NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 827 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 7 Toplam 36 Sayfadan BirinciBirinci 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 SonuncuSonuncu
Toplam 61 adet sonuçtan sayfa başı 70 ile 351 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sahibinden.com Fırsat İlanları

Bu konu 57701 kez görüntülendi 350 yorum aldı ...

Sahibinden.com Fırsat İlanları 57701 Reviews

Konuyu değerlendir: Sahibinden.com Fırsat İlanları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 57701 kez incelendi.

Bilgi için teşekkür ederim @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ve @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... ağabeylerim. Valla düşünüyorum ne diyeyim ! Büyük risk ama neredeyse yarı yarıya fiyat farkı var yurt dışı sitelerinde..

Müziği tarif etmeyin; dinleyin.
    Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı ishak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ebay'den monitörü alsak, gümrükte sıkıntı oluyor mu ? Ya da şöyle sorayım, gümrükte hangi ürünler sıkıntı olmuyor bunun bir ölçütü var mı ?
    Taa ordan gelecek kargoya güvenemiyorum açıkçası ?
    Teşekkürler..
    Hocam ebay'den güvenle alışveriş yapabilirsiniz, ürün size ulaşmazsa paranız hesabınızda duruyor zaten satıcıya aktarılmıyor. ebay'i popüler yapan da bu güvencesi zaten. yalnız satın aldığınız ürünlerin hangi kargo firmasıyla gönderildiğine dikkat edin. misal Amerika ise USPS ya da Almanya DHL gibi yani kamu kurumu olsun, UPS ve Fedex gibi özel kargolar ***fi fiyatlandırma yapabiliyorlar ve işler içinden çıkılmaz hal alabiliyor. devlet kargoları öyle değil burda PTT ile çalışıyorlar ve ptt memuruna kapıda herşeyini ödeyip alıyorsunuz.

ishak göktekin - ait avatar

ishak göktekin

H:i, jS M Y #855 

Bilgi için teşekkür ederim Uğur Hocam.

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Değerli arkadaşlar bugün bir tane sE z3300a düştü, oldukça temiz görünüyor, satıcıyı tanımıyorum ama iyi fiyat vermiş, bütçesi olan kaçırmasın, zira üretimi durduğu için artık bulmanız iyice zorlaşıyor, neredeyse yarı fiyatına bırakmış arkadaş:

UAD Apollo8 / WARM Audio WA87 / Rode NT5 St. / Dynaudio bm6a / Yamaha NS10m / ATH m20x & DT770

Arkadaşlar çok temiz bi RME Babyface düştü, ihtiyacı olan kaçırmasın, Not: satıcıyı tanımıyorum bireysel iletişime geçebilirsiniz :

Arkadaşlar bi K2 düştü yeni, elemana GET açıp açmadığını sordum ama cevap henüz gelmedi, GET açarsa elimde bulunsun der acımam haberiniz olsun yakın illerde bulunan arkadaşlar da bakabilirler, elden kontrol edip alabilirseniz daha iyi olur, sakın ha cihazı görmeden, önceden eft havale falan yapmayın, temkinli yaklaşın çünkü yok fiyata koymuş, ama eğer gerçekten de sıkışıp satıyorsa bu paraya daha iyisi alınamazdı herhalde:

Alıntı ugur86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bi K2 düştü yeni, elemana GET açıp açmadığını sordum ama cevap henüz gelmedi, GET açarsa elimde bulunsun der acımam haberiniz olsun yakın illerde bulunan arkadaşlar da bakabilirler, elden kontrol edip alabilirseniz daha iyi olur, sakın ha cihazı görmeden, önceden eft havale falan yapmayın, temkinli yaklaşın çünkü yok fiyata koymuş, ama eğer gerçekten de sıkışıp satıyorsa bu paraya daha iyisi alınamazdı herhalde:
    Uğur hocam bu işte bir bit yeniği var gibi geliyor bana. Ülke genelinde ve de özellikle Güneydoğu bölgesinden ; böyle çok ucuz fiyatla yapılan ilanlarda hep bir sorun oluyor netten gördüğüm kadarıyla. GET konusunda beklediğin cevap da bana kalırsa büyük ihtimalle gelmeyecek.....

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Uğur hocam bu işte bir bit yeniği var gibi geliyor bana. Ülke genelinde ve de özellikle Güneydoğu bölgesinden ; böyle çok ucuz fiyatla yapılan ilanlarda hep bir sorun oluyor netten gördüğüm kadarıyla. GET konusunda beklediğin cevap da bana kalırsa büyük ihtimalle gelmeyecek.....
    GET açmadıktan sonra ne alırım ne de kimseye tavsiye ederim, dediğiniz gibi genellemek istemiyorum ama malesef o bölgeden ilan açıp da insanların paralarını yüzyüze bile gaspeden insanlar varmış yahu, yorumları okudum şok oldum birkaç yerde. Alıcı bi hevesle buluşma yerine cebinde parayla gidiyor, sonrası malum... Hele ki hesap numarası verip de EFT isterse dönüşü de çok zor, savcılık genelde ulaşamıyor çünkü kullan-at şeklinde geçici hatlar kullanıyorlar, sonuç;takipsizlik ve mağduriyet... K2'ye ayrı bi tutkum vardır hep, Rode'ların genelini severim aslında, 1a ve 2a'yı biraz midrange baskın bulsam da, K2 öyle değil ama, çok canlı, sıcak ve detaylı bir soundu var, dediğim gibi GET açarsa kaçırılmayacak fırsat...