NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1213 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 12 Toplam 13 Sayfadan BirinciBirinci 12345678910111213 SonuncuSonuncu
Toplam 111 adet sonuçtan sayfa başı 120 ile 130 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: İstanbul Buluşması(24 Ocak 2015)

Bu konu 20423 kez görüntülendi 129 yorum aldı ...

İstanbul Buluşması(24 Ocak 2015) 20423 Reviews

Konuyu değerlendir: İstanbul Buluşması(24 Ocak 2015)

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 20423 kez incelendi.

Aynen kardeşim...Tespit ettim ki, müzik konuşmak bize iyi geliyor...
    Sevgili İskender Hocam, Tezcan, Gürkan ve Berk kardeşim ile bugün ılk defa yüzyüze geldik, ama sanki 40 yıllık dost gibiydik...Bu platformu bu nedenle çok seviyorum...
    İyiki varsınız dostlar...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Evet beklenen fotolar

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Taner Hocam, hararetli bir şekilde Apollo Twin'i anlatıyor

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... sağ taraftaki masalardaki arkadaşları tanımıyoruz )( ilhan demirel ilhan57fb) bende tanımıyorum arkadaşları resadüfen denk geldik )))

Konu ilhan57fb tarafından (26 Ocak 2015 Saat 23:12 ) değiştirilmiştir.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Zuhal_Müzik'ten_Zafer @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Zuhal_Müzik'ten_Zafer @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Konu tezcankoray tarafından (26 Ocak 2015 Saat 00:03 ) değiştirilmiştir.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    (okidoz hocam çıkmamış bu foto'da, ChordSolo'nun arkasında)

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Taner Hocam, müziği garip bir şekilde tarif ederken )

Konu tezcankoray tarafından (25 Ocak 2015 Saat 22:05 ) değiştirilmiştir.

Güzel bir sohbet ortamı olmuştur eminim ki, şartlar elvermedi İstanbul turu da yaza kaldı benim, umarım en kısa sürede yüz yüzüe tanışmak sohbet etmek kısmet olur arkadaşlar...

UAD Apollo Twin/WARM Audio WA87/Rode NT5 St./Yamaha NS10m/AKG k612 & DT770

Tezcan kardeşim ,

Fotoğraflar için eline sağlık. Ben fotoğraflarda yer alan arkadaşlarımızın önemli bölümünün kim olduğunu fark ettim. Ancak bir kaç arkadaşımızın kim olduğunu bilemedim.

Keşke şöyle bir güzellik yapabilir misin bilmiyorum ? Mesela imleçi o şahsın üzerine tuttuğun zaman ismi çıkıyor. Bu nasıl yapılıyor bilmiyorum açıkçası. Ama sen ; yeni jenerasyon akıllı bir kardeşim olarak muhtemelen bunu becerebilirsin diye tahmin ediyorum.

Bu şekilde Forum'da yer alan insanlara imaging konusunda bir katkı vermiş olursun.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tezcan kardeşim ,

Fotoğraflar için eline sağlık. Ben fotoğraflarda yer alan arkadaşlarımızın önemli bölümünün kim olduğunu fark ettim. Ancak bir kaç arkadaşımızın kim olduğunu bilemedim.

Keşke şöyle bir güzellik yapabilir misin bilmiyorum ? Mesela imleçi o şahsın üzerine tuttuğun zaman ismi çıkıyor. Bu nasıl yapılıyor bilmiyorum açıkçası. Ama sen ; yeni jenerasyon akıllı bir kardeşim olarak muhtemelen bunu becerebilirsin diye tahmin ediyorum.

Bu şekilde Forum'da yer alan insanlara imaging konusunda bir katkı vermiş olursun.
    Hocam maalesef bahsettiğiniz özellik forumda mevcut değil. Ama fotoğrafların altına tek tek yazıp düzenleyebiliriz.

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam maalesef bahsettiğiniz özellik forumda mevcut değil. Ama fotoğrafların altına tek tek yazıp düzenleyebiliriz.
    Bu çok zahmetli bir iş midir bilmiyorum açıkçası. Bir de aşırı bir görüntü kirliliğine yol açabilir mi ? Takdir sana kalmış dostum.

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu çok zahmetli bir iş midir bilmiyorum açıkçası. Bir de aşırı bir görüntü kirliliğine yol açabilir mi ? Takdir sana kalmış dostum.
    Ne zahmeti hocam, sorun değil hallederim o şekilde.
    Bu arada keşke sizinle de tanışabilseydik.

Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...