+ Yeni Konu aç
Sayfa 47 Toplam 49 Sayfadan BirinciBirinci ... 1819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 SonuncuSonuncu
Toplam 461 adet sonuçtan sayfa başı 470 ile 488 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 47568 kez görüntülendi 487 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 47568 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 47568 kez incelendi.

Mustafa'cığım ellerinize ve sesinize sağlık. Ben gayet beğendim. Özellikle eşinin söylediği şarkı çok güzel olmuş. Tebrikler.

Durmak yok yola devam.

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa'cığım ellerinize ve sesinize sağlık. Ben gayet beğendim. Özellikle eşinin söylediği şarkı çok güzel olmuş. Tebrikler.

Durmak yok yola devam.
    Mehmet abi beğenmene sevindim teşekkür ederiz çok sağol. Aynen abi durmak yok

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Cho®dSolo, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, tezcankoray, ulasyaramis Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süpersiniz hocam. Aile boyu müzisyenlik var sanırım

averen Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süpersiniz hocam. Aile boyu müzisyenlik var sanırım
    😀 Aynen tezcan öyle bir durum var eşim ve kız kardeşi diğeri ablam bir diğeri ise yani en sağdaki oda bizim çok sevdiğimiz bir akrabamız sadece dinler bolca 😂

tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

😀 Aynen tezcan öyle bir durum var eşim ve kız kardeşi diğeri ablam bir diğeri ise yani en sağdaki oda bizim çok sevdiğimiz bir akrabamız sadece dinler bolca 😂
    Gesi bağları için ben de bir rock cover yapıp parçanın içine etmeyi düşünüyordum bi ara ama sonra "doğa için çal" projesi falan çıkınca vazgeçmiştim, oradan özenti olmasın diye. İlerde bi ortak çalışma yaparız belki

averen Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Mustafa'cığım süper olmuş. Bence son dönemlerde yaptığın en iyi çalışma. Aile boyu hepinize tebrikler....

averen, Cho®dSolo Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa'cığım süper olmuş. Bence son dönemlerde yaptığın en iyi çalışma. Aile boyu hepinize tebrikler....
    Mehmet abi çok sağol teşekkür ederim herzamanki gibi görüşlerin benim için çok değerli.

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gesi bağları için ben de bir rock cover yapıp parçanın içine etmeyi düşünüyordum bi ara ama sonra "doğa için çal" projesi falan çıkınca vazgeçmiştim, oradan özenti olmasın diye. İlerde bi ortak çalışma yaparız belki
    Tezcan inan bende hep senin gibi düşünüyordum yapmıyordum ama yaptım sende yap 😀hatta dediğin gibide yapılabilir neden olmasın. Sonuç olarak doğa veya başka tarz sayısızca yapılmış 2 fazla olsa ne olur 😀

tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: