+ Yeni Konu aç
Sayfa 3 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 21 adet sonuçtan sayfa başı 30 ile 32 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Tezcan Koray Studio

Bu konu 7319 kez görüntülendi 31 yorum aldı ...

Tezcan Koray Studio 7319 Reviews

Konuyu değerlendir: Tezcan Koray Studio

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7319 kez incelendi.

Bende bir türlü satmaya kıyamıyorum Mehmet abi. 4-5 yıl oldu, hala duruyor yadigar.

Ses Mühendisi / Eğitmen / Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Kerem Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende bir türlü satmaya kıyamıyorum Mehmet abi. 4-5 yıl oldu, hala duruyor yadigar.
    Bence satma zaten. Zaten edeceği 300-350 TL. Bırak dursun. Bakarsın bir gün ceketinin cebine koyup bir yere gitmen icap eder. O anda hayat kurtarır. Bu arada şimdiden doğum günün kutlu olsun.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bence satma zaten. Zaten edeceği 300-350 TL. Bırak dursun. Bakarsın bir gün ceketinin cebine koyup bir yere gitmen icap eder. O anda hayat kurtarır. Bu arada şimdiden doğum günün kutlu olsun.
    Teşekkür ederim Mehmet abi

Ses Mühendisi / Eğitmen / Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı hendrix_jim Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selamlar Hocam ,

Hayırlı olsun ekipanlarınız , bir şey sormak istiyorum ama ;

Esi aktiv 05 referans monitörler i almanızdaki etken ne idi bende bir monitör alacağım ama biraz para açığı var HS7 yamaha düşünüyorum?

Teşekkürler.
    Dostum Merhaba,

Esi aktiv'leri yamaha hs50m'nin muadili gibi düşünebilirsin. İkisi arasında artı ve eksiler olabilir. Yamaha'lar piyasada bolca bulunuyor, satmak istersen kolay satabilirsin ama fiyatı da Esi aktiv'e göre bir hayli yüksek. Esi aktiv'i nedense Türkiye'de fazla bilen yok.
    Ben giriş seviyesinde, düzgün işler çıkarabileceğim referans monitör arıyordum. Forumdan @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... arkadaşımız satılığa çıkardığı için ve gayet temiz kullanıldığını bildiğim için tercih ettim açıkçası.

Yamaha HS7'yi şahsen dinlemedim ama forumlardaki yorumlardan bildiğim kadarıyla Esi aktiv'e göre daha iyi bir monitör. Fiyatı da bir hayli yüksek. Esi aktiv, fiyatına göre oldukça iyi işler çıkarabilen bir monitör.

Saygılar,
    Tezcan

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tezcan dostum güzel işler çıkarabilecegin bir set up... elbette iyinin iyisi bitmez ama bi yerden başlamak önemli...
    Aynen hocam, şu anda bu işlere ilk başladığımdaki hayalimden oldukça iyi bir setup topladım. Zamanla para harcamaya devam edeceğiz gibi görünüyor. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocamın ilk zamanlarda bana dediği gibi: Hamama girdik bi kere, illa ki terleyeceğiz

EsbaB Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Kardesim benim ekipmanlara bakinca seninkiler kebap 😃😃😃😃

Behringer b1 mikrafon
    Steinberg cl1 ses karti
    Behringer hpx4000. Kulaklik
    Windows 7 pc
    2+1 haporlor.

Biliyorum ölü bir stüdyo imkansizliklar kahrolsun 😭😭😭😭😭

Dostlar Selamlar,

Şuydu buydu derken uzun zaman aradan sonra Mac mini merkezinde ev stüdyomun düzenini en baştan değiştiriyorum sonunda. Aslında Mac Mini'yi alalı uzun zaman olmuştu ama bir türlü kurulum vs. için zaman bulamamıştım. Bir de yeni bir stüdyo masası yaptırdım, çok güzel oldu. Masayla ilgili de ayrı bir başlıkta detayları paylaşacağım. Şimdi Mac kurulum ile uğraşıyorum. Bir yandan da gitarları bakıma verdim, onları bekliyorum. Kurulum vs. işleri bittiğinde fotoğraf paylaşırım son haliyle...

Şu anda bu mesajı da Mac'ten yazıyorum

Müzikle kalın,
    Sevgiler
    Tezcan

Cho®dSolo, EsbaB, Mehmet Uzunosmanoğlu, nacib, Tanerongunyzb Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostlar Selamlar,

Şuydu buydu derken uzun zaman aradan sonra Mac mini merkezinde ev stüdyomun düzenini en baştan değiştiriyorum sonunda. Aslında Mac Mini'yi alalı uzun zaman olmuştu ama bir türlü kurulum vs. için zaman bulamamıştım. Bir de yeni bir stüdyo masası yaptırdım, çok güzel oldu. Masayla ilgili de ayrı bir başlıkta detayları paylaşacağım. Şimdi Mac kurulum ile uğraşıyorum. Bir yandan da gitarları bakıma verdim, onları bekliyorum. Kurulum vs. işleri bittiğinde fotoğraf paylaşırım son haliyle...

Şu anda bu mesajı da Mac'ten yazıyorum

Müzikle kalın,
    Sevgiler
    Tezcan
    hayırlı olsun dostum...

Ch.

tezcankoray Şu üyeler, Cho®dSolo adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı Cho®dSolo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun dostum...

Ch.
    Sağol Bahadır Abi... Heyecanımı sizinle de paylaşayım istedim. Ekipman fiyatları falan forumu baya vurdu, eskisi gibi upgrade rüzgarları esmiyor hiç Hareketlilik olsun dedim.

Yalnız, bu düzen değiştirme işi fena bir işmiş, o kadar tedirginim ki... Bu işlere yeni başlamış gibi hissediyorum şu an... Bir de mühendis olarak bilgisayar değiştireceğim altı üstü ama ondan bile korkuyorum )))

Saygılar,
    Tezcan

Cho®dSolo, EsbaB, nacib, Sativus, Tanerongunyzb Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Hayırlı olsun Tezcan. Sen de sonunda Apple dünyasına adım attın.

Ekipman fiyatları işi artık bir facia zaten. O konuya hiç girme. Herkes elindeki ekipmanının kıymetini bilmek zorunda. Ben monitör sistemimi geçen sene bu zamanlarda almıştım. Şimdi hesap ettim , o günden bugüne fiyatı 14000.-TL'ye yakın artmış. Böyle bir şey var mı ya ? Demek bugün almaya kalksam alamazmışım. İnşallah bugünleri de aramayız.

EsbaB, nacib, Sativus, tezcankoray Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro