+ Yeni Konu aç
Sayfa 28 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci 1234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738 SonuncuSonuncu
Toplam 271 adet sonuçtan sayfa başı 280 ile 374 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

Bu konu 30504 kez görüntülendi 373 yorum aldı ...

Mustafa Turgut çalışmaları (Averen) 30504 Reviews

Konuyu değerlendir: Mustafa Turgut çalışmaları (Averen)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 30504 kez incelendi.

Alıntı nacib Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok güzel....
    Emeğine sağlık kardeşim...
    Sabri abim çok sağol teşekkür ederim.

saygılar...

İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    wade21 bahsettiğin bağlama dengesiyle alakalı özellikle birşey yok tüm bağlamalar ayne değerde ler açıkcası duyum olarakta ben normal duyuyorum, diğer arkadaşlarında tespitiyle tekrar kanal seviyelerine göz atarım.
    Teşekkür ederim.
    Arkadaşım iyi bir dinleyicisin sanırım küçük farklar olsada evet sağ sol panlamalar da farklar vardı sola yönelik, helal olsun ne diyim, benim artık uğraşmaktan kulaklar hassasiyeti kaybetmiş heralde ara vermek lazım

Teşekkürler.

wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Mustafa kardeşim gayet güzel olmuş . Evet @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşimizin dediği gibi , sanırım kısa sap bağlamada , baş kısımlarda sol taraf baskın olmuş. Ancak bu durum yemeğin tuzu bence. Değişik bir hissiyat katmış diyebilirim. Eline , sesine sağlık.

averen, wade21 Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa kardeşim gayet güzel olmuş . Evet @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşimizin dediği gibi , sanırım kısa sap bağlamada , baş kısımlarda sol taraf baskın olmuş. Ancak bu durum yemeğin tuzu bence. Değişik bir hissiyat katmış diyebilirim. Eline , sesine sağlık.
    Mehmet bey değerli yorumunuz için teşekkür ederim, çok sağolun.

Saygılar.

Alıntı averen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım iyi bir dinleyicisin sanırım küçük farklar olsada evet sağ sol panlamalar da farklar vardı sola yönelik, helal olsun ne diyim, benim artık uğraşmaktan kulaklar hassasiyeti kaybetmiş heralde ara vermek lazım

Teşekkürler.
    Aslında çekinerek yazıyorum biraz. Ustalar dururken bize çok laf düşmez gibi geliyor ama duyum o şekilde gelince sormak istedim. Mehmet Bey'in dediği gibi yemeğin tadı tuzu olacak biraz. Ufak tefek şeyler aslında, "Biz daha iyisi nasıl olur?" merakından dikkat ediyoruz. Onun dışında bağlamaya hakimiyetine şapka çıkarıyorum. Sesin, yaptığın müzik tarzıyla güzel bir uyum içinde.

Saygılar

averen, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, wade21 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME Babyface / Rode NT1-A / AKG K77 / Korg PA 800 / Cubase Pro 8

Alıntı wade21 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında çekinerek yazıyorum biraz. Ustalar dururken bize çok laf düşmez gibi geliyor ama duyum o şekilde gelince sormak istedim. Mehmet Bey'in dediği gibi yemeğin tadı tuzu olacak biraz. Ufak tefek şeyler aslında, "Biz daha iyisi nasıl olur?" merakından dikkat ediyoruz. Onun dışında bağlamaya hakimiyetine şapka çıkarıyorum. Sesin, yaptığın müzik tarzıyla güzel bir uyum içinde.

Saygılar
    Degerli kardesim estağfurullah çekinecek bir durum yok düşüncelerin için çok teşekkür ederim mutlu oldum, ben şahsen yaptığım calışmaların bu sekilde sizler tarafından tespit edilen noktalar ile ilerleyerek kendimi geliştiriyorum. Normal şartlarda bu yaptığımı sıradan müzik dinleyicisi birçok insan dinler geçer ya gercekten beğenir yada nezaketen güzel olmuş der ve zaten herkes begeniyor, ama bu benim icin yeterli değil.Benim amacım siz değerli dostların, yani kendisini müziğin mutfağın da görenlerin elestrileri sayesinde eldeki imkanlar dahilinde en iyiye ulaşabilmek gerisini yeni ekipmanlara doğru kayıt ortamlarına bırakmak.

Saygılar değerli kardeşim.

wade21 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Cok guzel super olmuş.Şu bağlamanin tonunu cok iyi veriyon.Senden oğrenecegim cok sey var.Ben cok begendim darisi bize.Ama bi kaval gidermis bazi yerlere..

Alıntı kavalcı333 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Cok guzel super olmuş.Şu bağlamanin tonunu cok iyi veriyon.Senden oğrenecegim cok sey var.Ben cok begendim darisi bize.Ama bi kaval gidermis bazi yerlere..
    Engin hocam teşekkür ederim, kaval konusuna katılıyorum ufak geçişler iyi olabilirdi.

Hocam harika bir çalışma. Dinlemekten gerçekten çok keyif aldım

averen Şu üyeler, ulasyaramis adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı ulasyaramis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam harika bir çalışma. Dinlemekten gerçekten çok keyif aldım
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... kardeşim çok teşekkür ederim, beğenmene sevindim sağol varol.