+ Yeni Konu aç
Sayfa 44 Toplam 45 Sayfadan BirinciBirinci ... 15161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445 SonuncuSonuncu
Toplam 431 adet sonuçtan sayfa başı 440 ile 442 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 38820 kez görüntülendi 441 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 38820 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 38820 kez incelendi.

Çok güzel olmuş Mustafa kardeşim.
    Eşinizin yorumu da çok güzel. Elinize sağlık.
    Sizi burada ilk paylaşım yaptığınız zamandan beri izliyor, yaptığınız kayıtlardaki ve düzenlemelerdeki
    yükselen /gerek ses kalitesi gerekse çalgıların kullanımı /performansınızı takdir ediyorum.
    Nice sağlıklı müzikli günler diliyorum..

averen, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, sanırım bu kez gerçekten ara vermiş oldum. Uzun zamandır eşim istiyordu bu türküyü, benimde tekrar müzik yapma fırsatımı ortaya çıkardı. Çok değişiklik olduğunu sanmıyorum ama yinede paylaşmak istedim. Ayrıca Mehmet Uzunosmanoğlu abime teşekkür ederim, yaptığımız konuşma ile müzikten uzaklaşmama engel oldu sağol mehmet abi.

Saygılar sevgiler.

Mustafa'cığım ellerine sağlık çok güzel olmuş. Her şey gayet dengeli geliyor. Herhalde son dönemlerde yaptığın bana göre en başarılı çalışmalarından birisi diyebilirim. Ayrıca eşin de çok güzel söylemiş. Duyduğum kadarı ile çok karakteristik bir sesi var.

Her ikinizde sağ olun var olun. Bak iyi ki de müzikten ayrı gayrı kalmamışsın. Ne kadar güzel...

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel olmuş Mustafa kardeşim.
    Eşinizin yorumu da çok güzel. Elinize sağlık.
    Sizi burada ilk paylaşım yaptığınız zamandan beri izliyor, yaptığınız kayıtlardaki ve düzenlemelerdeki
    yükselen /gerek ses kalitesi gerekse çalgıların kullanımı /performansınızı takdir ediyorum.
    Nice sağlıklı müzikli günler diliyorum..
    Sabri abi eşim adına teşekkür ederim, abi çok sağol düşüncelerin için, sizlerinde bu konuda katkılarınız çok önemli benim için.

Saygılar abim.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa'cığım ellerine sağlık çok güzel olmuş. Her şey gayet dengeli geliyor. Herhalde son dönemlerde yaptığın bana göre en başarılı çalışmalarından birisi diyebilirim. Ayrıca eşin de çok güzel söylemiş. Duyduğum kadarı ile çok karakteristik bir sesi var.

Her ikinizde sağ olun var olun. Bak iyi ki de müzikten ayrı gayrı kalmamışsın. Ne kadar güzel...
    Mehmet abi beğenmiş olman benim için çok değerli, bir tık ta olsa ilerleme varsa bu senin ve diğer arkadaşların eleştiri ve önerileri ile olmuştur. Sabri abi ve senin yorumlarınızı okudum eşim' e çok teşekkür ediyor kendisi. Evet abi karekteristik bir ses rengi var ama hiç bir zaman müzik onun için değerli olmadı maalesef

Teşekkür ederim saygılar abiciğim.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, FLUID AUDİO FX8, RME FAİRFACE UCX, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam ellerinize, yüreğinize sağlık. Genel olarak gayet temiz, başarılı bir çalışma olmuş.

Eleştireceğim sadece bir nokta var:
    Parçada nakaratı zayıf buldum. Aslında nakaratta şahlanması lazım parçanın. Bunu etkileyen birkaç faktör var tabi; birincisi nakaratta kullandığın davul kiti. İkincisi ana vokali destekleyecek back vokaller eksik kalmış. "Gang" diye tabir edilen, aynı vokalin dublesini alıp sağlı sollu panlasan çok daha güçlü ve geniş duyulabilirdi.

Belki de ben daha önce Haluk Levent'ten dinlediğim için bana öyle gelmiş olabilir Orada güçlü bir vokal bekliyorum ister istemez

Saygılar,
    Tezcan

averen, EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam ellerinize, yüreğinize sağlık. Genel olarak gayet temiz, başarılı bir çalışma olmuş.

Eleştireceğim sadece bir nokta var:
    Parçada nakaratı zayıf buldum. Aslında nakaratta şahlanması lazım parçanın. Bunu etkileyen birkaç faktör var tabi; birincisi nakaratta kullandığın davul kiti. İkincisi ana vokali destekleyecek back vokaller eksik kalmış. "Gang" diye tabir edilen, aynı vokalin dublesini alıp sağlı sollu panlasan çok daha güçlü ve geniş duyulabilirdi.

Belki de ben daha önce Haluk Levent'ten dinlediğim için bana öyle gelmiş olabilir Orada güçlü bir vokal bekliyorum ister istemez

Saygılar,
    Tezcan
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... çok sağol, sanatçım maalesef istemedi back vokal yoksa dediğin anlamda yapacaktım birşeyler bencede daha güzel olurdu, hatta ben eşlik edeyim dedim paylaşmak istemedi :9

Yöntemi daha önceden bilsemde Gang tabiri'ni bilmiyordum öğrenmiş oldum. Bu arada şunu belirmemde fayda var uygulamayan arkadaşlar içinde küçük bir tüyo olsun, bizim gibi akustik yalıyımı olmayan odalarda kayıt sonrası tüm kanallara Noise Gate uygulamak çok fayda sağlıyor (tabiki abartmadan kararında)

Saygılar kardeşim,

EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Mustafa hocam gerçekten güzel olmuş.Sakın bu işi bırakma valla ben senden ilham alıyorum.Bu arada ses çok karakterist gerçekten tebrikler....

averen Şu üyeler, kavalcı333 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar merhaba tekrar eski hızıma dönüyorum galiba

EsbaB, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba tekrar eski hızıma dönüyorum galiba

Çok sevdiğim bi türküdür. Ellerine, yüreğine sağlık hocam

averen Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok sevdiğim bi türküdür. Ellerine, yüreğine sağlık hocam
    Tezcan teşekkür ederim, sağol kardeşim.