NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1200 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 3 ile 3 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Audjoo Helix vsti syth

Bu konu 2381 kez görüntülendi 2 yorum aldı ...

Audjoo Helix vsti syth 2381 Reviews

Konuyu değerlendir: Audjoo Helix vsti syth

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2381 kez incelendi.

Audjoo Helix vsti syth

Arkadaşlar, pek çok vsti syth kullandım, bu konuda eski arkadaşlar benim ne kadar yeni program deneme hastası olduğumu bilirler, şu an aradığım herşeyin en iyisine vst olarak bulduğuma inanıyorum, bir türlü syth vst olayı beni tatmin etmiyordu, bu konuda sıklıkla alchemy vst kullanıyorum, sebebi ise syth vst genelde elektronik müzik için üretildiği için sesleri çok sert geliyor bana, tabi bu zevk meselesi ama tesadüf eseri bulduğum vsti syth şiddetle tavsiye ediyorum, 70 80 li yıllardaki pop sound sevenlerin çok hoşuna gider. Diğer vst.ler gibi 100 lerce preset yok ama olanlar muhteşem, özellikle lead seslerîne bayıldım, bilginize.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:

Taner dostum,

Bilirsin benim vsti işleri ile -tercih etmediğim için- pek alakam yoktur. Ama sen özellikle beğendiğini belirtince ; merak ettim ve tüm demoları dinledim.

Dinlediğim demolara göre ; bir takım sesler Roland D-50, Korg ( M1, T3 ve Wavestation ) gibi tınlıyor ve onlardan esintiler taşıyor diyebilirim. Dolayısıyla ; 70'ler olmasa da 80'ler ve 90'lar müziği soundunda iş yapacak arkadaşlar için , kullanışlı bir vsti olduğunu söylemek gayet mümkün.

Ben en çok "BT pads" bölümünü beğendim. Bahsettiğim pad'ler esasında @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... / Mustafa kardeşimin aradığı pad'lere sanırım belli ölçüde cevap verebilir. Çünkü gördüğüm kadarıyla soft bir karaktere sahipler.