NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1738 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 11 adet sonuçtan sayfa başı 20 ile 37 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Müzik

Bu konu 7972 kez görüntülendi 36 yorum aldı ...

Müzik 7972 Reviews

Konuyu değerlendir: Müzik

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 7972 kez incelendi.

Ben sevdim bu işi… Proje dosyası üzerinde çalışmak daha zevkli olur gibi… Dinleyince bazı yerlerine 12 telli ile alt akorlar kafamda oluştu bile..

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum ftp tarzı bir dosyalama kullanılabilir, o konuyu bahadır hocamla bi özelden konuş mutlaka yardımcı olur. Bu eserin tüm kanallarını batch export olarak alabilirsen ben de indirip kanallarına ayırdıktan sonra birşeyler katmayı denemek istiyorum...
    Ftp nasıl yapılıyor internetten baktım biraz ama hiç bir şey anlamadım açıkçası Logic de aff export şekli var tek dosya şeklinde. Eskiden omf export alıyormuş. Keşke halen alsaydı. Kanal kanal Wave-midi- logic proje dosyası şeklinde dosyayı bu gece veya en geç yarın yüklüyorum. Güzel bir müzik çıkacak inşallah

Alıntı G3production Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ftp nasıl yapılıyor internetten baktım biraz ama hiç bir şey anlamadım açıkçası Logic de aff export şekli var tek dosya şeklinde. Eskiden omf export alıyormuş. Keşke halen alsaydı. Kanal kanal Wave-midi- logic proje dosyası şeklinde dosyayı bu gece veya en geç yarın yüklüyorum. Güzel bir müzik çıkacak inşallah
    Hocam, Winscp gibi programlar var windows ortamında ftp yapmak için. Ama tabi önce ftp yapacağın bir server adresi vs. lazım olacak sana. Forum'umuzda bu tarz bi alan var mıdır bilemiyorum. Bir de alternatif olarak Dropbox tarzı bir uygulama kullanılabilir.

Saygılar,
    Tezcan

Alıntı G3production Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Export > All tracks as audio files şeklinde bir seçenek olması lazım, logic X batch export yazarsan net'te bulabilirsin. Bulamazsan yarın arkadaşın studyoya geçcem orda logic var bakarım menüsüne.

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam, Winscp gibi programlar var windows ortamında ftp yapmak için. Ama tabi önce ftp yapacağın bir server adresi vs. lazım olacak sana. Forum'umuzda bu tarz bi alan var mıdır bilemiyorum. Bir de alternatif olarak Dropbox tarzı bir uygulama kullanılabilir.

Saygılar,
    Tezcan
    Bencede dropbox en mantıklısı. Ftp uğraştırıcak anladığım kadarıyla

Uğur bende o şekilde export alacağım. Normalde Ableton kullandığım için mix yapmak dışında pek alışkın değilim Logic'e

Konu G3production tarafından (29 Eylül 2014 Saat 23:11 ) değiştirilmiştir.

Yükledim sonunda Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Bu daha kolay olacağı için buraya yükledim eğer gerekirse başka biryere daha yüklerim.

Kardeşim...

Biraz gecikti ama hep aklımdaydı. En azından melodik düşünce bazında Bir katkım olsun istedim.

İyi çalışmalar...

Çok güzel bir fikir, Birkaç kere dinledim, ben de bi şekilde katılmaya çalışacağım.

Müziği tarif etmeyin; dinleyin.

Proje bittikten sonra, yapılan işlemler (edit, mix-mastering) anlatılabilir. Proje dosyası paylaşılabilir. Biz acemilere fikir verir diye düşünüyorum. Ama sadece fikir vermesi için, işlemler birebir uygulanmamalı.( @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam, selamlar )

Konu ugur86 tarafından (20 Ekim 2014 Saat 11:51 ) değiştirilmiştir.

Alıntı Sativus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Proje bittikten sonra, yapılan işlemler (edit, mix-mastering) anlatılabilir. Proje dosyası paylaşılabilir. Biz acemilere fikir verir diye düşünüyorum. Ama sadece fikir vermesi için, işlemler birebir uygulanmamalı.(Xtansion hocam, selamlar )
    Dostum Berk hocadan fırça yemeden son cümlede olayı toparlamışsın

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770