NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 633 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 10 ile 15 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Bağış Uygulamasi

Bu konu 3962 kez görüntülendi 14 yorum aldı ...

Bağış Uygulamasi 3962 Reviews

Konuyu değerlendir: Bağış Uygulamasi

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 3962 kez incelendi.

Bağış Uygulamasi

Arkadaslar.

Bu konuyu @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Hocam'a danismadan aciyorum. Biraz emri vaki oldu ama kusuruma bakmaz umarim. (Uygun gormez ise de direk konuyu silebilir..) Boyle yapmamin nedeni de Bahadir Hocam'in forum kurucusu ve sahibi olmasi ve bununla ilgili ozel bir konu acmayi uygun gormeyebilecegi dusuncesidir.

Bugun, forumumuzun temasi buyuk oranda degisti ve yeni bir gorsel ile karsilastik. Bunun yaninda yeni eklenen bir de Bagis sistemimiz var. Bahadir Hocam bu duyuruyu, konu icerisinde ufak bir mesaj olarak yazdi ve daha sonra konu diger mesajlarin arasinda kayboldu gitti.

Bahadir Hocamizi hepimiz taniyoruz. Bu foruma ne kadar emek verdigine de birebir sahit oluyoruz. Yapilacak bagislari "sifirlayacak" karakterde biri olmadigini da hapimizin malumudur sanirim Sundan adim kadar eminim ki, toplanak her bir kurus, forumumuz icin harcanacak ve forumu daha ileriye tasiyacaktir. Bu nedenle, sitenin tum maddi yukunu tek basina onun sirtina yuklememek icin elimizden gelen yardimi eksik etmeyeceginizi umuyorum. Unutmamak gerekir ki; forumdan aldigimiz tamamen ucretsiz bunca degerli bilgi aslinda "Paha Bicilmez!..."

Sizlerin de destegini bekliyoruz..

Ilginize simdiden kendi adima tesekkur ediyorum..

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Johann Wolfgang von Goethe

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa'cığım ben bir hayli bakındım ama , bu bağış sistemine rastlayamadım. Nerededir bu ?
    Sayfanin en ust sol kosesinde BAGIS butonunu gorebilirsiniz Mehmet Hocam. Bildirimlerin oldugu yerin hemen alti...

İnsan hergün bir parça müzik dinlemeli, iyi bir şiir okumalı, güzel bir tablo seyretmeli ve mümkünse birkaç mantıklı cümle söylemelidir.

Alıntı MoNoTeist Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sayfanin en ust sol kosesinde BAGIS butonunu gorebilirsiniz Mehmet Hocam. Bildirimlerin oldugu yerin hemen alti...
    Bende öyle bir buton yok.

Dostum hassasiyetin için teşekkür ederim...
    Esasen buna bugüne kadar hep direndim biliyorsunuz...
    Ama malumunuz artan sunucu giderleri,son google adsense faciası, üzerine şahsımın araç almasından kaynaklanan ve bir süre devam edecek maddi sıkışıklığım "sine-i millete" dönme zorunluluğu oluşturdu...
    Hep söylediğim gibi amacım hiçbir zaman bu siteden para kazanmak olmadı, olmayacakta...
    Kendi kendini karşılaması kafi benim için...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tamam şimdi gördüm. E peki benim gibi kredi kartı kullanmayanlar ne yapacak ?
    Abi başka türlü bir uygulama yakışık almaz, pek çok site (özellikle Avrupa'da) bu şekilde ayakta duruyor en güvenli yol da PAYPAL zaten...

Ch.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Tamam şimdi gördüm. E peki benim gibi kredi kartı kullanmayanlar ne yapacak ?
    Mehmet Hocam, imkaniniz olsa elinizden gelen destegi esirgemeyeceginizden eminiz. Siz de bilgi ve tecrubeleriniz ile foruma cok buyuk anlamda katki sagliyorsunuz. Sizin varliginiz yeter.

Bahadır ve Mustafa kardeşlerim,

Sizler bana göre son derecede naif insanlarsınız.

Benim derdim, çok sevdiğim bu Forum'a kendi çapımda maddi bir katkıda bulunmak. Çünkü Forum'un sahibi kardeşim , sine-i millete dönmek ihtiyacını hissetmiş. Bu önemli bir şeydir ve bu isteğin karşılıksız kalmaması gerekir.

Bu konuda "Paypal " dışında bir ödeme alternatifi yaratılırsa , ben dahil , başka arkadaşların da katkı sağlayacaklarını tahmin ediyorum.

Bahadır ve Mustafa kardeşlerim,

Sizler bana göre son derecede naif insanlarsınız.

Benim derdim, çok sevdiğim bu Forum'a kendi çapımda maddi bir katkıda bulunmak. Çünkü Forum'un sahibi kardeşim , sine-i millete dönmek ihtiyacını hissetmiş. Bu önemli bir şeydir ve bu isteğin karşılıksız kalmaması gerekir.

Bu konuda "Paypal " dışında bir ödeme alternatifi yaratılırsa , ben dahil , başka arkadaşların da katkı sağlayacaklarını tahmin ediyorum.
    Mehmet Hocam.

Daha once bu Adsense konusu acildiginda, bir mesajimda belirtmistim. Bu forum hepimizin diyoruz ama tum yuku, bu isten hicbir maddi cikari olmayan, bir tek kisinin uzerine yukluyoruz. Bugun diger forumlara baktigimiz zaman, para kazanma amaci guden bir suru forum gorebiliriz. Parali uyelik acip, icerisine VST arsivi, loop arsivi diye ise yaramaz bir suru sey doldurup, hem giderlerini karsiliyorlar, hem para kazaniyorlar. Bahadir Hocam'in da boyle bir niyeti olsa ilk gunden baslatirdi parali uyelik uygulamasini ama bugune kadar bagisi dahi kabul etmedi ve kendisine teklifte bulundugum halde direndi. Bu saatten sonra sizin de soylediginiz gibi bizim de elimizi tasin altina koymamiz gerek.

Ama farkli odeme sekilleri konusunda Paypal harici odemelerin uygun olmayacagini belirtmisti. Son karari yine kendisi verir elbette...