NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1718 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 13 ile 13 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Schecter USA Traditional HSS Alder Elektro Gitar İncelemesi

Bu konu 3987 kez görüntülendi 12 yorum aldı ...

Schecter USA Traditional HSS Alder Elektro Gitar İncelemesi 3987 Reviews

Konuyu değerlendir: Schecter USA Traditional HSS Alder Elektro Gitar İncelemesi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3987 kez incelendi.

Üstadım @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abinin dediği gibi ustalığınız konuşuyor. Emeğinize sağlık.

Ayrıca online satış sitenizde hayırlı olsun. O konuda İstanbula gelip görüşebilmek için can atıyor sabırsızlıkla gün sayıyorum

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + sE X1 A + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Alıntı BoraUslusoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba kardesim. Marshall, Laney, Peavey, Carlsbro gibi markalarin full lambali combo tipi amfilerine bakabilirsiniz. Yuksek gainli olan modeller drive tonlari icin extra bir pedala ihtiyac birakmiyor. Peavey Classic 30 gibi modeller biraz daha vintage ton verdigi icin bir boost ya da overdrive pedali ayaginizin altinda olursa iyi olur. Bu arada 50 watt olarak sartlandirmayin kendinizi. Full lambali modeller 30 wattan itibaren isinizi gorecektir.

Bu arada ben de yeni bir e-ticaret sitesi actim. Gerci henuz amfi reyonumuzu zenginlestiremedik ama siteye bir goz atmak isterseniz: bumashop.net
    çok teşekkür ederim Bora bey

Esbab kardesim sagolun, gitarist75 siz de sagolun

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...