+ Yeni Konu aç
Sayfa 15 Toplam 16 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213141516 SonuncuSonuncu
Toplam 141 adet sonuçtan sayfa başı 150 ile 154 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Ugur86 Çalışmaları

Bu konu 18747 kez görüntülendi 153 yorum aldı ...

Ugur86 Çalışmaları 5.00 18747 Reviews

Konuyu değerlendir: Ugur86 Çalışmaları

5 üzerinden 5.00 | Toplam: 1 kişi oyladı ve 18747 kez incelendi.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam ellerine sağlık. Ben çok beğendim. Parçanın genel ıslak bir duyumu var özellikle sololarda çok belli ediyor kendini. Ama çok yakışmış, sırıtan bir durum olmamış. Karadeniz yöresi yorumlarındaki şan partisi mi entonasyon sorunu çıkardı onu tam anlayamadım ? Eğer öyleyse epey bir gırtlak var nasıl uğraştırdığını tahmin edebiliyorum
    Yüreğine sağlık.

Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı ishak göktekin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam ellerine sağlık. Ben çok beğendim. Parçanın genel ıslak bir duyumu var özellikle sololarda çok belli ediyor kendini. Ama çok yakışmış, sırıtan bir durum olmamış. Karadeniz yöresi yorumlarındaki şan partisi mi entonasyon sorunu çıkardı onu tam anlayamadım ? Eğer öyleyse epey bir gırtlak var nasıl uğraştırdığını tahmin edebiliyorum
    Yüreğine sağlık.
    Aynen hocam o yöresel ağızdan kaynaklı gırtlak nağmelerini melodyne yada flex ile düzeltmek çok zor, oradaki dalgalanmayı düzleştirdiğinde entonasyon azalıyor ama bu sefer duygu ve üslup kayboluyor, sibiliantlar da ayrı uğraştırdı zaten, mixin toplam 3'te 1'i kadar süresini vokaller aldı akustik performans tarzı bir aranje olmadığı ve talep de o yönde geldiği için daha ıslak bir mixi tercih ettim, netliği kaybetmeden ıslatmaya özen gösterdim, perküsyonlar, gitarlar ve sololar tek tek duyuluyor tv'de arabada falan da açtım kontrol ettim.

ishak göktekin Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Mix mastering iyi de abi klip çok vasat olmuş bence ne kurgu var ne senaryo bide 2 tane yönetmeni varmış insan üzülüyor yav 2 kişi sahilde yürüyor bide yakın çekim yüz kısmını bu kadar

Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Arkadaşlar foruma ve daha doğrusu müzik kayıt dünyasına uzun zamandır vakit ayıramıyorum. Studyonun üst katına Bim mağazası açılırken su tesisatını patlattılar ve komple duvarlar taban vs herşey tadilata girdi. Halen de devam ediyor. Oradaki yer sahibi arkadaşın da hisselerini satın aldık, tadilatını falan bitirip profosyonel anlamda devam etcez bakalım. Ev studyosunu baya bi küçültcem, Apollo Twin, Yamaha hs7 ve akg k612 pro düşünen varsa iletişime geçsin, sıfır gibiler jelatinleri üzerinde. Yeni çalışmalar oldukça paylaşmaya devam ederim...

Cho®dSolo Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar foruma ve daha doğrusu müzik kayıt dünyasına uzun zamandır vakit ayıramıyorum. Studyonun üst katına Bim mağazası açılırken su tesisatını patlattılar ve komple duvarlar taban vs herşey tadilata girdi. Halen de devam ediyor. Oradaki yer sahibi arkadaşın da hisselerini satın aldık, tadilatını falan bitirip profosyonel anlamda devam etcez bakalım. Ev studyosunu baya bi küçültcem, Apollo Twin, Yamaha hs7 ve akg k612 pro düşünen varsa iletişime geçsin, sıfır gibiler jelatinleri üzerinde. Yeni çalışmalar oldukça paylaşmaya devam ederim...
    Geçmiş olsun Uğur hocam. Karşı taraftan inşallah zararınızı tazmin edebilirsiniz.

ugur86 Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Kolay gelsin Hocam, geçmiş olsun...
    Bu vesileyle mekanı da büyütmüş olursunuz...

Ch.

ugur86 Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Uğur hocam. Karşı taraftan inşallah zararınızı tazmin edebilirsiniz.
    Hocam biraz çamura yattılar açıkcası, mesala duvarın sadece nemlenen taraftaki alçıpanını değiştircez diyor adam, iyi de bu iş bi bütün parça parça yamuk yumuk iş olur mu, anlatamıyorsun işte, mecburen biraz da bize kaçtı işin ucu.

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin Hocam, geçmiş olsun...
    Bu vesileyle mekanı da büyütmüş olursunuz...

Ch.
    Aynen hocam bi elden geçmiş oldu. biraz masraf çıktı ama güzel olacağını düşünüyorum, ev studyosundaki kuzuları da boş yatırmayıp satışa koyuyorum, bakalım hayırlısı.

Geçmiş olsun hocam, zorunlu luk ta olsa daha güzel ve daha kullanışlı hale geleceğine inanıyorum

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ugur86 Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Hocam biraz çamura yattılar açıkcası, mesala duvarın sadece nemlenen taraftaki alçıpanını değiştircez diyor adam, iyi de bu iş bi bütün parça parça yamuk yumuk iş olur mu, anlatamıyorsun işte, mecburen biraz da bize kaçtı işin ucu.
    Esasında BİM'in bu tür durumları kapsayan bir sigorta poliçesi vardır büyük ihtimalle. Dolayısıyla BİM ile irtibata geçmeniz daha doğru olur bence. BİM tüm hasarı kendi poliçesi kapsamında sigorta şirketine ödetebilir , bilahare de sigorta şirketi bu hasarı tadilatı yapan kişi veya şirkete rücu edebilir. Yani esasında olması gereken prosedür bu. Dolayısıyla sizin tadilatı yapan şahıslarla muhatap olmanız bence gereksiz.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro