerde Behringer ADA8000 gözünüze çarparsa bir haber uçurun bana lütfen..

Vakti zamanında (2-3 sene önce ) arkadaşın stüdyosundayım..Müthiş ekipmanları var..Sound mükemmel geliyor..Kardeşim dönüştürücü ne kullanıyorsun dedim..Mytek 8x192 ve ADA8000 dedi..Şu anda hangisi aktif dedim..ADA8000 dedi..Kulaklarıma inanamamıştım..

Geçenlerde tesadüfen gearslutz forumlarında Blind Test yapmış vatandaşın biri..Tam komedi..

2 convertor ı A ve B olarak ayırmış...Hangisi iyi diye soruyor..

100 kişiden 98 i B iyi diyor..
    Sonra diyorki bunlardan biri Lynx Aurou - diğeri ADA8000

Hangisi Lynx , hangisi ADA8000 sizce diyor..

Herkes B Lynx diyor..
    Farklı birkaç test daha yapıyorlar..Ortalama 100 kişiden 90 ı hep aynı şeyi söylüyor..

Adam sonucu açıklıyor..% 90 nın tercih ettiği convertor ADA8000 çıkıyor..

Sonra komedi başlıyor..
    Biri diyorki hemen yarın Ada8000 sipariş veriyorum..
    Diğeri diyor ki ; geç kalmışsın ben sipariş verdim bile diyor..
    Öbürü ben lynx i satıyorum alacak olan varsa diyor

Acaip eğlenceli bir muhabbet vardı

Bu arada bilmeyen arkadaşlar için söyleyeyim...
    Ada8000 fiyatı 200 euro
    Lynx fiyatı 2000 euro

Konu Bestematik tarafından (22 Mayıs 2015 Saat 20:35 ) değiştirilmiştir.