NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 575 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 12345 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 20 ile 41 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Mikrofon Karşılaştırmaları

Bu konu 7432 kez görüntülendi 40 yorum aldı ...

Mikrofon Karşılaştırmaları 7432 Reviews

Konuyu değerlendir: Mikrofon Karşılaştırmaları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7432 kez incelendi.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Neumann TLM 107 (cardioid pattern) ve Sennheiser MK8 (cardioid pattern) ile AB stereo olarak yaptığım akustik bir kayıt. Arpej gitar 12 telli ve parmakla çalındı, eq ile düzenlendi, Compressor uygulandı. .
    Bir fikir verecektir sanırım..

Ben de Sennheiser MK4 ve MK8 urun inceleme yaptim. Ornek vokal ve akustik gitar kayitlari mevcut: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

MK4 ü uzun süre kullandım,Ertan Abim yollamıştı saolsun...
    sE 3300 ü bulunca , şimdilerde kuzenim kullanmaya devam ediyor...
    Bizim jandarma projesinin klasik ve akustik gitar kayıtlarını bu mikrofonla almıştım...
    Gerçekten ilginç yetenekleri olan bir Alman ekolü...
    Neuman ile benzer karakterleri var.
    Özellikle akustik gitar kayıtlarında harikalar yaratıyor...
    Ancak pahalı fiyat ve mikrofonun fazla tanınmaması bir miktar handikap yaratıyor...(Ertan Abiye duyurulur @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Ch.

Arkadaşlar bayramdan sonraki hafta bir aksilik olmazsa Ankara Melomani Müzik'ten bana inceleme ve c414 ile karşılaştırma yapmam için Lewitt LCT640 göndercekler, satış danışmanı Cem bey sağolsun çok ilgili ve yardımcı birisi, incelemeden sonra sitemize özel fiyat indirimleri de alacağız, bu kadar ilgi çeken bir modelin artık piyasada tanınması ve yaygınlaşması gerekiyor bence.

abdullahatalan, BoraUslusoy, cgrzglr, Cho®dSolo, EsbaB, gitarist1975, Sativus, tezcankoray, ulasyaramis Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Çok iyi Uğur. Genco da bun Lewiti kullnıyor galiba.

ugur86 Şu üyeler, BoraUslusoy adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı BoraUslusoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok iyi Uğur. Genco da bun Lewiti kullnıyor galiba.
    Evet hocam Genco ARI'ya bir adet LCT940 vermişler çok beğenmiş kendisi, bakalım bayram dönüşünü bekliyorum sabırsızlıkla.

EsbaB Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Benim 3300 hala BL müzikte...
    Hesapta diyafram değişecekti, 3 ay oldu ses yok...
    İlginç...🤔
    BL müziğe giden olursa şunun akıbetini bir soruverin arkadaşlar...

(Sent from ChordSolo IP using Tapatalk)

ugur86 Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginç...🤔

Merak etme sorarım.

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlginç...🤔

Üretimi duran bir model olduğu için parça temini uzun sürebilir hocam, yine de bence arada arayıp sıkıştır, seçkin bir firma da olsa bizde işler gevşek yürüyo malesef, DTL bakıyorsa tamirine mükemmel bi işçilikle sıfırlayıp göndereceklerine eminim, adamlar çok temiz çalışıyorlar, küçücük de bi dükkana sıkışmışlar hayret ediyor insan,bunca işin altından daracık yerde nasıl kalkıyorlar

Cho®dSolo, EsbaB Şu üyeler, ugur86 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Üretimi duran bir model olduğu için parça temini uzun sürebilir hocam, yine de bence arada arayıp sıkıştır, seçkin bir firma da olsa bizde işler gevşek yürüyo malesef, DTL bakıyorsa tamirine mükemmel bi işçilikle sıfırlayıp göndereceklerine eminim, adamlar çok temiz çalışıyorlar, küçücük de bi dükkana sıkışmışlar hayret ediyor insan,bunca işin altından daracık yerde nasıl kalkıyorlar
    Uğur hocam,

BL ; ithal ettiği ürünlerinin tamir bakımını kendisi yapıyor. O işi Şirketin personeli , teknisyen Murat kardeşimiz üstlenmiş vaziyette. Yıllardır bu şekilde sürdürüyorlar.

Cho®dSolo, EsbaB, ugur86 Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Konu Mehmet Uzunosmanoğlu tarafından (07 Eylül 2016 Saat 13:37 ) değiştirilmiştir.
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro