NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 1341 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Toplam 1 adet sonuçtan sayfa başı 5 ile 5 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Ample Sound Guitars

Bu konu 2074 kez görüntülendi 4 yorum aldı ...

Ample Sound Guitars 2074 Reviews

Konuyu değerlendir: Ample Sound Guitars

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 2074 kez incelendi.

Ample Sound Guitars

Arkadaşlar bir süredir çeşitli gitar vst'leri deniyorum, daha önceden Kontakt'ın Acoustic Legends'ini kullanıyordum ama açıkcası bana biraz ağır çalışıyor gibi gelmeye başlamıştı. Projeyi açtığımda kontakt'ın kanalları nedeniyle genel bir gecikme alıyordum. Farklı bir arayışa girdim ve Ample Sound'un gitarlarına denk geldim. Özellikle electric guitarı (AGG) ve Klasik gitarı (AGL) çok beğendim, mutlaka denemelisiniz, çok yumuşak bir tonlama var, ayrıca tab'larla akor dizimleri de yazabileceğiniz edit arayüzü de mevcut:
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Müzik Teknolojileri Forumlarındaki İçeriğindeki Benzer Konular:
    UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir süredir çeşitli gitar vst'leri deniyorum, daha önceden Kontakt'ın Acoustic Legends'ini kullanıyordum ama açıkcası bana biraz ağır çalışıyor gibi gelmeye başlamıştı. Projeyi açtığımda kontakt'ın kanalları nedeniyle genel bir gecikme alıyordum. Farklı bir arayışa girdim ve Ample Sound'un gitarlarına denk geldim. Özellikle electric guitarı (AGG) ve Klasik gitarı (AGL) çok beğendim, mutlaka denemelisiniz, çok yumuşak bir tonlama var, ayrıca tab'larla akor dizimleri de yazabileceğiniz edit arayüzü de mevcut:
    Uğur hocam ben bu serinin tamamını kullandım..Harbiden çok güzel tonları var ve edit imkanıda çok güzel..Yanlız bir takım kullanım zorlukları var..Daha sana denk gelmemiş.. Saç baş yolduruyor..Eğer yeni güncellemede onları hallettilerse kullanılabilecek yegane gitar vst si bu seridir..

İmac İ5 - Apogee Duet 2 - Dynaudio BM5A - SE X1 - Audio Technica ATH-M50 - M-Audio K.eystaion 61 - Yazılımlar : Cubase Pro 8 - Eiosis Air EQ - Dell 23 Ips

Kesinlikle bende katılıyorum bu konuda, ben şu anda çıkmış tüm gitar vst.lerini denemiş olarak üstüne basarak söylüyorum ki sadece ritm veya arpeg atacaksınız bu konuda en iyi program band in A box arkadaşlar, arayüzü karışık olduğu için hakettiği değeri görmüyor ama emin olun içerisinde canlı çalınmış hazır o kadar çok preset var ki.

Alıntı Xtansion Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur hocam ben bu serinin tamamını kullandım..Harbiden çok güzel tonları var ve edit imkanıda çok güzel..Yanlız bir takım kullanım zorlukları var..Daha sana denk gelmemiş.. Saç baş yolduruyor..Eğer yeni güncellemede onları hallettilerse kullanılabilecek yegane gitar vst si bu seridir..
    Berk hocam update'lerini de yükledim sanırım ondan bir takılma yok, sound'lar çok gerçekçi ve temiz kaydedilmiş. Dün studyo sahibi arkadaşı çaya davet ettim bi projenin pilot kayıtları için gitarı bu vst'lerle çaldı çok beğendi gerçekten

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

kaliteli gitar pluginleri üreten ample sound firması, bazı gitar vsti'lerini 2.0 versiyonuna güncellemiş durumdadır.

ayrıntılı bilgi: