+ Yeni Konu aç
Sayfa 35 Toplam 40 Sayfadan BirinciBirinci ... 678910111213141516171819202122232425262728293031323334353637383940 SonuncuSonuncu
Toplam 341 adet sonuçtan sayfa başı 350 ile 394 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 32177 kez görüntülendi 393 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 32177 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 32177 kez incelendi.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet abi çok sağol evet alt frekanlar konusunda biraz daha dikkat etmeye çalıştım son mix kontrollerini hs80 le yaptım bu arada abi inan sıcaktan hiç bişey yapılmıyor çılgınca şeyler denedim Garageband ile çaldığım gitar ve orkestral sesleri ekledim ortaya karışık oldu o yüzden pek uymamış olabilir özellikle orkestral sesi altta birakıp geçişte otomasyonla yukarı aldım gerisini pek duyulmaz zannediyordum .
    Vallahi bendeki monitörler her şeyi ayna gibi çıkarıyor ortaya. İlla ki duyuyorsun. Örneğin 1,36 ile 1,50 arasındaki bölüm bana göre tamam ama diğer bölümler olmamış. Oraları yeniden düzenle bence.

Bir de yukarıda söylemeyi unuttum. Şarkıyı her kim söyledi ise güzel okumuş. Onun da sesine sağlık.

averen Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Vallahi bendeki monitörler her şeyi ayna gibi çıkarıyor ortaya. İlla ki duyuyorsun. Örneğin 1,36 ile 1,50 arasındaki bölüm bana göre tamam ama diğer bölümler olmamış. Oraları yeniden düzenle bence.

Bir de yukarıda söylemeyi unuttum. Şarkıyı her kim söyledi ise güzel okumuş. Onun da sesine sağlık.
    Doğru Mehmet abi aynen dediğin gibi, sağol abi okuyan eşim onun adına da teşekkür ederim.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Mustafa'cığım ellerine ve sesine sağlık. Son zamanlarda yaptığın en iyi demo bence.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa'cığım ellerine ve sesine sağlık. Son zamanlarda yaptığın en iyi demo bence.
    Mehmet abi teşekkür ederim, senden bunları duyduğuma çok sevindim. Başlangıçtan beri özellikle sana sonra diğer arkadaşlarıma katkıları için ayrıca teşekkür ediyorum.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eline sağlık Mustafa kardeşim çok güzel...
    Sabri abi teşekkür ederim.

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, sE 2200 aII, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, değerli yorumlarınızı belirtirseniz sevinirim.
    Teşekkürler.
    Ellerinize sağlık hocam.

Bir akor geçişinde birkaç yerde, gitar arpeji ile bas gitar arasında uyumsuzluk mu oluyor yoksa zamanlama farkı mı oluyor bir türlü çözemedim. Oradak farklı bir tını geliyor kulağı tırmalıyor. Örnek: 4:23-4:25 arası, 0:38 - 040 arası

Sound olarak gayet güzel hocam, bas gitar bir miktar baskın olmuş gibi geldi bana ama sıkıntı yaratmıyor.

Saygılar,
    Tezcan

averen Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu tezcankoray tarafından (13 Eylül 2017 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ellerinize sağlık hocam.

Bir akor geçişinde birkaç yerde, gitar arpeji ile bas gitar arasında uyumsuzluk mu oluyor yoksa zamanlama farkı mı oluyor bir türlü çözemedim. Oradak farklı bir tını geliyor kulağı tırmalıyor. Örnek: 4:23-4:25 arası, 0:38 - 040 arası

Sound olarak gayet güzel hocam, bas gitar bir miktar baskın olmuş gibi geldi bana ama sıkıntı yaratmıyor.

Saygılar,
    Tezcan
    Tezcan teşekkür ederim öncelikle, benim gitar konusunu biliyorsun 😀 Halen tam oturmuş değil ama eskisine oranla daha iyi sadece problemlerim var bass konusunda açıkcası özellikle bir miktar fazla tuttum diyebilirim maalesef bu tarz türkülerde Fa#diyez sorunu yüzünden pad ve strings kullanamıyorum pich band ilede olay düğün salonu tarzına dönüyor bu yüzden bass ile bir miktar boşluğu kapatmayı tercih ettim.

teşekkürler.

tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar merhaba Gitar çalmayı bilmiyorum ama tamamı nereyse gitar dolu bir çalışma yapmaya kalkıştım Bağlamasız bir çalışma, okuyan eşimin kardeşi Bende eşlik ettim değerli yorumlarınızı merak ediyorum şimdiden teşekkür ederim,

Cho®dSolo, nacib, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu averen tarafından (16 Ekim 2017 Saat 00:55 ) değiştirilmiştir.