+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 3 Sayfadan 123 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 30 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sound; Kayıt Günlükleri Yazı Dizisi...

Bu konu 4567 kez görüntülendi 29 yorum aldı ...

Sound; Kayıt Günlükleri Yazı Dizisi... 4567 Reviews

Konuyu değerlendir: Sound; Kayıt Günlükleri Yazı Dizisi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 4567 kez incelendi.

Ogretici Sound; Kayıt Günlükleri Yazı Dizisi...

Merhaba arkadaşlar, koleksiyonuma kattığım 35 sayılık sound dergisinden dikkatimi çeken, sizlere de okurken hem këyif hem de bilgi kazanımı yaşatacağını düşündüğüm, ünlü prodüktörlerin kayıt günlükleri yazı dizisini zaman buldukça taratıp konuya pdf olarak ekleyeceğim. takipte olun

Bu hafta iki çalışma sunuyorum, ilki Çağlar Türkmen'in anlatımıyla Teoman kayıtları, ikincisi ise Haluk Kurosman'ın anlatımı ile Manga kayıtları:
    Sound Dergisi, Mayıs 2009 sayısından alıntıdır...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    Konu ugur86 tarafından (16 Mart 2015 Saat 17:15 ) değiştirilmiştir.
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Ugur Hocam, tam yatmaya hazirlaniyordum, konuyu gordum. Bir bakayim dedim, bakmaz olaydim. Gel de simdi bunu okumadan uyu..

Cok acayip bilgiler var. Bir sonraki bolumu simdiden merak ediyorum..

Vakit ayirip, ugrasip paylastigin icin tesekkurler Ugur Hocam.. Ellerin dert gormesin.

İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe

vay be, converter olarak Motu 896 yı kullanmışlar iyi mi...
    Benim kartın converterlerı ile bunun ki aynı sadece giriş-çıkış sayılarımız farklı...
    ilginç...

Uğur Hocam, diğer sayılar da varsa elinde paylaşırsan çok sevinirim (komple)

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı ChordSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    vay be, converter olarak Motu 896 yı kullanmışlar iyi mi...
    Benim kartın converterlerı ile bunun ki aynı sadece giriş-çıkış sayılarımız farklı...
    ilginç...

Uğur Hocam, diğer sayılar da varsa elinde paylaşırsan çok sevinirim (komple)

Ch.
    Bahadır hocam elimde aşağı yukarı bütün sayılar mevcut ama hepsini bi anda paylaşarak tüketmek istemiyorum, takip edilen bi köşe yazısı olsun istedim, her hafta bi yazı yayınlamak daha güzel geldi bana, ilerleyen sayılarda cubase-logic-studio one ile ilgili eğitim bölümleri var, onları da paylaşmayı düşünüyorum okudukça...

Tayfun Kara Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bende soundu un neredeyse bütün sayıları var hepsini vaktinde okumustum ama yeniden ve siteden okumak iyi oldu sagol uğur

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende soundu un neredeyse bütün sayıları var hepsini vaktinde okumustum ama yeniden ve siteden okumak iyi oldu sagol uğur
    dostum çok iyi bi arşiv, eksik sayılarım var, bi yerde denk gelirsem onları da temin edip tamamlamak istiyorum, kitaba dededen babadan gelme bi değer verme alışkanlığımız var, köydeki evde bi kütüphane var, şu an çalıştığım okulda yok yani o derece haftalık olarak bülten şeklinde yayınlayıp bir köşe takibi oluşturmayı amaçlıyorum dostum, umarım tutar

Tayfun Kara Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum çok iyi bi arşiv, eksik sayılarım var, bi yerde denk gelirsem onları da temin edip tamamlamak istiyorum, kitaba dededen babadan gelme bi değer verme alışkanlığımız var, köydeki evde bi kütüphane var, şu an çalıştığım okulda yok yani o derece haftalık olarak bülten şeklinde yayınlayıp bir köşe takibi oluşturmayı amaçlıyorum dostum, umarım tutar
    ben şahsen kitaplıkta duran dergilerden okumak yerine senin paylaşımlarını takip edicem.sitedeki arkadaşlarla beraber okuduğumuzu bilmek bana ayrı bir ***if verdi.yalnız bence bi eksiğimiz var onca ekipmandan kayıt tekniğinden bahsedilmiş ben dahil hiç kimse bu konuda bi yorum yapmadı.

Uğur çok güzel bir paylaşım. Eline sağlık. Çok güzel trickler yakaladım ben şahsen, özellikle ileride prodüktörlük düşündüğüm için, Haluk Kurosman'ın söylediklerinde çok güzel şeyler buldum kendi adıma. İkinci 8 ortalı deftere geçmenin zamanı gelmiş benim

Ses Mühendisi / Eğitmen / Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Kerem Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur çok güzel bir paylaşım. Eline sağlık. Çok güzel trickler yakaladım ben şahsen, özellikle ileride prodüktörlük düşündüğüm için, Haluk Kurosman'ın söylediklerinde çok güzel şeyler buldum kendi adıma. İkinci 8 ortalı deftere geçmenin zamanı gelmiş benim
    devamı gelecek dostum bu köşeyi takibe al