+ Yeni Konu aç
Sayfa 38 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 91011121314151617181920212223242526272829303132333435363738
Toplam 371 adet sonuçtan sayfa başı 374 ile 374 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 30524 kez görüntülendi 373 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 30524 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 30524 kez incelendi.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Mustafa Hocam Merhaba,

Ellerine sağlık, güzel hikaye tadında olmuş. Slaytlardaki yazılarda bulunan imla hataları dikkatimi çekti, onları düzeltirsen güzel olur (Soru eki olan "mi" , "de" bağlacı vs ayrı yazılsa daha şık durur).

Bi de yazıların altındaki logo ile yazı rengi aynı olmasa daha iyi olur, yazı rengi sarı olabilir mesela.

Nacizane önerimdir,

Saygılar,
    Tezcan

averen Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Mustafa Hocam Merhaba,

Ellerine sağlık, güzel hikaye tadında olmuş. Slaytlardaki yazılarda bulunan imla hataları dikkatimi çekti, onları düzeltirsen güzel olur (Soru eki olan "mi" , "de" bağlacı vs ayrı yazılsa daha şık durur).

Bi de yazıların altındaki logo ile yazı rengi aynı olmasa daha iyi olur, yazı rengi sarı olabilir mesela.

Nacizane önerimdir,

Saygılar,
    Tezcan
    Tezcan teşekkür ederim, çok geç bir saatte tamamlamıştım haklısın.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Foruma yeni üye oldum, eserlerinizi büyük bir keyifle dinliyorum. Youtube kanalınıza da üye oldum. Yorum yapabilecek bir altyapım olmadığından sadece teşekkürler ...

averen, EsbaB Şu üyeler, BayHalt adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı BayHalt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Foruma yeni üye oldum, eserlerinizi büyük bir keyifle dinliyorum. Youtube kanalınıza da üye oldum. Yorum yapabilecek bir altyapım olmadığından sadece teşekkürler ...
    Teşekkür ederim, @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... foruma hoş geldin. İlgin alakan ve kanalıma ziyaretin için çok sağol. Forumun, senin için de faydalı olcağını umuyorum kolay gelsin.

BayHalt, EsbaB Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.