NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 493 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 7 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuçtan sayfa başı 70 ile 86 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Beraber Kuralım

Bu konu 14129 kez görüntülendi 85 yorum aldı ...

Beraber Kuralım 14129 Reviews

Konuyu değerlendir: Beraber Kuralım

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 14129 kez incelendi.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdulcelil'ciğim stüdyon hayırlı uğurlu olsun. Ekipmanlarını güle güle kullan.
    Teşekkür ederim Mehmet abi.
    Darısı sizin karta.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abdullahatalan, Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam hayırlı uğurlu olsun. Bol bol demolarını bekliyoruz, ortam süper

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abdullahatalan, EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam hayırlı uğurlu olsun. Bol bol demolarını bekliyoruz, ortam süper

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Teşekkür ederim. Bir deneme yapayım diyorum ama eser seçemiyorum

Birazda yorgunluk olunca okuyamayip hakkini veremeyeceksem birsz daha kalsın deyip tembelliğe vuruyorum.

Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Yeni güncellemelerden görüntü paylaşayım sizlerle.

gitarist1975, Sativus Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Önceki fotoğrafa göre daha güzel olmuş abi. Midi klavyenin üzerindekiler nedir? Yeni ekipmanlarınız mı?

EsbaB Şu üyeler, Sativus adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Nektar Impact GX49, AMD Ryzen 3 1200 8GB Pc

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceki fotoğrafa göre daha güzel olmuş abi. Midi klavyenin üzerindekiler nedir? Yeni ekipmanlarınız mı?
    Teşekkür ederim, çok sağol.
    O cihazların Biri TC M300 biride TC Helicon. Eskiden vardı ama düzgün bir yerleri yoktu birde birtürlü cubase e rca kablo ile entegre edemedim

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... (Abdülcelal) abiden sonra yakında forum ahalisinden ben de yardım isteyeceğim Stüdyomu kurmak için, hazır olun :-)

abdullahatalan, EsbaB, Sativus Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... (Abdülcelal) abiden sonra yakında forum ahalisinden ben de yardım isteyeceğim Stüdyomu kurmak için, hazır olun :-)
    En kısa zamanda nasib olur inşallah. Baya zahmetli vede masraflı oluyor.

Can Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... (Abdulcelil) abiden sonra yakında forum ahalisinden ben de yardım isteyeceğim Stüdyomu kurmak için, hazır olun :-)
    Bu arada sessiz sedasız UFX - JBL - Goldmike MK2 - Vovox ları dizmişsin hayırlı olsun. Ben aldıklarını alacak seviyeye gelecekmiyim acaba?

abdullahatalan, Can Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada sessiz sedasız UFX - JBL - Goldmike MK2 - Vovox ları dizmişsin hayırlı olsun. Ben aldıklarını alacak seviyeye gelecekmiyim acaba?
    Aynen celil abi bi anda ufx yazdı orda benimde dikkatimi çekti hayırlı olsun @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... abi

Can Şu üyeler, abdullahatalan adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme uc-Neumann Tlm 103-Yamaha HS50M-Dtpro770 80-Cubase Elemenst 8-Axiom 49-i5 masaüstü pc

Bu Konu için Etiketler