+ Yeni Konu aç
Sayfa 45 Toplam 49 Sayfadan BirinciBirinci ... 16171819202122232425262728293031323334353637383940414243444546474849 SonuncuSonuncu
Toplam 441 adet sonuçtan sayfa başı 450 ile 483 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 45790 kez görüntülendi 482 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 45790 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 45790 kez incelendi.

Ses güzel gitmiş.Ben de ilerde malzeme alınca bu türküyü kayıt yapcam.Bence çalışman gayet güzel olmuş.Iyi çalışmalar...

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ses güzel gitmiş.Ben de ilerde malzeme alınca bu türküyü kayıt yapcam.Bence çalışman gayet güzel olmuş.Iyi çalışmalar...
    Engin hocam sağol, bakalım bazı upgrade ler yapmaya çalışıcam biraz daha ilerlemek adına.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Arkadaşlar merhaba genelde yaptığım gibi artık şimdilik bu kadar yapabildiğim dediğim anda mixini bırakıp ufaktan mastering benzeri işlemden sonra bitirdim. Yaptığım oda akustiği düzenlemesi ve referans monitör değişimi neler sağladı acaba duyumlarınızda hizssetiklerinizi yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, wade21, yiğit alkan Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu averen tarafından (02 Temmuz 2018 Saat 20:31 ) değiştirilmiştir.
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, JZ V11, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Çok güzel olmuş eline sağlık hocam.Ne kadar uğaştığını bi ben bilirim.Umarım ileride daha iyi çalışmalar yaparız.Tekrar teşekkür eder saygılar sunarım.

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş eline sağlık hocam.Ne kadar uğaştığını bi ben bilirim.Umarım ileride daha iyi çalışmalar yaparız.Tekrar teşekkür eder saygılar sunarım.
    Engin hocam teşekkür ederim, harika kaval icrası ile katkı sundun çok sağol umarın daha iyi bir sound elde etmişimdir. Daha iyilerini yapmak umudu ile.

Hocam merhaba monitorlerde ariza vardi. Hallolmus galiba. Nasil memnunmusun. Studyoda degilim telefondan dinledim yorum yapmayayim daha iyi. Studyoya gecince dinlerim

averen Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam merhaba monitorlerde ariza vardi. Hallolmus galiba. Nasil memnunmusun. Studyoda degilim telefondan dinledim yorum yapmayayim daha iyi. Studyoya gecince dinlerim
    Merhaba İskender studyodaki duyumunla alakalı yorumunu beklerim Ben FPX7 almıştım arıza sonrası firma değişimi onayladı ama ben riske girmedim ve Fluid FX8 aldım şimdilik memnunum diğer kullandığım yamahalar'dan daha üstün monitörler artık duyabiliyorum.

gitarist1975 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba genelde yaptığım gibi artık şimdilik bu kadar yapabildiğim dediğim anda mixini bırakıp ufaktan mastering benzeri işlemden sonra bitirdim. Yaptığım oda akustiği düzenlemesi ve referans monitör değişimi neler sağladı acaba duyumlarınızda hizssetiklerinizi yazarsanız sevinirim.

Teşekkürler.

Gayet iyi Mustafa'cığım. Duyumunu geliştirdiğin gayet belli oluyor. Ellerinize sağlık.

averen, gunayahmet, nacib Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet iyi Mustafa'cığım. Duyumunu geliştirdiğin gayet belli oluyor. Ellerinize sağlık.
    Mehmet abi çok sağol, seninde öneri ve tavsiyelerin le elimden geleni yapmaya çalışıyorum katkın büyük teşekkür ederim abi.

gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Forumda pek bir hareket yok ama 😀

EsbaB, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: