NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 301 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 8 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 SonuncuSonuncu
Toplam 71 adet sonuçtan sayfa başı 80 ile 86 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Beraber Kuralım

Bu konu 12491 kez görüntülendi 85 yorum aldı ...

Beraber Kuralım 12491 Reviews

Konuyu değerlendir: Beraber Kuralım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 12491 kez incelendi.

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada sessiz sedasız UFX - JBL - Goldmike MK2 - Vovox ları dizmişsin hayırlı olsun. Ben aldıklarını alacak seviyeye gelecekmiyim acaba?
    Alıntı abdullahatalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynen celil abi bi anda ufx yazdı orda benimde dikkatimi çekti hayırlı olsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi
    Üstelik UFX'i sıfır aldı.

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üstelik UFX'i sıfır aldı.
    o zaman splye yol gözüktü mü dersin abi ben olsam ufx gibi kart varken elimde yemişim splyi anında satarım öbür türlü ufx e verdiğim paraya yazık diye düşünürdum

EsbaB Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Alıntı abdullahatalan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o zaman splye yol gözüktü mü dersin abi ben olsam ufx gibi kart varken elimde yemişim splyi anında satarım öbür türlü ufx e verdiğim paraya yazık diye düşünürdum
    Abdullah'cığım,

SPL Goldmike ; UFX'in yanında tüp sound'unu sağlaması açısından , bir sound zenginliği olarak durabilir esasında. UFX'in pre-amp'leri güzel ama , Goldmike'ın tüp sound'u da güzel. Yani fazla mal göz çıkarmaz. Eğer para sıkıntısı yoksa bence durmasında fayda var.

abdullahatalan, EsbaB, gitarist1975 Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Merhabalar,

Öncelikle @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi, bazı kişisel sebeplerden ötürü UFX'i geri verip UFX+ aldım, o da sıfır
    Goldmike MK2 olmazsa olmaz bir preamp kesinlikle benim için, demirbaş olarak yerini koruyacak inşalah

NT2A ve JZ V11 vardı, monitörlerim yeterli gelmiyordu. Eh ben de @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 'nın tavsiyesi üzerine JBL'leri aldım ve gerçekten beğendim, UFX+ ile muhteşem bir ikili oluşturdular.

Sözü tam bu noktada sağ olsun stüdyomu bizzat ziyaret eden sevgili @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , yani İskender abime bırakıyorum, setup'ımı gelip gördü, dinledi, düşüncelerini paylaşacaktır.

Keyifli şeyler yapabilmek ümidiyle...

EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada sessiz sedasız UFX - JBL - Goldmike MK2 - Vovox ları dizmişsin hayırlı olsun. Ben aldıklarını alacak seviyeye gelecekmiyim acaba?

Sen daha iyilerini alırsın abi inşallah, bu sektörde her an yeni şeyler duymak mümkün biliyorsun.

EsbaB Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhabalar,

Öncelikle @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi, bazı kişisel sebeplerden ötürü UFX'i geri verip UFX+ aldım, o da sıfır
    Goldmike MK2 olmazsa olmaz bir preamp kesinlikle benim için, demirbaş olarak yerini koruyacak inşalah

NT2A ve JZ V11 vardı, monitörlerim yeterli gelmiyordu. Eh ben de @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... 'nın tavsiyesi üzerine JBL'leri aldım ve gerçekten beğendim, UFX+ ile muhteşem bir ikili oluşturdular.

Sözü tam bu noktada sağ olsun stüdyomu bizzat ziyaret eden sevgili @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... , yani İskender abime bırakıyorum, setup'ımı gelip gördü, dinledi, düşüncelerini paylaşacaktır.

Keyifli şeyler yapabilmek ümidiyle...
    Can beni şaşırttın vallahi. UFX+ almakla büyük iş yaptın bence. Hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan.

UFX+ bana göre ; bir " all in one " ses kartı olarak , taşıdığı özellikleri ile audio dünyasında halen emsali olmayan farklı kulvardaki bir kart. Sen şu anda istersen bu alet ile senfoni orkestrası kayıtı bile alabilirsin , biliyorsun değil mi ?

İleride inşallah monitörlerini PMC'ye veya ATC'ye upgrade edersin ve o konuda da top noktalara gelirsin.

Bu arada İskender'in görüşlerini merak ediyorum . Sevgili İskender benden başka herkesi ziyaret etti. Ama bir türlü benim semtime uğrayamadı. Ona da yavaş yavaş gücenmeye başladım doğrusu.

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Ne güzel siz hepiniz istanbuldasınız abi ben burda tek başımayım Bu arada abi çok ani çıkış yaptın hayırlı olsun yerinde olsam foruma girmem ufx+ yı incelemekten

EsbaB Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Onu da yapıyorum @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... :-) Buyur sen de gel İstanbul'a.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi, hem BL'ye kablo bıraıkmaya geldi, hem de ben onu kaba kuvvetle tutup eve götürdüm :-))

[
    Alıntı [MENTION=2506 Nickli Üyeden Alıntı
    Mehmet Uzunosmanoğlu abi, hem BL'ye kablo bıraıkmaya geldi, hem de ben onu kaba kuvvetle tutup eve götürdüm :-))
    Bak bak üstelik BL'e kadar gelmiş ve beni aramamış.

Aman abi, başıma iş açma şimdi Allah biliyor ya, biz oraya varınca "Mehmet abiyi de arasak iyi olurdu aslında" dedi, ama benim kart arızalı çıktığı için onu değiştirmek filan derken maksimum 15 dakika durup çıktık.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Bu Konu için Etiketler