+ Yeni Konu aç
Sayfa 29 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 SonuncuSonuncu
Toplam 281 adet sonuçtan sayfa başı 290 ile 374 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 30504 kez görüntülendi 373 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 30504 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 30504 kez incelendi.

Orkunn, yiğit alkan Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ellerine sağlık. Parça tamamen bir bütün halinde duyuluyor, sound harika olmuş.

İlla ki eleştir dersen vokal kanalını birazcık önde buldum. Ama ülkemizde zaten bu şekilde çoğu parçalar, o yüzden sıkıntı yok

Forumda en çok demo paylaşan sizsiniz herhalde hocam, bunun da meyvesini alıyorsunuz bence. Kademeli olarak gelişmenizi takip etmek de büyük keyif.

Saygılar,
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abdullahatalan, averen, EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | Yamaha MOX6 | Esi Aktiv 05 Ref. Monitor | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam ellerine sağlık. Parça tamamen bir bütün halinde duyuluyor, sound harika olmuş.

İlla ki eleştir dersen vokal kanalını birazcık önde buldum. Ama ülkemizde zaten bu şekilde çoğu parçalar, o yüzden sıkıntı yok

Forumda en çok demo paylaşan sizsiniz herhalde hocam, bunun da meyvesini alıyorsunuz bence. Kademeli olarak gelişmenizi takip etmek de büyük keyif.

Saygılar,
    Tezcan

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Tezcan çok tesekkür ederim, bunları duymak elbette beni sevindiriyor ve hevesimi artirmaya inanılmaz katkı sağlıyor, vokali özellikle bu sekilde yapmak istedim kendi çevremde de hep vokal düşük uyarısını almamında etkisi var, sound olarak ta beğenmene sevindim. Degerli yorumun için tekrar sağol.

Saygılar.

tezcankoray Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Altyapı ve parçanın diğer bölümleri güzel olmuş abi ama tezcan abinin de dediği gibi vokal biraz daha kısık olsa daha güzel olurmuş.Aynen bizim ülkede vokal çok önlerde ama doğrusu bu değil o yüzden diğer parçalarınızda şuan ki vokalden -1,5 -2 db düşürseniz daha tatlı olur diye düşünüyorum

averen Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Alıntı abdullahatalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Altyapı ve parçanın diğer bölümleri güzel olmuş abi ama tezcan abinin de dediği gibi vokal biraz daha kısık olsa daha güzel olurmuş.Aynen bizim ülkede vokal çok önlerde ama doğrusu bu değil o yüzden diğer parçalarınızda şuan ki vokalden -1,5 -2 db düşürseniz daha tatlı olur diye düşünüyorum
    Yorum için tesekkür ederim, biraz abartmışım sanırım vokal seviyesini , tespit için sağolun.

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Merhaba arkadaşlar son yaptığım çalışma için değerli yorumlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Saygılar.
    Hocam çok iyi olmuşlar. Elinize sağlık. Telefonla mono olarak dinledim, monitörle de akşam dinlerim. Playlistime aldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

averen Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Orkunn tarafından (06 Mart 2017 Saat 15:54 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Orkunn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam çok iyi olmuşlar. Elinize sağlık. Telefonla mono olarak dinledim, monitörle de akşam dinlerim. Playlistime aldım

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşim sağol monitor sonrasıda fikrini yazarsan sevinirim. Teşekkürler.

Orkunn Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşim sağol monitor sonrasıda fikrini yazarsan sevinirim. Teşekkürler.
    Çok beğendim hocam. "Geldim"de tertemiz kayıt aldığınız belli. Sadece vokal biraz fazla önde olmuş ama hem müzisyenlik olarak hemde stüdyo konusunda yeteneklisiniz. Elinize sağlık severek dinledim.

averen Şu üyeler, Orkunn adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Orkunn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok beğendim hocam. "Geldim"de tertemiz kayıt aldığınız belli. Sadece vokal biraz fazla önde olmuş ama hem müzisyenlik olarak hemde stüdyo konusunda yeteneklisiniz. Elinize sağlık severek dinledim.
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşim düşüncelerin için çok sağol, estağfurullah kendi çapımda birşeyler yapmaya çalışıyorum bu hissi verebildiysem ne mutlu bana, bende zaman ayırdığın için sana çok teşekkür ederim.

Orkunn Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Arkadaşlar merhaba sanırım biraz ara vermiş oldum demo paylaşımına, değerli yorumlarınızı merak ediyorum.

gunayahmet, nacib, tezcankoray, wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: