NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1813 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 8 ile 8 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Thomann'dan Cubase7 Alırsanız, Öğrenci Belgesi Gönderimi...

Bu konu 2591 kez görüntülendi 7 yorum aldı ...

Thomann'dan Cubase7 Alırsanız, Öğrenci Belgesi Gönderimi... 2591 Reviews

Konuyu değerlendir: Thomann'dan Cubase7 Alırsanız, Öğrenci Belgesi Gönderimi...

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2591 kez incelendi.

Thomann'dan Cubase7 Alırsanız, Öğrenci Belgesi Gönderimi...

Arkadaşlar biliyorsunuz Cubase 7.5 öğrenci sürümü edinebilmek için sizden Steinberg bir matbuu öğrenci belgesi istiyor.
    Olur da Thomann dan bunu almak istersek öğrenci belgesini Thomann' a nasıl ulaştıracağımız konusunda Thomann a mail atmıştım, cevaben şunu söylediler;

"Dear Customer,

We can happily send you this to Tur***. If you would like to place an order online for this item, we will then confirm this for you by email and will inform you in the email about what you would need to send us. Normally proof that you are a student is required or sometimes a letter from the uni / school would also be required. This information can be scanned and sent to us by email.

Kind regards

Emily Harvey
    International Sales "

Özetle tarayın, gönderin sorun olmaz diyorlar...
    Merak edenler varsa bilgi vermek istedim. Thomann fiyatı 325+30 Euro...

Ch.

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Hocam çok fiyat farkı yok ya 950 civarına geliyor, eminim Compel'i arayıp indirim istesek bu fiyata verir, ama thomann'ı çok takdir ediyorum. Almanlar her alanda olduğu gibi burda da saat gibi işleyen sisteme sahipler. Alışverişini yapıyorsun, vergi iadesini peşin yapıp sonradan uğraştırmıyorlar, ptt ile anlaşmalılar en ücra yerlere bile kapına kadar teslim ediyorlar, aradaki vergi farkını kapıda ptt görevlisine ödüyor ve ürünlerini alıyorsun, thomann olmasaydı burdaki firmalar da indirim yapmazdı eminim, başka yurt dışı siteleri riskli olduğu için firmalar da müşterinin riske girmek istemeyeceğini bilip blöfünü yemiyolar...

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam çok fiyat farkı yok ya 950 civarına geliyor, eminim Compel'i arayıp indirim istesek bu fiyata verir, ama thomann'ı çok takdir ediyorum. Almanlar her alanda olduğu gibi burda da saat gibi işleyen sisteme sahipler. Alışverişini yapıyorsun, vergi iadesini peşin yapıp sonradan uğraştırmıyorlar, ptt ile anlaşmalılar en ücra yerlere bile kapına kadar teslim ediyorlar, aradaki vergi farkını kapıda ptt görevlisine ödüyor ve ürünlerini alıyorsun, thomann olmasaydı burdaki firmalar da indirim yapmazdı eminim, başka yurt dışı siteleri riskli olduğu için firmalar da müşterinin riske girmek istemeyeceğini bilip blöfünü yemiyolar...
    Evet muhtemelen aynı fiyata alırız Uğur, zaten Akalın da fiyat 1060 TL ...
    Aklımızda olsun diye bilgi vermek istedim, hazır mail de almışken...

Ch.

Avid, Steinberg fark etmez onlara da tarayip gonderiyorsunuz. Ogrenci kartı vs gibi bir şey yollayacaksaniz bunun kesinlikle elle yazilmamis olmasi lazim.

Ben Compel'den PT alırken hic bir belge vermedim, Edu uzantılı mail adresime kaydettirdim ve öğrenci kimligimin taranmış halini Avid'e yolladim.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Konu Kerem Çelik tarafından (01 Kasım 2014 Saat 18:40 ) değiştirilmiştir.
    Ses Mühendisi / Eğitmen / Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Zaten artık öğrenci belgeleri elektronik imza taşıyor , her türlü resmi/özel kurum kabul etmek zorunda.(Yasa tasarısı onaylanıp yürürlüğe girdi)

Kara Deryalarda Bir Fenersin

Başka bir konu açmamak için buraya yazıyım dedim. Bu gün Senkop müziği aradım ve çok garip bir konuşma geçti. Cubase 7 eğitim paketi ellerinde varmı diye ve nasıl belge vermem gerekir diye aradım. Bana hiçbir şekilde belge vermem gerekmediğini böyle birşey olmadığını söylediler bense takılmış plak gibi gidip birilerine sormasını istedim ve iki farklı kişiden aynı yanıtı almış Sonra stokta varmı diye sorunca da siz sanalpazar üzerinden satın alın sonra ancak bakabiliyoruz stok durumuna dediler Şaka gibi...

Cho®dSolo - ait avatar

Cho®dSolo

H:i, jS M Y #756 

Bu ne yahu? d:

Alıntı G3production Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başka bir konu açmamak için buraya yazıyım dedim. Bu gün Senkop müziği aradım ve çok garip bir konuşma geçti. Cubase 7 eğitim paketi ellerinde varmı diye ve nasıl belge vermem gerekir diye aradım. Bana hiçbir şekilde belge vermem gerekmediğini böyle birşey olmadığını söylediler bense takılmış plak gibi gidip birilerine sormasını istedim ve iki farklı kişiden aynı yanıtı almış Sonra stokta varmı diye sorunca da siz sanalpazar üzerinden satın alın sonra ancak bakabiliyoruz stok durumuna dediler Şaka gibi...
    Compel'in sayfasını açıp baksalar yeterliydi Ya da öğrenciyi kendileri buluyor, Cubase 7 alana öğrenci temin edilir yazsınlar bari dükkanın vitrinine

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Ondan sonrada para neden Türkiye de kalmıyorda yurtdışına çıkıyor oluyor..Profesyonellikten çok uzak firmalarımız var..Ebay daki birçok satıcı bile daha profesyonel..Bu ticari kafa ile bizim esnafımızdan bir şey olmaz..Hıyar var, yoğurt var su eksik bir cacık olmuyor..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips