+ Yeni Konu aç
Sayfa 43 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 14151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344 SonuncuSonuncu
Toplam 421 adet sonuçtan sayfa başı 430 ile 436 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 37828 kez görüntülendi 435 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 37828 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 37828 kez incelendi.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa'cığım ellerine sağlık. Güzel olmuş. Sadece iki noktada görüşümü belirteceğim : İlki ; kullandığın ziller abartılı tınlamış. İkincisi ; Tezcan haklı , vokal biraz pes kalmış. Miks dengesi içerisinde de , vokal şu haliyle bana göre biraz altta konumlanmış.
    Mehmet abi teşekkür ederim, aynen dediğiniz gibi vokal problemli oldu. Tespitler için sağol abi.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi teşekkür ederim, aynen dediğiniz gibi vokal problemli oldu. Tespitler için sağol abi.
    Bende genelde pes okumaya meyilli biri olarak nasıl göze battığını bilemiyorum henüz.
    Gitardaki parmak kaymaları esnasında ki sesler her zaman beni rahatsız ediyor, başka birşey yok zaten.
    Benim gibi tembel olmaktan sa parmak seslerinin ötesinde kusurlar bile olacaksa olsun, üretmeye devam.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

averen Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende genelde pes okumaya meyilli biri olarak nasıl göze battığını bilemiyorum henüz.
    Gitardaki parmak kaymaları esnasında ki sesler her zaman beni rahatsız ediyor, başka birşey yok zaten.
    Benim gibi tembel olmaktan sa parmak seslerinin ötesinde kusurlar bile olacaksa olsun, üretmeye devam.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Abdulcelil sağol yorum için. Pes ton'u bende çok seviyorum ama bunda oktavına rahat çıkmak için çok pes oldu oda ses dengesi olarakta yüksek olduğundan bir müddet sonra rahatsız edebilir dinleyeni diye düşünüyorum bende.
    tel cızlamalarına gelince hem kayıt esnasında hemde mix esnasında minumuma düşürme imkanı var aslında fakat sonuç olarak düşüncem bir miktar duyulmalı bu cızlamalar.

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Selam hocam bende bu işlerde çok yeniyim , kaydınızı dinledim ; bence tek düzelik ve altyapının daha geri planda olması bir sorun olmamış , hatta daha güzel olmuş diyebilirim , bağlama ve sesinizdeki canlılık içtenlik netlik ön planda , şarkı içine alıyor ve dinleniyor , en öneml şey içtenlik ve doğallık bence, sadece kicki hafif yumuşatsanız olur diye düşünüyorum .

averen Şu üyeler, rizas adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı rizas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam hocam bende bu işlerde çok yeniyim , kaydınızı dinledim ; bence tek düzelik ve altyapının daha geri planda olması bir sorun olmamış , hatta daha güzel olmuş diyebilirim , bağlama ve sesinizdeki canlılık içtenlik netlik ön planda , şarkı içine alıyor ve dinleniyor , en öneml şey içtenlik ve doğallık bence, sadece kicki hafif yumuşatsanız olur diye düşünüyorum .
    Teşekkür ederim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , tüm dinleyenlerin kulağına hitap etmek çok zor elbette burada zaten amaç herkesin görüşlerini alıp o doğrultuda tecrübeler edinmek. Yorum, tespit ve öneri için teşekkür ederim.

Saygılar.

Arkadaşlar selamlar, artık günlerce uğraşmayıp canlı kayıtlar almaya başladım, hücum kayıt şeklinde sonradan üzerine birkaç eklemeler yaptım, metronomsuz olduğundan biraz sıkıntı oldu. Son zamanlarda gitar işine iyce kafa yormaya başladım ve devam ediyorum umarım çok kötü olmamıştır

Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, Mehmet Uzunosmanoğlu, Tayfun Kara, tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar selamlar, artık günlerce uğraşmayıp canlı kayıtlar almaya başladım, hücum kayıt şeklinde sonradan üzerine birkaç eklemeler yaptım, metronomsuz olduğundan biraz sıkıntı oldu. Son zamanlarda gitar işine iyce kafa yormaya başladım ve devam ediyorum umarım çok kötü olmamıştır

Gayet güzel olmuş abi 😅😅 ben daha la minör mi majör akorundayım 😅😅

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

averen, tezcankoray Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tayfun Kara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet güzel olmuş abi 😅😅 ben daha la minör mi majör akorundayım 😅😅

SM-J200H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tayfun sağol kardeşim, merak etme bende dikkat ettiysen farklı akor basmıyorum o kadar işte

Tayfun Kara Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Tayfun sağol kardeşim, merak etme bende dikkat ettiysen farklı akor basmıyorum o kadar işte
    güzel güzel hocam

averen Şu üyeler, Tayfun Kara adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Merhaba arkadaşlar, sanırım bu kez gerçekten ara vermiş oldum. Uzun zamandır eşim istiyordu bu türküyü, benimde tekrar müzik yapma fırsatımı ortaya çıkardı. Çok değişiklik olduğunu sanmıyorum ama yinede paylaşmak istedim. Ayrıca Mehmet Uzunosmanoğlu abime teşekkür ederim, yaptığımız konuşma ile müzikten uzaklaşmama engel oldu sağol mehmet abi.

Saygılar sevgiler.

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: