NOTICE Notice: This is an old thread. The last post was 399 days ago. If your post is not directly related to this discussion please consider making a new thread.
+ Yeni Konu aç
Sayfa 27 Toplam 36 Sayfadan BirinciBirinci 123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536 SonuncuSonuncu
Toplam 261 adet sonuçtan sayfa başı 270 ile 351 arası sonuç gösteriliyor.

Konu: Sahibinden.com Fırsat İlanları

Bu konu 47918 kez görüntülendi 350 yorum aldı ...

Sahibinden.com Fırsat İlanları 47918 Reviews

Konuyu değerlendir: Sahibinden.com Fırsat İlanları

5 üzerinden | Toplam: 0 kişi oyladı ve 47918 kez incelendi.

Alıntı acaluka Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bedavaya Rode NT2-A Set satılıyor. Düşünen varsa kaçıran üzülür bu fiyattan..

Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Aynı ilan Izmirden açıldı geçen hafta. Sakın bulaşmayın. Dolandırıcıdır. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam doğru söylüyor.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

okidoz Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aynı ilan Izmirden açıldı geçen hafta. Sakın bulaşmayın. Dolandırıcıdır. @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... hocam doğru söylüyor.

ASUS_Z00AD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    O adamı farklı ilanlardan biliyorum dolandırıcıdır kendisi aman diyim dikkat edin.
    Ara ara böyle sahte fotoğraflar ile Rode nt2-a, M-audio ses kartları falan pazarlamaya çalışıyor.

okidoz Şu üyeler, vetoekarte adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Aman dikkat o zaman. Ben de ucuza görüncr birisi faydalanır diye bi heyecan paylaştım burada. Mümkünse Forum Yönetimi o attığım mesajı kaldırsın hatta. Yazının devamını okumayan birisi zarar görebilir :/

En temizi birebir görmediğiniz ürünü almayın, biraz fazla garantici bir durum ama olsun 50 tane ürünü kaçırmak 1 kere kazık yemekten iyidir. Ben bir şey arayacağım zaman ilanlarda "İstanbul" dışı bir yeri seçmeden arama yapıyorum bu yüzden...

Müzik

Yamaha Motif xf7-1gb Expansion Board-Usb sesler- Usa mali Case

Arkadaşlar, uzun süredir Motif almaya niyetli olup takip eden ve sonradan PSR-S970 dönmüş biri olarak bu fiyata bu temizlikte bir Motif asla bulamassınız. Kaçırmayın derim.

Cho®dSolo, Mehmet Uzunosmanoğlu, tezcankoray Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, uzun süredir Motif almaya niyetli olup takip eden ve sonradan PSR-S970 dönmüş biri olarak bu fiyata bu temizlikte bir Motif asla bulamassınız. Kaçırmayın derim.

Abi hayrola niye vazgeçtin Motif'ten? Çok şaşırdım doğrusu Bu arada fiyat gerçekten çok iyiymiş.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, tezcankoray adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Cubase Elements 8 | Focusrite 2i2 | Yamaha MOX6 | Rode NT1-A, Sennheiser e835 | ATH-M50x

Souncloud: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    YouTube: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...
    Instagram: Sadece Üyeler Linkleri Görebilir...

Alıntı tezcankoray Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi hayrola niye vazgeçtin Motif'ten? Çok şaşırdım doğrusu Bu arada fiyat gerçekten çok iyiymiş.
    Ben olsam PSR-S970'e 7000.-TL civarı para verene kadar , hiç düşünmeden bu XF7'yi alırdım.

Cho®dSolo - ait avatar

Cho®dSolo

H:i, jS M Y #1026 

Konuş Abi...!

Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Konuşayım Bahadır'cığım.

Gerçi bu konu biraz subjektif bir konu. Örneğin @Sadece Üyeler Linkleri Görebilir... dostumuz ritm eşliği arzu ediyor olabilir. Bu yüzden S970 ona cazip gelmiş olabilir.

Ancak ben de Clavinova'yı alırken eski bir hevesle ritm seksiyonu bulunan CVP modelini tercih etmiştim. İlk başlarda bir heves kullandım. Fakat herhalde iki seneyi aşkındır , ritm seksiyonunu hiç açmadım bile. Yani kullanmadığım fonksiyona boş yere para ödemiş oldum. Bugünkü aklım olsa ; CVP serisini değil aynı paraya CLP serisinin en üst modelini alırdım örneğin.

S970 yerine niye ilandaki XF7'yi tercih ederdim ?

1-) 741 MB , 3977 waveform kapasitesi nedeniyle,
    2-) Müthiş geliştirilmiş arpeggio özelliği nedeniyle ,
    3-) Gelişmiş sampling yeteneği sebebi ile ,
    4-) Daha geniş kapasiteli controller bulundurma özelliği nedeniyle,
    5-) Bir çok DAW ile entegre olabilmesi nedeniyle,
    6-) Üzerindeki opsiyonlar ile çok daha fazla genişleyebilme imkanını taşıması nedeniyle,
    7-) Gerektiğinde kullanabilmek üzere digital-out imkanını sunması nedeni ile ,
    8-) Çok daha yetenekli bir cihaz olması nedeniyle,
    9-) Tuşesinin daha iyi olması nedeniyle,
    10-) Büyük olasılıkla malzeme kalitesinin daha iyi olması nedeniyle,

Daha sayayım mı ?

EsbaB Şu üyeler, Mehmet Uzunosmanoğlu adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:
    Yamaha Clavinova CVP-503 / Roland Integra7 / Roland SonicCell / Roland Pro-E / Korg M1 / Antelope Pure2 / PMC Twenty 5.22 / SPL Performer s800 Stereo Power Amplifier / SPL Phonitor Mini / AKG K712 Pro / Audio Technica ATH-M50x / Vovox Enstrüman ve Monitör Kabloları / Vovox Power Kabloları / PC i7 4 Gb 256 Gb SSD Win7 / Sony i5 12 Gb 500 Gb SSD Win10 Pro

Mehmet Abi Haklısın, benim vazgeçme sebebim yamaha montage alacak olmam. Yaş kemale geldi ve emeklilik yaklaştı. Hem PSR hemde montage olacak Allah kısmet ederse. Vazgeçme sebebim o. Hep hayalini kurardım, kendi evime 30 yıl sonra taşınmayı başarabilirsem güzel bir ev studyosu kurmayı planlıyorum.

Mehmet Uzunosmanoğlu Şu üyeler, Tanerongunyzb adlı üyemize bu mesajı için teşekkür ettiler:

Alıntı Tanerongunyzb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mehmet Abi Haklısın, benim vazgeçme sebebim yamaha montage alacak olmam. Yaş kemale geldi ve emeklilik yaklaştı. Hem PSR hemde montage olacak Allah kısmet ederse. Vazgeçme sebebim o. Hep hayalini kurardım, kendi evime 30 yıl sonra taşınmayı başarabilirsem güzel bir ev studyosu kurmayı planlıyorum.
    Sevgili dostum ,

Eğer illa ki arranger klavye olacak derdin yoksa ; S970 ve Montage güzel/doğru bir ikili gibi gelmiyor bana. Çünkü bu takdirde sound'ların birbirine hayli yakın olacak. Dolayısıyla Montage'ın yanına başka bir alternatif düşün bence. Mesela Nord Electro serisi benim aklıma gelen bir alternatif.