NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1428 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 7 ile 7 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: MOTU Matchfive sample plug in

Bu konu 2176 kez görüntülendi 6 yorum aldı ...

MOTU Matchfive sample plug in 2176 Reviews

Konuyu değerlendir: MOTU Matchfive sample plug in

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2176 kez incelendi.

MOTU Matchfive sample plug in

Arkadaşlar, bir çoğumuzun pek bilmediği yada kullanamadığı için (malum sebeplerden)incelemediği bir sample editor. Ama bu programa sadece sample editor demek programı yazan kişilere çok büyük haksızlık olur, içerisinde sythnsizer işleme, real guitar gibi gitarla arpegve ritm atma, loop dosyalarını pitch shifting yapabilme, neredeyse tüm sythn. ses bankalarının dosyalarını çalabilme, her türlü efektle sesleri işleme vb. daha bir çok özelliği içinde barındırıyor, Ses kütüphanesini yazan firmalar dikkatimi çekti, gerçekten müthiş kaliteli firmalar bu sample için ses kütüphaneleri oluşturmuş, seslerinin en düşük olarak işlenme (sample rate ) 96 khz, 192 khz kadar çıkanları varmış, kaç gündür inceliyorum, pahalı ama aşık etti kendine beni.genelde net ortamında çok tanıtım videosu bulamadım tüm sesleri için, ama bir piano ve gitar sesleri var, 10 üzerinden 10. 2013 yılında neredeyse bilinen tüm müzik dergileri tarafından ödül verilmiş bir sample editor, dongle şifresi ile korunduğu için bu sample editor türkiyede pek bilinmediğini tahmin ediyorum. Meraklıları incelesin derim. Bu arada 3 versiyonu 2013 yılında çıkmış, 2014 te ise 3.2 olarak tüm ses bankasını daha da iyi bir hale getirerek tekrar upgrade yapmışlar.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:

Evet bu sadece içinde bulunan bir plug in, bunun gibi beş altı tane daha müthiş kaliteli plug in ve ilave ses kütüphanesi var.

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Seviyom Bahadır, hemde deliler gibi, alacam savrulun ulan.
    Allah şifa versin...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...