+ Yeni Konu aç
Sayfa 51 Toplam 55 Sayfadan BirinciBirinci ... 22232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455 SonuncuSonuncu
Toplam 501 adet sonuçtan sayfa başı 510 ile 546 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 64099 kez görüntülendi 545 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 64099 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 64099 kez incelendi.

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam msj kirliliği olmasın diye yazmamıştım.

Keyifle dinleyip izliyoruz hanım da beğendi

Bu arada bağlama ve vokal yan yana kayıt yaparken nasıl birine karışmadan kayıt yapabildiniz?

Bunun için kullanılan bir teknik var mı?

Geçenlerde bir arkadaş bağlama eşliğinde kayıt almak istedi iki mikrofon da diğer sesle karışık aldı, onlar da ayrı ayrı çalıp söyleyemedi

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abdulcelil sağol teşekkür ederim. Tezacanın da dediği gibi 2 mikrofon mutlaka ikisine de vokal ve bağlama sızıyor, ben şöyle yapıyorum normalde vokali dinamik mikrofonla almak lazım bu durumlarda fakat bu görüntüde olduğu gibi kayıt aldım. Vokal mikrofonuna sızan bağlamayı vokalin olmadığı yerlerde sildim geri kalanı mecburen oluyor tabiki 2 mikrofonda aslında kaynağa ters kalmış olduğundan sızma minumum oluyor vokale bir miktar Noise Gate uyguladım gerisi olduğu kadarıyla mix aşaması.

EsbaB Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Arkadaşlar herkese iyi seneler dilerim, yeni yıl öncesi içimden neşeli olsun ama farklı olsun bir cover yapmak geldi

Cho®dSolo, EsbaB, nacib, ulasyaramis Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu averen tarafından (01 Ocak 2019 Saat 03:56 ) değiştirilmiştir.
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Gerçekten güzel.. Ağzınıza sağlık

averen Şu üyeler, hurdaci adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı hurdaci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gerçekten güzel.. Ağzınıza sağlık
    Teşekkür ederim.

Sabah sabah güzel gitti Hocam...
    Kanalına da abone oldum, teşekkürler...

Ch.

averen Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sabah sabah güzel gitti Hocam...
    Kanalına da abone oldum, teşekkürler...

Ch.
    Bahadır sağol kardeşim. Biraz monotonluktan çıkayım dedim abonelik için teşekkür ederim.

Arkadaşlar uzun sap bağlama ile farklı bir kombinasyon ile icra ettiğim bir çalışma.

Alper35, Cho®dSolo, ulasyaramis Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Mustafa Hocam sesinize elinize yüreğinize sağlık. Dinlerken dinlendim resmen.

averen Şu üyeler, ulasyaramis adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Macbook pro Retina Mid14- Steinberg UR 242- Audio Technica M20x- AKG K612 PRO- Mackie CR4- Audio Technica at2020- MXL 440- M audio Oxygen 61- Arturia MiniLab Mk2- Logic proX

Alıntı ulasyaramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Hocam sesinize elinize yüreğinize sağlık. Dinlerken dinlendim resmen.
    Çok sağol @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... bir miktar bile beğendiysen ne mutlu bana teşekkür ederim.

ulasyaramis Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar yeni bir çalışmamı paylaşıyorum mastering adı altında yaptığım kısım biraz aceleye geldi umarım kötü olmamıştır. Herzamanki gibi eksik fazla olan herşeyi belirtirseniz sevinirim.

fattik, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, tezcankoray, ulasyaramis Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: