+ Yeni Konu aç
Sayfa 42 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 1314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344 SonuncuSonuncu
Toplam 411 adet sonuçtan sayfa başı 420 ile 436 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 37828 kez görüntülendi 435 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 37828 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 37828 kez incelendi.

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel olmuş hocam .
    Teşekkür ederim Engin hocam sağol.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranje ve mix anlamındaki düzenlemeler ile beraber video hazırladım itiraf ediyorum videosunu hazırlamak 3 günümü aldı ve müzik kaydı ve mix'in den daha zor
    Ellerinize sağlık Mustafa Hocam, o kadar çekimi senkronize etmek kolay değil tabi

Bu kadar enstrüman çalıp, kayıt alabilmek, üstüne vokal yapıp miks'lemek her babayiğidin harcı değil. Büyük emek olduğu video'dan daha iyi anlaşılıyor. Hangi programı kullandınız hocam? PC'yi yormuştur rendering

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık Mustafa Hocam, o kadar çekimi senkronize etmek kolay değil tabi

Bu kadar enstrüman çalıp, kayıt alabilmek, üstüne vokal yapıp miks'lemek her babayiğidin harcı değil. Büyük emek olduğu video'dan daha iyi anlaşılıyor. Hangi programı kullandınız hocam? PC'yi yormuştur rendering
    Tezcan sağol kardeşim gerçekten çok yorucu ve zahmetli oldu minimum senkron hatası ile tamamlamak zorunda kaldım.

Vegas pro 11 ile başladım fakat render işine gelmeden pc yetersiz kalmaya başladı ve kanal sayısı arttıkca artık işin içinden çıkılmaz hale geldi, küçük parçalar halinde render yaparak senkron sorunu varmı diye kontroller yaparak devam ettim Vegas pro 11 projesini pro 13 açamadığı için tüm emek boşa gitti bende vegas pro 13 ile bir miktar daha rahat yeniden yaptım ama sıradan bir pc ile yapılacak iş değil çok zahmetli oldu. Render yaklaşık 2 saat sürdü.

Bu arada şunu belirtmem lazım çekim yaptığım tüm videolar 60 fps 4K kalitesinde idi buda ekstra zorladı.
    Tezcan aynı sabrı tekrar gösterip birdaha böyle bir çalışma yaparmıyım 50 kez düşünürüm 😂

ishak göktekin, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Abi tebrik ederim, montaj kısmının ne kadar sabır zorlayıcı olduğunu tahmin edebiliyorum Ben de yakın zamanda yılbaşı videosunda özellikle render kısmında çok sıkıntı yaşamıştım. Tekrardan eline, yüreğine sağlık abi.
    Selamlar, saygılar.

averen Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi tebrik ederim, montaj kısmının ne kadar sabır zorlayıcı olduğunu tahmin edebiliyorum Ben de yakın zamanda yılbaşı videosunda özellikle render kısmında çok sıkıntı yaşamıştım. Tekrardan eline, yüreğine sağlık abi.
    Selamlar, saygılar.
    Sağol kardeşim teşekkür ederim, aynen öyle çok zor oldu, ama bir şekilden çıktık içinden. Senin videoyu çok başarılı ve kaliteli bulmuştum zaten, seninde eline sağlık.

Selamlar.

ishak göktekin Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar merhaba ben her zamanki gibi boş durmadım, vaktiniz olduğunda dinleyip fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Saygılar..

Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu averen tarafından (20 Şubat 2018 Saat 23:48 ) değiştirilmiştir.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba ben her zamanki gibi boş durmadım, vaktiniz olduğunda dinleyip fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

Saygılar..
    Mustafa Hocam yüreğine sağlık. Vallahi hızına yetişemiyoruz

Teknik açıdan pek yorum yapılacak bir durum göremedim. Parçanın temposuna uygun bir şekilde, sakin sakin ilerliyor şarkı.

Söylediğin ton benim pek hoşuma gitmedi, sanki bu ton sana pes kalmış Mustafa hocam. Oktavına çıkabilmek için mi ana melodiyi bilerek pes tuttun bilmiyorum ama 2-3 ses yukarıdan söylesen daha lezzetli olacakmış gibi geldi. Nacizane tek eleştirim budur.

Saygılar,
    Tezcan

averen Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa Hocam yüreğine sağlık. Vallahi hızına yetişemiyoruz

Teknik açıdan pek yorum yapılacak bir durum göremedim. Parçanın temposuna uygun bir şekilde, sakin sakin ilerliyor şarkı.

Söylediğin ton benim pek hoşuma gitmedi, sanki bu ton sana pes kalmış Mustafa hocam. Oktavına çıkabilmek için mi ana melodiyi bilerek pes tuttun bilmiyorum ama 2-3 ses yukarıdan söylesen daha lezzetli olacakmış gibi geldi. Nacizane tek eleştirim budur.

Saygılar,
    Tezcan
    Tezcan teşekkür ederim, tam olarak dediğin gibi benimde pek içime sinmedi ama başa dönüp ton değiştirmek yerine bu şekilde bıraktım, oktavına çıkabilmek için en uygun Fa # oldu, biliyorum pes vokal hiç güzel olmadı. Herşey tecrübe sanırım daha da bu tondan yapmam. Biliyorsun zaten vokal konusunda hiç mi hiç iddiam yok vokal hariç genel anlamda beğenmiş olmana sevindim.

Tekrar teşekkür ederim kolay gelsin.

tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Mustafa'cığım ellerine sağlık. Güzel olmuş. Sadece iki noktada görüşümü belirteceğim : İlki ; kullandığın ziller abartılı tınlamış. İkincisi ; Tezcan haklı , vokal biraz pes kalmış. Miks dengesi içerisinde de , vokal şu haliyle bana göre biraz altta konumlanmış.

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro