+ Yeni Konu aç
Sayfa 49 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 20212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950 SonuncuSonuncu
Toplam 481 adet sonuçtan sayfa başı 490 ile 496 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 49676 kez görüntülendi 495 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 49676 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 49676 kez incelendi.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa'cığım bravo. Resmen kendini aşmışsın. Nasıl yaptın bunu ? Şahane olmuş...
    Mehmet abi çok sağol teşekkür ederim.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşte bu!

Yerimde duramadım, tertemiz bir icra, vokal ve mix Valla hocam ne desek az. Ya o klibe ne demeli?

Ellerinize ve yüreğinize sağlık hocam.

Saygılar,
    Tezcan
    Tezcan çok sağol kardeşim bunları duymak beni sevindirdi. Teşekkür ederim.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık Mustafa.Önceki işlere göre daha profesyonel olmuş.Gelişmek çok keyif veriyor insana tebrik ederim.Klibi kim çekti ve kamera olarak ne kullandın merak ettim.Görüntüler gayet net çıkmış.
    İskender sağol elbette gelişmek ortaya daha iyi şeyler çıkarmak gerçekten keyif verici, sizlerden de olumlu yorumlar almak ta üstüne bal şeker oluyor

Klibi ben çektim ama ne ile çektiğimi sen biliyorsun

Arkadaşlar merhaba, bu aralar gitar ağırlıklı gidiyorum tüm mix özellikle klasik gitar tonu ile alakalı düşüncelerinizi merak ediyorum.

Şimdiden teşekkür ederim.

ishak göktekin, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb, tezcankoray, ulasyaramis Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, bu aralar gitar ağırlıklı gidiyorum tüm mix özellikle klasik gitar tonu ile alakalı düşüncelerinizi merak ediyorum.

Emeğine, yüreğine sağlık hocam. Ben de dinlerken gitarlar ne kadar güzel geliyor diye düşünmüştüm. Sen de onu sormuşsun

Gitar konusunda çok acayip yol katettin bence hocam. Hem çalım kalitesi hem de kayıt kalitesi olarak çok beğendim. Bu türküyü de çok severim, yerel olarak Tolga Çandar yorumu hoşuma gider. Cem Karaca bambaşka bir boyut getirmişti.

Hatırlatıp tekrar gülümsettiğin için teşekkürler. Eleştirilecek hiç birşey yok bence.

Tezcan

averen, ishak göktekin Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Abi ellerine sağlık çok güzel. Ritm akustik Gitarlar vsti mi canlı mı anlamadım ? klasik gitarın tonu gayet hoş geliyor tertemiz. Hem gitarın tonu hem mix'i beğendim. Ben olsam ilk sözlerdeki arpej klasiğe biraz daha volume verebilirdim.
    Bu arada 1.32'deki baterinin girdiği atak devamı gelecekmiş gibi oluyor. Onu iptal edebilir veya devamında bateriye biraz daha renk verebilirsin.
    Böyle güzel bir düzenleme ve duygulu çalışma için ayrıca teşekkür ederim. Yüreğine sağlık.

averen, Tanerongunyzb Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Emeğine, yüreğine sağlık hocam. Ben de dinlerken gitarlar ne kadar güzel geliyor diye düşünmüştüm. Sen de onu sormuşsun

Gitar konusunda çok acayip yol katettin bence hocam. Hem çalım kalitesi hem de kayıt kalitesi olarak çok beğendim. Bu türküyü de çok severim, yerel olarak Tolga Çandar yorumu hoşuma gider. Cem Karaca bambaşka bir boyut getirmişti.

Hatırlatıp tekrar gülümsettiğin için teşekkürler. Eleştirilecek hiç birşey yok bence.

Tezcan
    Tezcan çok sağol, gitar konusunda evet bir miktar yol katettim sayılır ama kanal kayıt için bir şekilde hallediyorum ama canlı performansta halen sorunlar var nakarata kadar sonrasın sol kolumu kaldırıp bir kenara koymam gerekiyor

Yorum için teşekkür ederim kardeşim.

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi ellerine sağlık çok güzel. Ritm akustik Gitarlar vsti mi canlı mı anlamadım ? klasik gitarın tonu gayet hoş geliyor tertemiz. Hem gitarın tonu hem mix'i beğendim. Ben olsam ilk sözlerdeki arpej klasiğe biraz daha volume verebilirdim.
    Bu arada 1.32'deki baterinin girdiği atak devamı gelecekmiş gibi oluyor. Onu iptal edebilir veya devamında bateriye biraz daha renk verebilirsin.
    Böyle güzel bir düzenleme ve duygulu çalışma için ayrıca teşekkür ederim. Yüreğine sağlık.
    İshak çok sağol, gitarlar tamamı akustik vst yok belki akustik gitarım vasat bir gitar özellikle 4-5-6 teller inanılmaz kötü tınlıyor ondan öyle hissetmiş olabilirsin. Bateri konusunda bende çok kararsızdım son anda böyle kalsın dedim bitirdim hissiyat olarak kesinlikle doğrudur tespitin.

Çok sağol kardeşim.

Arkadaşlar merhaba, yaptığım çalışmaları foruma da eklemezsem bir eksiklik hissediyorum yaklaşık 3 hafta akşamları deveam edip bugüne bitirebildiğim bir türkü çalışması.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb, tezcankoray, ulasyaramis, wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar merhaba, yaptığım çalışmaları foruma da eklemezsem bir eksiklik hissediyorum yaklaşık 3 hafta akşamları deveam edip bugüne bitirebildiğim bir türkü çalışması.

Mustafa Hocam yine harika bir iş çıkarmışsınız, tebrik ederim.

Vokal miksi biraz metalik geliyor nedense bu sefer. Vokal hissiyat olarak geride (gain olarak demiyorum), tam karşıdan söylemiyor gibi sanki. Uygulanan reverb ya da delay etkisi nedeniyle olabilir, tam bilemedim. Bir de sanki ana vokal duble mi kaydedildi bana mı öyle geliyor? Sert sessiz harflere de bir miktar de-esser uygulamak gerekiyor gibi.

Ellerine, yüreğine sağlık.

Tezcan

averen Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...