+ Yeni Konu aç
Sayfa 53 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 32425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455 SonuncuSonuncu
Toplam 521 adet sonuçtan sayfa başı 530 ile 546 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 65092 kez görüntülendi 545 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 65092 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 65092 kez incelendi.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkese iyi ramazanlar, yaklaşık 1 ay müzik yapmadım, yeter bu kadar boşluk dedim Değerli yorumlarınızı duymak isterim teşekkürler. Saygılar

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Ellerine sağlık Mustafa. Yaylı bağlama güzel olmuş.

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / SPL Director DAC / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerine sağlık Mustafa. Yaylı bağlama güzel olmuş.
    Sağol Mehmet abi, sorma abi yaylı bağlama da yaptım

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Yaylı bağlama ilginç olmuş.Eline sağlık

averen Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yaylı bağlama ilginç olmuş.Eline sağlık
    Engin hocam sağol, yapmaya çalıştım bir şeyler, maalesef uğraşmadan olmuyor herşey çok para

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Arkadaşlar yaptığımız çalışmalara pek yorum yapan olmuyor artık, sebebini bilemiyorum ama, herkesin bir şekilde diğer sosyal medya gruplarında daha aktif olduğunu görüyorum. Forumun daha aktif olmasını tercih ederdim fakat pek mümkün görünmüyor.

Ben yinede ekleyeyim belki yorum yapan eleştiren olur. Mutlaka fikrini belirten arkadaşlar var zaman ayırıp onları ayrı tutuyorum teşekkür ederim.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Hocam forumun aktif olmayışının pek çok sebebi olabilir. Üç beş kişi Butik Forum şeklinde devam ediyor. Ben -şahsım adına- daha çok takip etme ve öğrenme tarafındayım. Fikir belirtmek benim için ahkâm kesmek olur diye düşünüyorum çoğu zaman Burada iş, uzmanlara düşüyor ama bence şöyle bir kısır döngü var:
    1. İşin acemileri veya az bilenleri bilgi anlamında birbirini pek doyuramıyor.
    2. İşin ustaları da daha profesyonel alanlarda bulundukları için bu tarz yorumlara ve desteklere zaman bulamıyorlar maalesef... (Sabah paylaştığım M. Dişbudak haberi bu yüzden beni sevindirdi. Umarım kalıcı olur, umarım hocayı saçma Youtube yorumlarıyla bıktırmazlar, umarım -onca yılın tecrübesiyle- her yerde bulamayacağımız değerli bilgiler paylaşılır...)

İnsan bu tarz ortamlarda ürettiğinin yorumunu bekliyor. Bu bakımdan haklısınız ancak siz üretmeye devam edin.

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, sgucler Şu üyeler, wade21 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME Babyface / Rode NT1-A / AKG K77 / Korg PA 4X / Cubase Pro 10

Alıntı wade21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam forumun aktif olmayışının pek çok sebebi olabilir. Üç beş kişi Butik Forum şeklinde devam ediyor. Ben -şahsım adına- daha çok takip etme ve öğrenme tarafındayım. Fikir belirtmek benim için ahkâm kesmek olur diye düşünüyorum çoğu zaman Burada iş, uzmanlara düşüyor ama bence şöyle bir kısır döngü var:
    1. İşin acemileri veya az bilenleri bilgi anlamında birbirini pek doyuramıyor.
    2. İşin ustaları da daha profesyonel alanlarda bulundukları için bu tarz yorumlara ve desteklere zaman bulamıyorlar maalesef... (Sabah paylaştığım M. Dişbudak haberi bu yüzden beni sevindirdi. Umarım kalıcı olur, umarım hocayı saçma Youtube yorumlarıyla bıktırmazlar, umarım -onca yılın tecrübesiyle- her yerde bulamayacağımız değerli bilgiler paylaşılır...)

İnsan bu tarz ortamlarda ürettiğinin yorumunu bekliyor. Bu bakımdan haklısınız ancak siz üretmeye devam edin.
    Çok sağol kardeşim, aynen öyle tüm yazdıklarına katılıyorum bende teşekkür ederim.

wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar yaptığımız çalışmalara pek yorum yapan olmuyor artık, sebebini bilemiyorum ama, herkesin bir şekilde diğer sosyal medya gruplarında daha aktif olduğunu görüyorum. Forumun daha aktif olmasını tercih ederdim fakat pek mümkün görünmüyor.

Ben yinede ekleyeyim belki yorum yapan eleştiren olur. Mutlaka fikrini belirten arkadaşlar var zaman ayırıp onları ayrı tutuyorum teşekkür ederim.

Hocam şahsen ben hem yorum yapacak seviyede olmadığım için, hemde aynı sözlerle yazılmış mesajların konuyu gölgelenmesine sebep olmasın diye sadece beğeni atıyordum;

Özellikle 2. Husustan ötürü forumda yazdığım mesaj sayısı minimize olmuş durumdadır.

Eğer eksik veya yanlış düşünüyorsam, uyarılmam kâfi gelir

Ayrıca teknik yorum ve yazılar gerçekten azaldı forumda,
    Hatta cihaz tartışmasına bile hasret kaldık

Benim paylaşımlarım da belki tarz farkı olduğu için sanki yanlız kalıyor diye düşünüp paylaşımı bırakmıştım günün anlam ve önemi ne dair eser dışında paylaşım yapmadım.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

averen, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb, wade21 Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu EsbaB tarafından (02 Haziran 2019 Saat 15:49 ) değiştirilmiştir.
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam şahsen ben hem yorum yapacak seviyede olmadığım için, hemde aynı sözlerle yazılmış mesajların konuyu gölgelenmesine sebep olmasın diye sadece beğeni atıyordum;

Özellikle 2. Husustan ötürü forumda yazdığım mesaj sayısı minimize olmuş durumdadır.

Eğer eksik veya yanlış düşünüyorsam, uyarılmam kâfi gelir

Ayrıca teknik yorum ve yazılar gerçekten azaldı forumda,
    Hatta cihaz tartışmasına bile hasret kaldık

Benim paylaşımlarım da belki tarz farkı olduğu için sanki yanlız kalıyor diye düşünüp paylaşımı bırakmıştım günün anlam ve önemi ne dair eser dışında paylaşım yapmadım.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abdulcelil hepimizin buradaki amacı hedefi belli bir miktar daha bilgi almak doğruyu bulmak doğru bilgiler ile kendimizi biraz daha geliştirmek. yaptığımız tarzların farklı olmasının bence hiç önemi yok, önemli olan duyulana eleştri öneri, yada iyiyse güzel bir söz başka bişey istemiyoruz. Bende seninle aynı şeyi düşünüyorum bizim teknik detaylara girecek durumumuz yok hatta ben şunu söylüyorum ben nota dahi bilmem ama kulağıma güverek yapıyorum tüm yapabildiklerimi. Bende genelde beğeni atıyorum bu takip etmediğimiz yada ilgilenmediğimiz anlamına gelmiyor.

Bu arada yanlız değilsin devam kardeşim müzik evrenseldir, biz burada belli bir kitleye içerik üretmiyoruz teknik olarak bilgi beceri peşindeyiz öyle değilmi.

Saygılar şimdiden herkesin bayramını kutlarım.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Mustafa hocam selamlar,

Önceden yorum yapardım ama sen kendini çok aştın bu işlerde. Sadece dinliyorum, yorum yapma ihtiyacı hissetmiyorum artık

Ellerine sağlık

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, wade21 Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Studio One 4.5 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...