+ Yeni Konu aç
Sayfa 16 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213141516
Toplam 151 adet sonuçtan sayfa başı 154 ile 154 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Ugur86 Çalışmaları

Bu konu 18734 kez görüntülendi 153 yorum aldı ...

Ugur86 Çalışmaları 5.00 18734 Reviews

Konuyu değerlendir: Ugur86 Çalışmaları

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 18734 kez incelendi.

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aranjör: Yıldıray Yanlı

Mix & Mastering: Uğur İHTİYAR

Arkadaşlar eserin mix masteringini yaptım, vokallerde abartılı bir sibiliant durumu ve entonasyonlar vardı, baya uğraştırdı diyebilirim, sibilantı bundan fazla kontrol altına alamadım artık peltek olmaya başlayacaktı kullanılan mikrofon ve açısı çok önemli.
    Uğur hocam öncellikle geçmiş olsun şarkıya gelirsek, gayet başarılı buldum. Islak mix zaten karadeniz folk müziğin olmazsa olmazlarından, vokallerin gerçekten zorladığı belli ama maalesef herkes sertap erener levent yüksel vokal miksi yapmaya fırsat bulamıyor :-) elimizde ki malzemenin en iyisini çıkarmak ta bize düşüyor galiba elinize sağlık başarılar diliyorum. Saygılar

Cho®dSolo, nacib, ugur86 Şu üyeler, hepar45 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    INTEL CORE I7 7700K 32 GB RAM, WIN 10 Pro 64 bit, CUBASE 9.5 PRO 64 bit, UNIVERSAL AUDIO APOLLO 8 QUAD, AMS NEVE 1073 DPA STEREO PREAMP, WARM AUDIO WA-76, WARM AUDIO WA-2A, WARM AUDIO EQP-1A , DBX 266 XS, DBX 215 S, BBE 882i SONIC MAXIMIZER, SPL TRANSIENT DESIGNER 2, ROLLS 160B EQ, YAMAHA HS8 MONITOR, SHURE SM57, RODE NT1, AKG C414 XLII, LEXICON MX300, AKAI MPK249 MIDI KEYBOARD

Alıntı hepar45 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur hocam öncellikle geçmiş olsun şarkıya gelirsek, gayet başarılı buldum. Islak mix zaten karadeniz folk müziğin olmazsa olmazlarından, vokallerin gerçekten zorladığı belli ama maalesef herkes sertap erener levent yüksel vokal miksi yapmaya fırsat bulamıyor :-) elimizde ki malzemenin en iyisini çıkarmak ta bize düşüyor galiba elinize sağlık başarılar diliyorum. Saygılar
    Aynen hocam herşeyde bir hayır vardır derler, orası bir arkadaşın üzerindeydi, durumlar böyle olunca satmak istedi, biz de alternatif üstü de dükkan böyle güzel yer bulamayız düşüncesiyle hisselerini satın aldık, kendi yerimiz oldu şimdi, iç dizaynını da sıfırdan elden geçiriyoruz, o da vesile oldu yani.

averen, EsbaB, hepar45 Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Geçmiş olsun, hayırlı olsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam.

ugur86 Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Uğur hocam geçmiş olsun. Kayıt çok güzel olmuş. Güçlü ve temiz geliyor.

ugur86 Şu üyeler, aslan2707 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: