+ Yeni Konu aç
Sayfa 12 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuçtan sayfa başı 120 ile 121 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: VolkanBaranHomeStudio ve Pre-Amp Tartışmaları

Bu konu 12413 kez görüntülendi 120 yorum aldı ...

VolkanBaranHomeStudio ve Pre-Amp Tartışmaları 12413 Reviews

Konuyu değerlendir: VolkanBaranHomeStudio ve Pre-Amp Tartışmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12413 kez incelendi.

Alıntı Vbaran Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet arkadaşlar home stüdyom ve kendim için en iyi şeyi yaptığımı düşünüyorum. MAC Mini'me kavuştum hatta şu an ordan yazıyorum. İ7 2.3 Ghz işlemci, 8 GB RAM 500 GB SSD Disc... Kulağımı dayıyorum çıt yok
    Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. Nice güzel müzik projelerinde kullanabilmeniz dileğiyle...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam. Güle güle kullanın. Nice güzel müzik projelerinde kullanabilmeniz dileğiyle...
    Teşekkür ederim Tezcan. Umarım..

Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | AKG Perception 420 Multi-Pattern | CakeWalk UA-25EX | Logic Pro X

Size buradan merhaba demek istiyorum.
    Merhaba

Çok yakında tekrar bir şeyler yapmaya başlayıp aranıza döneceğim.

Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, Sativus Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Apple MD388TU/A Quad Core İ7 8GB-500GB SSD | AKG Perception 420 Multi-Pattern | CakeWalk UA-25EX | Logic Pro X

Size buradan merhaba demek istiyorum.
    Merhaba

Çok yakında tekrar bir şeyler yapmaya başlayıp aranıza döneceğim.
    Neredesin Volkan kardeşim ? Kendini iyiden iyiye özlettin. Bir ses soluk ver bakalım.

Vbaran Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Hayırlı olsun güle güle kullanmak nasip olsun, bende istiyorummmmmm

Vbaran Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Bu hafta odamda eskiden yapmış olduğum yalıtımlı bölmeyi sökmekle uğraştım. Bu kez odamın tamamını yalıtacağım. Stüdyoma ekleyeceğim cihazlar ise şöyle;
    UNIVERSAL AUDIO Apollo Twin Duo MKII ve FOCAL ALPHA 65 monitör. Mikrofona henüz karar veremedim. Araştırmalara devam.

Cho®dSolo, EsbaB, tezcankoray Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bu hafta odamda eskiden yapmış olduğum yalıtımlı bölmeyi sökmekle uğraştım. Bu kez odamın tamamını yalıtacağım. Stüdyoma ekleyeceğim cihazlar ise şöyle;
    UNIVERSAL AUDIO Apollo Twin Duo MKII ve FOCAL ALPHA 65 monitör. Mikrofona henüz karar veremedim. Araştırmalara devam.
    Dostum hayırlı olsun, tadilat sıkıntı iş, bizim de studyoyu su bastı, komple yeniledik, panelleri difüsörleri falan baştan yapıyoruz. Ev studyosunu dağıtcam bu arada, düşünürsen apollo twin ve yamaha hs7 var, bence focal'in yerine yamaha al, ben alpha'ları beğenmedim, solo serisi güzel ama alpha değil, alternatif olarak jbl de düşünebilirsin.

Vbaran Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu ugur86 tarafından (30 Kasım 2017 Saat 15:18 ) değiştirilmiştir.
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum hayırlı olsun, tadilat sıkıntı iş, bizim de studyoyu su bastı, komple yeniledik, panelleri difüsörleri falan baştan yapıyoruz. Ev studyosunu dağıtcam bu arada, düşünürsen apollo twin ve yamaha hs7 var, bence focal'in yerine yamaha al, ben alpha'ları beğenmedim, solo serisi güzel ama alpha değil, alternatif olarak jbl de düşünebilirsin.
    Hocam sana da geçmiş olsun üzüldüm yahu.Ses kartını Compel'den alacağım çünkü Aralık ayı sonuna kadar oradan alırsam ses kartıyla birlikte tanesi en az 100 dolar olan 7-8 adet plug-in hediye ediyorlar. Focal konusunda da kararlıyım biilyorsunuz 3 senedir onu araştırıyorum

EsbaB Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kolay gelsin Hocam...

Ch.
    Teşekkür ederim hocam sağolasın.

Cho®dSolo Şu üyeler, Vbaran adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler: