+ Yeni Konu aç
Sayfa 28 Toplam 36 Sayfadan BirinciBirinci 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 SonuncuSonuncu
Toplam 271 adet sonuçtan sayfa başı 280 ile 351 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sahibinden.com Fırsat İlanları

Bu konu 40558 kez görüntülendi 350 yorum aldı ...

Sahibinden.com Fırsat İlanları 40558 Reviews

Konuyu değerlendir: Sahibinden.com Fırsat İlanları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 40558 kez incelendi.

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, uzun süredir Motif almaya niyetli olup takip eden ve sonradan PSR-S970 dönmüş biri olarak bu fiyata bu temizlikte bir Motif asla bulamassınız. Kaçırmayın derim.

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Bu satıcı hakkında bi görüşünüz varmı peki varmı aranızda tanıyan falan güvenilir midir? Birinin canı yanmasın sonra.

@Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... dostum,

Esasında bu klavyenin normal fiyatının bu olması lazım. Do-Re'nin 2013 senesinden sonraki XF konusundaki tuhaf fiyat politikası bize bu fiyat çok ucuzmuş yanılsamasını yaşatıyor. Ayrıca bundan 6-7 ay öncesine kadar XF'in ikinci el fiyatları yine mantıklı bir şekilde oluşuyordu. Son 6-7 aydır o da çığrından çıktı.

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Alıntı Mehmet Uzunosmanoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... dostum,

Esasında bu klavyenin normal fiyatının bu olması lazım. Do-Re'nin 2013 senesinden sonraki XF konusundaki tuhaf fiyat politikası bize bu fiyat çok ucuzmuş yanılsamasını yaşatıyor. Ayrıca bundan 6-7 ay öncesine kadar XF'in ikinci el fiyatları yine mantıklı bir şekilde oluşuyordu. Son 6-7 aydır o da çığrından çıktı.
    Herşey öyle Mehmet abi.
    Daha 1 hafta önce Adam A7x sıfır 4900'dü. 1hafta'da dolar euro azda olsa düştü, ama fiyat çıktı ve 5000'i geçti.
    Nasıl iş hiç aklım ermiyor...

EsbaB Şu üyeler, vetoekarte adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

6500TL ye motif xf7 satıyor ama resimler sağdan soldan alıntı, gerçek resimlerini koymamış vatandaş. Görmeden sakın para gönderip alayım demeyin. Cep telefonu denen bir olgu var 1dk sürmez resim çekip yüklemesi.

Alıntı yapılan resimlerin sitelerini veriyorum:
    Aşağıdaki linkten ilk 2 fotoğrafı kullanmış:

Aşağıdaki linkteki 4. fotoyu kullanmış:

EsbaB, gitarist1975, Sativus Şu üyeler, Farma adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Audient id 14

averen Şu üyeler, gitarist1975 adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Rme babyface pro-spl mark 2- jz v 12-se z 3300-rode k2-nt5 stereo pair-dynaudio bm5 a
    Desktop i7 2600k-32gb ram

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Audient id 14

Sanki @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... arıyordu bundan..

EsbaB, gitarist1975 Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Alıntı gitarist1975 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Audient id 14
    Niye bu kadar kısa sürede satmaya karar verdiler bilmiyorum, ama kullanmaya başlayalı saatler olmasınna rağmen bugüne kadar müziği mp3 modunda dinlemişim bunu farkettim. Diğer dikkatimi çeken konu Hs50 hakkındaki tüm görüşleri herkes bilir id14 ile beraber monitörlerimi çok sevdim teknik olarak açıklayabilecek bilgiye sahip değilim duyumum doğrultusunda.

ermanturkoz, Sativus Şu üyeler, averen adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    İNETL PC, CUBASE 8 ELEMENTS, YAMAHA HS 80, RME FAİRFACE UCX, JZ V11, PRODİPE TT1, PRODİPE A1 DUO, DT 770 PRO, KEYSTATİON 49ES.

Alıntı Can Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sanki @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... arıyordu bundan..
    Yok ben hala araftayım 2. El Ucx kovalıyordum. Onla sıfır babyface pro arasındayım.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

averen, Mehmet Uzunosmanoğlu, vetoekarte Şu üyeler, EsbaB adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Dell Latitude (i7 2720QM 2.20 CPU + 10 Gb Ram + W10 64bit + 240 Gb SDD / 320 GB 7200 Rpm HDD )
    MOTU UltraLite MK3 Hybrid + Jz J1 + Cubase Elements 9 Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    ...----Herşeyin bir Sebebi Var----...

Tamam, @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... Mustafa abi arıyordu doğru..

averen Şu üyeler, Can adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    RME UFX+/JBL LSR305-DT770Pro(80)-CR4/JZ V11-NT2A-TT1/Goldmike MK2/VoicePlay Acoustic/Vovox cables/Bağlama/Gitar

Alıntı EsbaB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yok ben hala araftayım 2. El Ucx kovalıyordum. Onla sıfır babyface pro arasındayım.

ALE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Ucx ile Babyface Pro arasında yazılımsal fark varmı acaba? Veya ne gibi ciddi farklar var (giriş çıkışlar dışında)?
    Yoksa doğrudan Uad'a mı yürümeli (onda da giriş çıkış az)? Babyface pro niyetindeyim bende ama giriş çıkış sayısı çok kısıtlı ve ileride bu bana sorun çıkarır gibi duruyor.
    Arada derede kaldım sizin gibi.