+ Yeni Konu aç
Sayfa 39 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 1011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394041424344 SonuncuSonuncu
Toplam 381 adet sonuçtan sayfa başı 390 ile 437 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 37924 kez görüntülendi 436 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 37924 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 37924 kez incelendi.

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yıldız Tilbe nin "Geleceğin Yok" eserini hatırlattı şevk ile dinledim. Emeklerinize sağlık.

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

eline sağlık güzel olmuş

averen Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam yüreğine sağlık.
    Mahsuni Şerif'in besteleri çok acayip. Her biri ayrı bir dünya.

Çalışman çok güzel olmuş, tebrikler... İlla ki eleştir dersen, vokalde de-esser biraz fazla kaçmış sanki. "s" ve "z" sesleri hafif peltekleşmiş. Onun dışında gayet dengeli geliyor

averen Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam yüreğine sağlık.
    Mahsuni Şerif'in besteleri çok acayip. Her biri ayrı bir dünya.

Çalışman çok güzel olmuş, tebrikler... İlla ki eleştir dersen, vokalde de-esser biraz fazla kaçmış sanki. "s" ve "z" sesleri hafif peltekleşmiş. Onun dışında gayet dengeli geliyor
    Tezcan çok sağol kardeşim, tabiki eksikleri belirtmeniz bir dahaki sefere aynı hatayı yapmamama sebep oluyor, ben de-esser in fazla kaçtığını düşündüğümden bitirmeden önce bu problemden dolayı tekrar kontrol ettim fakat de-esser neredeyse hiç dokunmuyor ya mikrofonum hepten sıkıntılı durumda yada mastering amaçlı kullandığım plug in lerden kaynaklandı diye tahmin ediyorum. Bu arada kesinlikle çok iyi bir dinleyicisin belirtmem gerekiyor

Teşekkür ederim.

tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Arkadaşlar çok fazla ekliyorum biliyorum fakat alışkanlık haline geldi kusura bakmayın buraya asmazsam sanki yaptığım işte bir eksiklik kaldı gibi hissediyorum

Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb, wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Değişik bir çalışma olmuş. Eline sağlık Mustafa'cığım.

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değişik bir çalışma olmuş. Eline sağlık Mustafa'cığım.
    Teşekkür ederim Mehmet abi.

Çok güzel yorumlamışsın. Bence çok ta iyi bir kayıt olmuş.
    Eline sağlık arkadaşım.

averen Şu üyeler, nacib adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel yorumlamışsın. Bence çok ta iyi bir kayıt olmuş.
    Eline sağlık arkadaşım.
    Sabri abi çok teşekkür ederim, beğenmiş olmana sevindim.

nacib Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

.................................................. .................................................. ............

Konu yiğitcan tarafından (18 Ocak 2018 Saat 00:31 ) değiştirilmiştir.