+ Yeni Konu aç
Sayfa 50 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950
Toplam 491 adet sonuçtan sayfa başı 496 ile 496 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 49232 kez görüntülendi 495 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 49232 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 49232 kez incelendi.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Hocam yine harika bir iş çıkarmışsınız, tebrik ederim.

Vokal miksi biraz metalik geliyor nedense bu sefer. Vokal hissiyat olarak geride (gain olarak demiyorum), tam karşıdan söylemiyor gibi sanki. Uygulanan reverb ya da delay etkisi nedeniyle olabilir, tam bilemedim. Bir de sanki ana vokal duble mi kaydedildi bana mı öyle geliyor? Sert sessiz harflere de bir miktar de-esser uygulamak gerekiyor gibi.

Ellerine, yüreğine sağlık.

Tezcan
    Tezcan teşekkür ederim.

Maalesef vokal'i tüm alt yapıyı mix' i dahil bitirdikten sonra kayıt aldım solistimiz sağolsun bir türlü gelemedi sanırım vokali genele mix içinde doğru konumlandıramadım. Artık bitiriyorum dedikten sonra sağolsun etrafımdakiler vokal çok duyulmuyor ve buna benzer yorumlar yapınca diğer kulaklara da inanmak lazım dedim ve sonuç ortada tahmin ediyordum böyle yorum gelebileceğini.

Bu arada duble vokal yok de-esser bir miktar kullandım ama dediğin gibi reverb ve delay kaynaklı sorunlar var diye düşünüyorum bende.

Sağol kardeşim.

tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba hız kesmeden devam ediyorum umarım sıkmıyorum dur sizleri.

Abi çok başarılı, albüm çalışması gibi olmuş. MP3 olarak indirdim hemen. Bir de daha sağlam bir bas gitar yazsaydın ve sesini biraz acsaydin tadından yenmezdi. Şarkıyı dinlerken kafamda çok güzel bass riffleri oluşuyor. Ama maalesef duyamadım bunlari sizden 😀 çok iyi tebrikler

averen Şu üyeler, Baran33 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Baran33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi çok başarılı, albüm çalışması gibi olmuş. MP3 olarak indirdim hemen. Bir de daha sağlam bir bas gitar yazsaydın ve sesini biraz acsaydin tadından yenmezdi. Şarkıyı dinlerken kafamda çok güzel bass riffleri oluşuyor. Ama maalesef duyamadım bunlari sizden 😀 çok iyi tebrikler
    Sağol @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ah o bass rifleri benimde kafamda oluşsa birde çalabilsem neler yapıcamda

Baran33 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sağol @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ah o bass rifleri benimde kafamda oluşsa birde çalabilsem neler yapıcamda
    Hocam ne var bunda bu kadar enstrüman çalıyorsunuz çok zor bişey değil olmadı güzel bir vsti ile midi klavyeden çok güzel basslar yazabilirsiniz

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... elbette olabilir hiç denemedim. Midi ile yapılan her ses bana panasonic gd 90 ın melodlerini hatırlatıyor😂😂
    yani polifonik geliyor profesyonellikten uzaklaştırıyor, bu kesinlikle karşı olduğum anlamına gelmiyor belkide çok başarılı bir vst ile yapılabiliyordur ayrıca çok iyi olmasada zamanla diğer enstrmanlarıda öğrenmeye sebep oluyor bu şekilde.

Alıntı Baran33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mp3 e karşıyız youtube dan dinleseydin keşke

+ Yeni Konu aç