+ Yeni Konu aç
Sayfa 54 Toplam 54 Sayfadan BirinciBirinci ... 4252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354
Toplam 531 adet sonuçtan sayfa başı 539 ile 539 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 61722 kez görüntülendi 538 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 61722 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 61722 kez incelendi.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa hocam selamlar,

Önceden yorum yapardım ama sen kendini çok aştın bu işlerde. Sadece dinliyorum, yorum yapma ihtiyacı hissetmiyorum artık

Ellerine sağlık

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Tezcan çok sağol kardeşim böyle düşünüyor olmana sevindim. Gerçek olan şu ki bu konuda bir miktar ilerleme kaydedebildiysem bu benim çok vakit ayırmamın yanında sizlerin yaptığı yorumlar ile oldu. Bugüne kadar katkı sunan tüm arkadaşlarıma teşekkür ederim.

EsbaB, nacib, Tanerongunyzb Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Yine ben.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb, wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Forumdan' da tanıyacağınız @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Engin hocam beraber bir türkü ve kendi çapımızda klip yaptık

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tanerongunyzb, tezcankoray, ulasyaramis Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Mustafa Hocam harika olmuş. Emeğinize sağlık.

averen Şu üyeler, ulasyaramis adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Macbook pro Retina Mid14- Steinberg UR 242- Audio Technica M20x- AKG K612 PRO- Mackie CR4- Audio Technica at2020- MXL 440- M audio Oxygen 61- Arturia MiniLab Mk2- Logic proX

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Forumdan' da tanıyacağınız @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Engin hocam beraber bir türkü ve kendi çapımızda klip yaptık

Ellerinize sağlık, harika olmuş. Büyük emek olduğu belli oluyor. Tek düşündüğüm, "aranjede acaba ikinci dönüşte farklı şeyler denenebilir miydi?"

Türkülerimiz genel olarak A- Nakarat, A- Nakarat olarak devam ediyor, o yüzden her ne kadar A kısmında sözler değişse de özellikle uzun süren türkülerde ben sıkılıyorum. Kendim icra ederken de genelde türkülerin üçüncü kısmına devam etmiyorum bile.

Tabi ki bu sular biraz tehlikeli sular Gelenekçi olanlar türkülerin orjinal şekilde kalmasını doğru buluyorlar, yenilikçi her yaklaşıma "türküyü bozmak" olarak bakıyorlar.
    Şahsen ben herhangi bir katmadeğer oluşturduğu sürece yeniliği savunuyorum.

Hocam müsaadenle sesli düşünerek yorum yaptım Tekrardan ellerinize, yüreğinize sağlık

Saygılar,
    Tezcan

averen, EsbaB, Tanerongunyzb Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Mustafa bence iyi bir miks olmuş eline sağlık.

averen, Tanerongunyzb Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı ulasyaramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Hocam harika olmuş. Emeğinize sağlık.
    Teşekkürler kardeşim sağol.

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa bence iyi bir miks olmuş eline sağlık.
    Engin hocam seninde emeğine nefesine sağlık sağolasın.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık, harika olmuş. Büyük emek olduğu belli oluyor. Tek düşündüğüm, "aranjede acaba ikinci dönüşte farklı şeyler denenebilir miydi?"

Türkülerimiz genel olarak A- Nakarat, A- Nakarat olarak devam ediyor, o yüzden her ne kadar A kısmında sözler değişse de özellikle uzun süren türkülerde ben sıkılıyorum. Kendim icra ederken de genelde türkülerin üçüncü kısmına devam etmiyorum bile.

Tabi ki bu sular biraz tehlikeli sular Gelenekçi olanlar türkülerin orjinal şekilde kalmasını doğru buluyorlar, yenilikçi her yaklaşıma "türküyü bozmak" olarak bakıyorlar.
    Şahsen ben herhangi bir katmadeğer oluşturduğu sürece yeniliği savunuyorum.

Hocam müsaadenle sesli düşünerek yorum yaptım Tekrardan ellerinize, yüreğinize sağlık

Saygılar,
    Tezcan
    Tezcan çok sağ ol kardeşim. Her zaman olduğu gibi harika tespit de bulunmuşsun farkında mısın diye sorarsan evet farkındayım, aslında aranje'de orjinalinin dışına çıkmamak gibi bir katı kuralım yok tam tersine farklılık yaratmak adına yapmak gerekiyor ama maalesef bu türküde çoğunluk ile zamanın kısıtlı olması ve kayıt ortamının çok sıcak (klima Yok ) olması bizi biraz kolay aranjeye sürükledi. Durumumuz özetle bu değerli katklıların ve yorumun için teşekkürler kardeşim Sağ ol.

Saygılar,