+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 49 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132 ... SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 30 ile 483 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 45790 kez görüntülendi 482 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 45790 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 45790 kez incelendi.

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur Üstadım gerekli şeyleri söylemiş, ben sadece bir Türkü dinleyicisi olarak yorum yapacağım, bağlamanın üst frekansları biraz fazla gibi geldi, bir equalizer ile orta ve alt frekansları açıp üst frekansı kısarsan daha iyi olur gibi geldi bana, bu benim kişisel düşüncem, gayet güzel ağzınıza sağlık.
    Dostum teşekkür ederim, sanırım aşırı dinlemek ve mix esnasında ki geçen zaman kulak dolgunluğuna sebep oluyor, oysa bağlamanın tonları epeyce güzel geliyordu, dinledikçe ve sizlerinde tespitleriyle hatalarımı görüyorum önerilerinizi dikkate alacağım.

Çok teşekkür ederim.

Merhabalar, çalışmanızı çok beğendim, ellerinize sağlık.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocamın dediği gibi, bendirler biraz sert geliyor. Ben de vst olarak Sonokinetic Sultan Drums'u tavsiye ederim. Çok güzel.

averen Şu üyeler, ishak göktekin adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

İshak kardeşim çok sağol beğenmiş olmana sevindim, evet maalesef bendir tarzı vurmalı enstrumanlarda sorunum büyük Uğur hocamın önerisini araştırdım çok güzel looplar varmış onları edindim. Sultan Drum's ın ismini duymuştum ama hiç bakma fırsatım olmamıştı onuda bir araştırayım teşekkür ederim.

Arkadaşlar merhaba, yeni bir çalışma yaptım birazda aceleciyim galiba kusuruma bakmayın. Türkü tarzı herkese hitap etmeyebilir belki ama değerlendirip eksiklerimi yorumlarsanız mutlu olurum.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba, yeni bir çalışma yaptım birazda aceleciyim galiba kusuruma bakmayın. Türkü tarzı herkese hitap etmeyebilir belki ama değerlendirip eksiklerimi yorumlarsanız mutlu olurum.

Sanırım kimse görmeyecek.

Mehmet bey şimdi denedim çalışıyor eve geçtiğimde tekrar bakayım ozaman.

Konu averen tarafından (27 Nisan 2015 Saat 01:58 ) değiştirilmiştir.

Mustafa dostum, güzel türkü, güzel icra. Ellerinize sağlık.

Ancak bas frekanslar o kadar yoğun bir şekilde geliyor ki , kendimi adeta diskoda müzik dinler gibi hissettim.