+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 2 ile 2 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Tünel'deki Son Luthierler ( Belgesel )

Bu konu 1612 kez görüntülendi 1 yorum aldı ...

Tünel'deki Son Luthierler ( Belgesel ) 1612 Reviews

Konuyu değerlendir: Tünel'deki Son Luthierler ( Belgesel )

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 1612 kez incelendi.

Post Tünel'deki Son Luthierler ( Belgesel )

Merhabalar; Luthier - enstruman yapımcılarını konu alan bir belgesel, her şey bir gün, değerli dostum yönetmen Fikret G. Fırat' ın telefonda böyle bir belgeseli hayata geçirmeyi istediğini söylemesiyle başladı, tamamıyla kendi imkanlarımızla bitirdiğimiz bir belgesel oldu. Müziğini de ben yapmış bulundum, bir ara klibini "çalışmalarım" kısmında paylaşacağım. Fikir aşamasından şu anki duruma 3 sene geçti ve sonunda bitti ve ekranlarda yerini aldı, bu akşam ilk gösterimi olucak sizlerle paylaşmak istedim. Müzik ile ilgilenen ( hatta ilgilenmeyen ) herkesin ilgisini çekeceğini beğeneceğini sanıyorum. Aylık program resimdeki gibi. İlk gösterim bu akşam Digiturk İZ TV' de 21:10' da, iyi seyirler.

Fragman: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    Müzik

Değerli Forum üyeleri

3 Yıl evel Yapmış olduğum bu duyuruyu hatırlayanınız olacaktır, hatta müziklerini de yapmış olduğum için tekrar gündeme gelmişti, bu süreçte belgesel Digiturk İZ Tv' de yayınlandığından ve herkesin izleyememesi yüzünden sitem edenler olmuştu, nihayet artık herkesin izleyebileceği konuma Youtube' a yönetmeni tarafından yüklendi, müzikle ilgilenenler hoşuna gideceği bir belgesel olduğunu düşündüğümden bu müjdeyi sizlerle paylaşmak istedim. İYİ SEYİRLER!!!

NOT: İzleyenler youtube' da vidyo altına yorumda bulunur beğenir hatta abone olurlarsa yönetmen dostumu onore etmiş olursunuz, teşekkürler..

EsbaB, nacib, Tanerongunyzb, tezcankoray Şu üyeler, okidoz adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Müzik